Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 56 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Για αρχη να πω οτι η ημερομηνια ειναι ενδεικτικη και γραφω κυριως γιατι βλεπω πολλες αναρτησεις απο αλλους που λενε οτι ειχαν μια σουπερ ουαου συναντηση και ολα ηταν καυλα και και και.... Δεν λεω οτι τα παιδια λενε ψεματα αλλα οταν οι κρητικες ειναι ασπρο και συναντας μαυρο, ειναι καπως. Στις φωτο εβαλα παραπλανητικες γιατι η κοπελα ηταν ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ skinny σε σημειο που οταν την ειδα ειπα να την παω για φαγητο αντι για ραντεβου στο ξενοδοχειο, εξου και οι βαθμολογια. Διαβασα οτι ειναι πετιτ και με καυλωνουν οι κοντες, αλλα αυτο ηταν σε αλλο επιπεδο. Επισης στην γενικη συμπεριφορα εβαλα 6 γιατι πριν γδυθει μου ζητησε τα λεφτα. οχι οτι με ενοχλησε αλλα με πειραξε σε μικρο βαθμο. στα του αγωνα. εμενα μου εδωσε να καταλαβω οτι βαριοταν. οτι ηταν κουρασμενη και το ραντεβου το εκανε με το ζορι ή απο αναγκη. ειχα διαβασει σε αναρτησεις πιο κατω και οτι ειναι πυραυλος και ξυλο και pse αλλα ουτε καν. deepthroat εγω στην πιπα ουτε ειδα αλλα ουτε προσπαθησε και πολυ γιατι ειπε οτι ειναι χοντρο και δεν χωραει και δεν μπαινει και τετοια. και αλλες κοπελες πετιτ (του επαγγελματος και μη) μου εχουν πει οτι ειναι χοντρος αλλα τον πηραν ανετα. νομιζω εχυσα μια φορα μονο γιατι μετα ξενερωσα απιστευτα. στην σχεση αποδοσης τιμης εβαλα 5 γιατι πιστευω οτι 120 για κοπελα γραφειου και υπηρεσιες ειναι καλα. για να μην παραξηγηθω θα το ξαναπω. σε καμια περιπτωση δεν λεω οτι οι υπολοιποι λετε ψεματα κλπ, απλα νομιζω οτι υπερβαλετε παρα πολυ. εκτος αν πετυχατε την κοπελα σε απιστευτη ορεξη και απιστευτες καυλες και κανατε παρτυ. που και παλι το θεωρω τραγικο σε καποιο βαθμο γιατι πιστευω οτι η κοπελα πρεπει να ειναι παντα κομπλε σε ολα λογο επαγγελματος. αυτα απο μενα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 15, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
725
Πόντοι:
301
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, satyrus και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Μαρτίου, 2019
Τυπε δεν γραφουμαι υπερβολες αλλα αυτο που συμβαινει και τι κανει η κοπελα ακριβως Οπως και σ εσενα γραφεις αυτο που σου εκανε η κοπελα στην δεδομενη στιγμη τιποτα Η μια φορα αποτυχιας δεν λεει κατι το κακο ειναι μην γινει πολλες φορες
review reaction 1 hornyasfuck
05 Μαρτίου, 2019
γιαυτο εγραψα 2 φορες οτι δεν θελω να παρεξηγηθω. βεβαια πιστευω οτι η υπερβολη υπαρχει εστω σε εναν βαθμο. σιγουρα παιζουν ρολο πολλα
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2