Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Όλα ξεκίνησαν από την πρώτη ματιά… Έρωτας πρόσωπο, μάτια, μαλλιά, κορμί όλα φωνάζανε πάρε μας, πάρε μας και δεν αντιστάθηκα στιγμή, δεν είδα άλλες κοπέλες, πήρα τηλέφωνο και έκλεισα ραντεβού με την Leya…
Εγγλέζα στο ραντεβού της και πανέμορφη όπως και στις φώτο της… Δεν είδα καμιά διαφορά και από κοντά η κοπέλα είναι πανέμορφη… Λίγα είναι τα αγγλικά της αλλά συνεννοήσιμα… Από την πρώτη στιγμή ένοιωσα άνετα μαζί της, είναι πρόσχαρη κοπέλα γεμάτη θετική ενέργεια και ενδιαφέρεται για αυτό που κάνει, δείχνει ζήλο για τις υπηρεσίες της και ρωτάει για να βελτιωθεί… Από τις καλύτερες η πίπα της με σχεδόν καθόλου χέρια και αρκετή προσπάθεια για να τον πάρει όλον μέσα της… Έχει όμορφο κορμί, φυσικό το στήθος της τριάρι θα το έλεγα και κωλαράκι να σε βάζει σε μεράκια… Φιλάει στο στόμα με γλώσσα και σε κάποιες στιγμές ένοιωθα ότι ήμουν με την κοπέλα μου, ζεστά και αισθησιακά τα φιλιά της με απογείωναν την λίμπιντο μου… ΈρωταςΈρωτας
Άτριχο, πεντακάθαρο και υγρό το μουνάκι της δεν χόρταινα να το φυλάω και να ρουφάω την κλειτορίδα της μιας και ανταποκρινόταν στα φιλιά μου με ρίγη και βογκητά… Την πρώτη φορά τελείωσα στο στόμα της και δεν τον έβγαλε μέχρι να ρουφήξει και την τελευταία του σταγόνα…
Πριν από τον δεύτερο γύρο προθυμοποιήθηκε να με κάνει ένα μασάζ που ομολογώ ότι δεν ήταν καθόλου αδιάφορο και το ευχαριστήθηκα αρκετά… λέω αρκετά γιατί σε ορισμένες φάσεις ήθελα περισσότερη πίεση και λιγότερα χάδια…
Στο σεξ ακολουθεί και συμμετέχει με βογκητά, κραυγούλες και αποζητά την ηδονή… Ξεκίνησα με ιεραποστολική στάση τυλιγμένος μέσα στα πόδια της, πεσμένος πάνω στα βυζιά της ανταλλάζαμε φιλάκια χαζεύοντας τις μπλε ματάρες της!... Ακολούθησαν και άλλες στάσεις εξίσου ηδονικές αλλά η κορύφωση ήρθε όταν μου στήθηκε στα τέσσερα και μου άνοιξε διάπλατα την κωλάρα της αποκαλύπτοντας τις δυο τρυπούλες της… Εννοείτε ότι πρώτα πέρασε η γλώσσα μου από κλειτορίδα, μουνόχειλα και κωλαράκι προτού βυθιστώ όλος μέσα της… Τολμώ να πω ότι σε αυτήν την στάση είχαμε κάποια χημεία και συντονισμό στις κινήσεις μας που καταφέραμε και τελειώσαμε μαζί…
Μπήκαμε μαζί για ντουζάκι αφού πρώτα μάζεψε τα μαλλιά της κότσο ψηλά και αλληλοτριβόμασταν απλώνοντας το αφρόλουτρο… Χαλαρά ντυθήκαμε είπαμε μερικές κουβέντες για επερχόμενη συνάντησή μας και με αποχαιρέτησε με ένα φιλί… Έρωτας
Η Leya είναι κοπέλα που θα ήθελα να ξανασυναντήσω… εκτός από την ομορφιά της είναι θερμή κοπέλα γεμάτη θετική ενέργεια και επαγγελματισμό… μέλημά της είναι η ευχαρίστηση του πελάτη…

Υ.γ Φίλε αναγνώστη προτού προλάβεις να με βάλεις την ταμπέλα του αγαπούλη την έχω βάλει πρώτος με αυτήν την κοπέλα…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Aragorn135, Kyr.Mih, james034 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού