Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πριν την συνάντηση ήμουν επιφυλακτικός τι θα συναντήσω αφού δεν υπήρχε παρά μόνο μια πρόσφατη κριτική...
Τελικά όλα καλά!!!
Πρόσωπο σίγουρα καυλοφατσα που σου τραβάνε την προσοχή τα χείλια, όντως το έχει παρακάνει λίγο αλλα χωρις να έχει υπερβεί τα όρια, τόσο οσο χρειάζεται να λες πωπω τι τσιμπουκοχειλα είναι αυτά και να τα φαντάζεσαι να στον βεντουζωνουνΜατάκι
Σώμα καταπληκτικό, οι φωτογραφίες την αδικούν, Your Angel επειγόντως καινούριες φωτο!!!
Στήθος καλοφτιαγμένο και ιδανικό μέγεθος, ένα 3αρακι θα έλεγα, και μαλακό στην αφή...
Ωραίο σφιχτό κωλαράκι με ωραιο tattoo (κορδελα δωρου) αν και δεν το δίνει δώρο (κριμα)Λύπη
Καλό τυπακι, μιλάει αρκετά και αν της δώσεις αέρα μη παρεξηγηθειτε αν αρχίσει να σας μπινελικωνει, περιμένει ανταπόκριση και έτσι φτιάχνεται το κορίτσι.
Αντέχει τα δύσκολα, βαρέα και ανθυγιεινά και μάλλον τα προτιμάει οπότε βαράτε, σπρωχνετε και λέτε όσο αντέχετε... Η κοπελιά σίγουρα αντέχει, μπορεί να πνίγεταιΜατάκι, ζορίζεται αλλά αντεχει...
Κρίμα που μου έριξε πόρτα στην πίσω πόρτα της, λόγω μεγέθους και καλά Λύπη
Γενικά συστήνεται για άγριες και δυνατές καταστάσεις, αν θέλετε κάτι soft και αγαπησιαρικο, προσπεράστε...
Θα πρότεινα και αλλαγή ονόματος, Your Angel, sorry αλλά το Ασημίνα δεν είναι πιασάρικο ούτε επιτυχημένο από marketing Ματάκι
Υ.Γ επειδή το σύστημα πάλι δεν ξέρω τι θα με αφήσει να βαλω:
Εμφανιση/πρόσωπο: 7
Εμφανιση/ σώμα: 9
Γενική συμπεριφορά : 9
Επικοινωνία: 9
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή :9
Σχέση απόδοσης/τιμής: 8

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 20, 2019
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
340€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
yianmark
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
469
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, chris1955, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού