Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κριτική για την Ήρα αν και αρκετά καθυστερημένα. Απο καιρό μπάνιζα τη συγκεκριμένη κοπέλα και μιας και έτυχαν κάποιες δουλειές στην πρωτεύουσα αποφάσισα να κλείσω ένα ραντεβού μαζί της.
Η επικοινωνία με το γραφείο ήταν εύκολη, ένα τηλέφωνο και το κορίτσι σε 40 λεπτά ήταν στην πόρτα.

Ανοίγοντας λοιπόν αντικρίζω μια κοπέλα μικρή σε ηλικία, αν και όχι 19 όπως αναφέρουν στο site.
Μου φάνηκε λίγο βαριεστημένη όμως δεν το παρεξήγησα γιατί η ώρα ήταν αρκετά περασμένη.
Το πρόσωπό εμένα μου φάνηκε αρκετά συμπαθητικό. Αφού έγιναν οι συστάσεις βγάζει τα ρούχα της, το σώμα καλό, με ελάχιστη κοιλίτσα που όμως δε με ενόχλησε.
Με ενημέρωσε από την πρώτη στιγμή να μην της τραβήξω τα μαλλιά γιατί φοράει περούκα και αν θέλω να της βάλω δάχτυλο να το κάνω με προφυλακτικό.

Έκανε μπάνιο με το πάσο της και όταν βγήκε άρχισα το μπαλαμούτι χωρίς ιδιαίτερη συμμετοχή από μέρους της. Αφού μισοκαύλωσα μου πέρασε προφυλακτικό με το στόμα(+) και άρχισε ένα σχετικά καλό τσιμπούκι χωρίς καθόλου περιποίηση της γύρω περιοχής και λίγο ισπανικό μετά από δική μου προτροπή

Για να μη μακρηγορώ παίχτηκε ένας γύρος σε ιεραποστολική στάση. Έβγαζε κάποια σιγανά βογγητά που λογικά ήταν ψεύτικα. Δε με άφησε να βάλω τα χέρια μου κάτω από τα πόδια της ούτε τύλιξε λίγο τα δικά της γύρω από τη μέση μου όπως της ζήτησα. Επίσης είχε συνεχώς το χέρι της στην κοιλιά μου και με έσπρωχνε ελαφρά προς τα πίσω.

Τελείωσα μέσα της (στο προφυλακτικό εννοείται) και μου είπε να κάτσουμε 2 λεπτά να χαλαρώσουμε.Σαν πρωτάρης που ήμουν παρασύρθηκα από τη συζήτηση που κάναμε και η ώρα πέρασε. Χτύπησε το κινητό της και αφού έκανε ένα γρήγορο ντουζ έφυγε σφαίρα.

Το μόνο που μου έμεινε είναι το ότι με κοιτούσε στα μάτια σε όλη τη διάρκεια.Δεν έχω εμπειρία με άλλα call girl αλλά θεωρώ ότι δεν άξιζε τα λεφτά της και δεν θα την ξανασυναντούσα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
22 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
74
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, delipas, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Μαρτίου, 2019
Μια συνάντηση με call Girl έχει ρίσκο γιατί δεν ξέρεις πόση όρεξη έχει η κοπέλα για αυτό που κανει
09 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σίγουρα και αυτές άνθρωποι είναι και έχουν τις καλές και τις κακές μέρες τους.Επίσης μπορεί να μην ήμουν και του γούστου της.Όλα παίζουν.
10 Μαρτίου, 2019
2002 το πρωτο cg , αξια ανεκτιμητη Έρωτας
A
artemismatsas
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3