Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημέρες γιορτων και ξεκουρασης και τρωγομουνα να παρω κατι στο σπιτι , αρχικα ηθελα να ξανατιμησω την ξενια αλλα ειχε περιοδο και δεν ηταν διαθεσιμη οπως και ακομη δυο κοπελες απο το γραφειο δεν ηταν διαθεσιμες λογω ημερων απουσιαζαν , το γραφειο εξυπηρετικοτατο οπως παντα μου προτεινε την μπιανκα η οποια ηταν και διαθεσιμη αμεσα.Σε μια ωριτσα ηταν κοντα μου εντυπωσιαστηκα μολις την ειδα απο κοντα απο τις φωτο ειχα λιγοτερες προσδοκιες , ψηλη αδυνατη με μακρυα ωραια ποδια , ομορφη αρκετα στο προσωπο πλην τις ελαφρως γαμψης μυτουλας, ανετη χαμογελαστη με αερα εκατσε ηπιαμε 2 γουλιτσες απο το ποτο που τηςεβαλα και παει για μπανακι συντομο χωρις καθυστερησεις, ξαπλωνουμε χαδακια φιλακια (το φιλι με γλωσσα δεν το αποφευγει ισα ισα αλλα φιλαει καπως περιεργα δεν ανοιγει πολυ το στομα και βαζει την γλωσσα της στο δικο σου οκ nobodyw perfect , μου θυμισε τα κοριτσια στο σχολειο που φιλουσαν για πρωτη φορα στη ζωη τους ΓλώσσαΓλώσσα)
στην πιπα αρκετα καλη χωρις χερι και εδω διαφορετικη σχολη ειχε ενα διαφορετικο τροπο που εγλυφε οχι κακο αλλα περιεργο που μου αρεσε ομως και με καταφερε να τελειωσω ετσι με στο στομα της , πηγε στο μπανιο οχι σιφουννας τα εφτυσε εκανε μπανακι και σττην συνεχεια ενα τσιγαρακι παρεα , ενω σκεφτομουν να δηλωσω ληξη και να την αφησω να παει να ξεκουραστει μου λεει δεν ξαναπαμε κρεββατι και λεω δεν μαμιεται, πιπα παλι ανορθωση μπαμ που σπανιως ερχεται τοσο συντομα , προφυλακτικο και cowgirl, reverse, ιεραποστολικο , στα τεσσερα ολα μια χαρα εχει αρκετη εμπειρια και φαινεται ειναι και ανετη και μαθημενη πως πρεπει να στηνεται αφου εγινα μουσκεμα και λαχανιασα αραξα και ξεκινησε παλι πιπα και με χρηση λιγου χεριου μετα απο δικη μου οδηγια τελειωσα μαλι στο στομα της οπου αυτη την φορα τα εφτυσε διακριτικα σε ενα μωρομαντηλο που εβγαλε απο την τσαντα, εκανε μπανακι ετοιμαστηκε και χαιρετηθηκαμε.
Γενικα αρκετα καλη εμπειρια χωρις να μου παρει βεβαια το μυαλο ισως βεβαια φταιει οτι ειχα κλειδωσει απο την αρχη στην ξενια.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 27, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
fistikoulis
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
1.868
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, james034, satyrus και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιανουαρίου, 2019
Εύγε συναγωνιστη!!!Ναι!
Μιά απ τις αρτιότερες Κατσικογάμης call-girl της τελευταίας 10ετίας, είναι η πολύπειρη μουνάρα Μπιάνκα!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1