Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 9 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
...γράφω "κριτική" επειδή το αξίζει...

...η κοπέλα μου άρεσε από την πρώτη στιμή που την ανέβασε ο Glamouras...έκλεισα από την Κυριακή για Δευτέρα νωρίς το μεσημέρι...πρώτη μέρα...πρώτο ραντεβού...

...το ντύσιμο της δεν μου άρεσε...αλλά αυτό ήταν το μόνο αρνητικό της συνάντησης...

...διέκρινα μια διστακτικότητα στα πρώτα της βήματα στο δωμάτιο...μου άρεσε αυτό...

...είχα κάνει μπάνιο...είχε κάνει και αυτή...ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου...

...φιλιά διστακτικά στην αρχή...διερευνητικά...αλλά τρυφερά...όπως των ερωτευμένων...φιλιά γεμάτα...ζεστά...όπως μου αρέσουν...

...και μετά γίναμε ένα...σαν να γνωριζόμασταν...

...έρωτας...έρωτας λέμε!...

...πρώτη φορά στην ζωή μου σπαρτάριζε τόσο έντονα γυναικείο κορμί στην αγκαλιά μου...

...ένιωθα τρέμουλο της...σχεδόν σε κάθε κίνηση μου...

...πρωτόγνωρη εμπειρία...

...επέστρεψα στο γραφείο και κάνενας μαλάκας δεν μπορούσε να πάρει το χαμογελό μου...




...πάμε στα πεζά τώρα...
...αφαιρέστε την λάμψη των photo...αφαιρέστε 5 πόντους στο ύψος...προσθέστε 2-3 χρόνια στην ηλικία...τα γνωστά...ξέρετε...
...τα αγγλικά της δεν είναι τόσο καλά...αλλά είναι αρκετά για να επικοινωνήσεις μαζί της...
...η εμπειρία της κοπέλας είναι εμφανής...ειδικά στην πίπα...
...πολύ όμορφο κορμί...χωρίς ατέλειες...tattoo...και λοιπές μαλακίες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 01, 1970
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
260€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
SG
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 crabtits, kiriakoboy, geroksouras και 48 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2019
Πάντως όπως το βλέπω το μωρό είναι ερωτεύσιμο
Όποτε απανταχού αγαπουληδες , μακριά !!! Κάνει τζιζ!!!!!
06 Φεβρουαρίου, 2019
Συναγωνιστή καλός ο έρωτας αλλά αν έγραφες και κάτι για την εμφάνιση της κοπέλας (σε σχέση με τις photos) θα ήταν πολύ χρήσιμο σε εμάς που δεν την έχουμε συναντήσει...
15 Φεβρουαρίου, 2019
Νομιζω οι αγαπουληδες δε κινδυνευουν. Δεν ειναι τοσο γλυκο οσο φαινεται... το χαμογελο σε real-life ειναι λιγο μετεωρο, σε στυλ "χαχα τωρα κανω και εγω πως σου χαμογελαω"... ειναι δλδ ηθοποιος και φαινεται το "act" της ψευτογλυκας, ακομα και αν εχεις καλη χημεια μαζι της. Τωρα σε σχεση με την εμφανιση εγω ειδα οτι το μαλλι ειναι βαμενο, το ματι ΙΣΩΣ να ειναι φακος ή απλα φαινεται παρατερο σε σχεση με το μαλλι (?), το βυζι παιζει να ναι ψευτικο αλλα τομη δεν παρατηρησα, ενω μεχρι και το κωλοτρυπιδι φαινονταν ασπρισμενο... (τωρα αν εχει φτιαξει και τιποτα μυτες, κτλ, δε ξερω... αλλα φαινεται εχει επενδυσει καλα στο σωμα).

Επισης μια ατελεια που εχει στο σωμα ειναι οτι εχει αρκετες κρεατοελιες στο χρωμα του δερματος. Δεν ξερω αν αυτο ειναι δερματικα κονδυλωματα ή κατι τετοιο. Επισης στο σημειο του μουνιου που ειναι ξυρισμενες οι τριχες, ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΣΗΜΑΔΙΑ. Τωρα αν αυτα ειναι επικινδυνα ή οχι, ενας δερματολογος θα ηταν καλυτερο να το αναλυσει.
K
Kabourdidis
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3