Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι Κυριακή απόγευμα και έχω ραντεβού με την Victoria σε γνωστό μου ξενοδοχείο … Τυπική στην ώρα της ήρθε καλοντυμένη και διακριτική όπως την είχα ζητήσει από το γραφείο της … Είναι πρόσχαρη κοπέλα , ευδιάθετη με αρκετά καλά Αγγλικά και διάθεση για σεξ… Καλή είναι στο χαμούρεμα και φιλάει στο στόμα με γλώσσα που είναι καλά εκπαιδευμένη!... Αρκετά καλή στην πίπα της που την κάνει ακάποτη με αρκετό ζήλο , ακολουθεί τις προτροπές και κάνει φιλότιμες προσπάθειες να τον πάρει όλον μέσα στο στόμα της…
Πεντακάθαρο ήταν το μουνάκι της , επιμελώς αποτριχωμένο και υγρό… το οποίο το γεύτηκα στην στάση 69 και στον δεύτερο γύρο όταν μου στήθηκε στα τέσσερα προσφέροντάς με ένα θέαμα άκρως ερεθιστικό!.. Τελείωσα δυο φορές, την πρώτη φορά στο στόμα της και την δεύτερη στο προφυλακτικό μέσα της σε ιεραποστολική στάση έχοντας το κεφάλι μου μέσα στις βυζάρες της που πρέπει να είναι τουλάχιστον Ν,4!...
Στο σεξ ακολουθεί και συμμετέχει αρκετά, δέχεται μπατσάκια στα κωλομάγουλα και αντέχει στο πισωκολλητό σφυροκόπημα που μάλλον το γουστάρει όσο και εγώ …
Μου άρεσε το ραντεβού μου με την Victoria, είναι όμορφη κοπέλα, έχει ωραίο κορμί και είναι συνειδητοποιημένη με αυτό που κάνει.. με μέλημα της: η ευχαρίστηση του πελάτη…
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 10, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Γιώργος Παπ., hornyasfuck, doc_lin και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού