Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 70 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 187692
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από δυο αποτυχημένες απόπειρες για ραντεβού με την Kelly επιτέλους βρέθηκε χρόνος και για εμένα… Το ραντεβού κλείστηκε σε δικό μου ξενοδοχείο νωρίς το απόγευμα για μία ώρα… Τυπική στην ώρα της θα μπορούσα να πω, με απλό ντύσιμο και πολύ λίγο μακιγιάζ…
Αρκετά καλά τα αγγλικά της, ευδιάθετη και χαμογελαστή κοπέλα που γεμίζει τον χώρο με θετική ενέργεια… Από ομορφιά είναι αυτό που βλέπετε στις φωτογραφίες της, Ξανθιά με πράσινα μάτια αρκετά ψηλή και αδύνατη, με τεχνητό στήθος τριάρι και επιδερμίδα απαλή ίσα ίσα να μην μπορείς να ξεκολλήσεις από πάνω της…
Δεν χάσαμε χρόνο με περιττές κουβέντες και ξεκινήσαμε τα γλωσσόφιλα με το απαραίτητο παλαμούτιασμα κάτω από τα ρούχα… Έκανε ένα γρήγορο ντουζάκι και ήρθε κεφάτη στο κρεβάτι… Αρκετά καλή η πίπα της με μπόλικα σάλια, γλείψιμο στα αρχίδια και στον κορμό και φιλότιμες προσπάθειες να τον πάρει όλον μέσα της…
Στο σεξ ακολουθεί τους ρυθμούς με τα απαραίτητα βογγητά και αναστεναγμούς…
Δεν διαμαρτύρεται στους έντονους ρυθμούς αν και το γούστο της (από ότι κατάλαβα) είναι οι ρομαντικές καταστάσεις … παρόλο που ακολούθησα τα δικά μου θέλω και γούστα δεν εισέπραξα γκρίνια, μη αυτό και μη το άλλο και έτσι θέλω και αυτά δεν μου αρέσουν που έχω ακούσει αρκετά από διάφορες άλλες… με αποκορύφωση τα μπατσάκια στα κωλομάγουλα όταν την είχα στα τέσσερα και είχα ροπιάσει για τα καλά!...
Πολύ πιθανό να επιδιώξω να ξαναβρεθούμε, μου άρεσε σαν γυναίκα και σαν χαρακτήρας και πιστεύω ότι με λίγο παραπάνω χρόνο έχουμε να κάνουμε πολλά ακόμα…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 13, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
M
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, 6Y44, chris1955 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού