Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 320849
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κάνοντας πολλά ταξίδια και προσπαθώντας στα ενδιάμεσα ραντεβού της δουλειάς να βρίσκω καμιά ανεξάρτητη , έτσι λοιπόν μετά από αλλεπάλληλες προσπάθειες συνάντησα την εν λόγο κοπελιά.
Πάμε λοιπόν πάλι στο δια ταύτα :
Εμφάνιση:
1. Πρόσωπο όμορφο με γλυκά χαρακτηριστικά με ωραίο μακρύ μαλλί, μου θύμισε τα κορίτσια της επαρχίας στα πρώτα μαθήματα της σχολής που έρχονται και προσπαθούν να βρουν τα πατήματά τους ( τι σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι )
2. Κορμί με τέλειες αναλογίες όπου ακόμα φαίνονται οι κοιλιακοί του, κοντούλα για πολλά αεροπλανικά.
3. Στήθος μικρό στητό με ανταποκρίσιμη ρόγα ( βυζολάγνοι μακριά )
4. Κώλος στητός με τέλεια στησίματα.
Σεξ :
1. Η καθαριότητα και η γενική καλή συμπεριφορά είναι κάτι που αναζητάει και όταν το βρει γίνεται αγρίμι ( ας μην είμαστε κάφροι και άπλυτη )
2. Βλέπεις ένα ντροπαλό στην αρχή κορίτσι όπου με την ανάλογη περιποίηση γίνεται μία άγρια τίγρης με την μορφή παλλακίδας που μόνο σκοπό έχει να σε κάνει να περάσεις καλά και αυτή το ίδιο.
3. Απίστευτο σεξ με μορφή υποταγής χαμηλού προφίλ σε επιτρεπτά όρια ( σαν την ταινία όπου μια γραμματέας κάνει τα πάντα να προσεγγίσει το αφεντικό της )

Ίσως από το top 5 που έχω πάει μέχρι στιγμής.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα την ξανά συναντούσα.
Συμπερασματικά έχω καταλάβει μετά από την μακρά εμπειρία μου στον πληρωμένο έρωτα ότι όταν είμαστε καθαροί και δεν είμαστε κάφροι και δεν βλέπουμε τον άλλων σαν ένα κομμάτι κρέας... τότε η απόλαυση θα είναι πάντα στο μέγιστο.. βέβαια προϋποθέτει και ο παρτενέρ μας να μας βλέπει το ίδιο...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
106
Likes:
5.565
Πόντοι:
17.806
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Demonas(2), astakos, Oratios Chalinaris και 26 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2019
μ αρεσι που δεν γραφετε ποσα ευρω δωσατε . Ντρεπεστε μηπως ?
25 Φεβρουαρίου, 2019
Κόστος;;;
25 Φεβρουαρίου, 2019
κοστος φιλε; και εγω δεν εχω βαλει σε καποιες κριτικες μου απο λαθος αλλα αφηνει ερωτηματικα σε αυτον που το διαβαζει.
26 Φεβρουαρίου, 2019
φιλε στα 120 χωρις anal αξιζει το μωρο?
26 Φεβρουαρίου, 2019
Παιδια εμενα η κοπελα δεν μ αρεσε.Οταν γραφουν κριτικη καποιοι εδω μεσα ναναι πιο προσεκτικοι ,γιατι επηρεαζουν και τους υπολοιπους.εκτος αν ειναι κατευθυνομενες.Την πατησα που δεν ειδα φωτος προσωπου.Μια μικροκαμωμενη κοπελα με πολυ μετριο στοματικο και στασεις μετριες.λιγομιλητη και μετρια συμμετοχη και 120ε που παιρνει αρκετα ειναι.Εγω ποτε ξανα με την συγκεκριμενη.
26 Φεβρουαρίου, 2019
Το τηλεφωνο της κοπελας μπορει καποιος να μου το στειλει?
26 Φεβρουαρίου, 2019
sorry μάγκες 150€
26 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ξεχνάμε καμιά φορά φίλος λόγο ηλικίας , 150 το κόστος νεαρέ μου
26 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δηλαδή όποιος γράφει μια καλή κρητική είναι κατευθυνόμενη ... εσύ αφού όπως λες την πήρες γιατί δεν έγραψες την άποψή σου...
όπως και να έχει δυστυχώς ή ευτυχώς κάποιοι από εμάς μπαίνουν και ενημερώνουν ανάλογα με τα γούστα τους και τους υπόλοιπους , καλά θα ήταν να κρίνεις αφού γράψεις πρώτα για τις δικιά σου εμπειρία...
Όπως έχω πει πολλές φορές οι κρητικές γράφονται για την δεδομένη στιγμή και δεν είναι κανόνας.
Την άλλη φορά γράψε κάτι και εσύ μια και έχεις άποψη...
26 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Καλησπερα φιλε. Οταν λες την πατησες στο θεμα προσωπου εννοεις οτι ειναι πολυ κατω του μετριου? Σευχαριστω
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2