Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 2 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επικοινωνία με το γνωστό γραφείο τηλεφωνικώς. γρήγορη εύκολη κ ακριβεστατη.
Φτάνω στο ξενοδοχείο(outcall) κ με ενημερώνουν ότι είναι έτοιμη κ να ανέβω στο δωμάτιο. Μια χαρά σχετικά με την ώρα.
Μου ανοίγει την πόρτα την κοιτάω κ πραγματικά ήταν όπως στις φωτο... ίσως ελάχιστα πιο "αγρια" στο προσωπο.. αλλα κατα τα αλλα οτι βλεπετε στις φωτο.
Απλά ντυμένη με ένα κοντό στενό μπλε φόρεμα κ όχι πολύ ψηλά τακούνια.
Μου χαμογελάει, μπαίνω μέσα συστήνομαι μόνος κ μετά κ αυτή με τη σειράς της.
Τυπικη γνωριμια με χειραψια,τιποτα παραπανω.
Καθόμαστε στο κρεβάτι να σπάσει λίγο ο πάγος κ αρχίζω να μιλάω στα αγγλικά. Αλλά δυστυχώς η κοπέλα καταλάβαινε πάρα πολύ λίγα κ γενικά την περισσότερη ώρα που είμασταν εκεί (συνολική διάρκεια 1 ωρα) βγάζαμε άκρη με νοήματα..
Ήταν λίγο άβολη η γνωριμία παρόλο που μίλαγα αρκετά μπας κ λυθεί αλλά δεν.
Απο μερους της δεν εκανε καποια κινηση πχ να με χαιδεψει η κατι τετοιο, απλα καθοταν διπλα μου.
Τεσπα δεν δίνω σημασία και μπαίνω γ ντουζ κ βγαίνω έξω με την πετσέτα μου έτοιμος γ δραση.
Όση ώρα ωστοσο ήμουν στο μπάνιο την άκουγα να μιλάει στο τηλέφωνο, σχετικά δυνατά.
Βγαίνω έξω κ Αφού τελειώνει κάτι μνματα που έστελνε αρχίζει να γδύνεται κ βλέπω το φοβερό κορμί της.. κανονική σε ύψος. Από κιλά όσο πρέπει ούτε λεπτή ούτε τσουπωτη.
Η κοπέλα έχει φοβερό σώμα κ πιασιματα..τέλεια για τα δικά μου γούστα.
Αρχίζουμε φιλάκια. Βαθιά μεν αλλά χωρίς γλώσσα. Αρχίζω πηγαίνω προς τα κάτω όπου κ έμεινα αρκετή ώρα, μιας κ δεν μπορούσα να ξεκόλλησω. Γλυκές κ Όχι υπερβολικές φωνές, που έμοιαζαν αληθινές.(σίγουρα θα έβαλε κ κάποιες έξτρα, άλλα θέλω να πω ότι ήταν πειστική κ καθόλου υπερβολική)
Πεντακάθαρη κοπέλα κ μοσχομυριζε παντού.
Φοβερός μικρός κ πεταχτος πωπος. Όχι ιδιαίτερα σφιχτός άλλα ούτε πλαδαρος. Τόσο όσο.
-69 δεν κάνει, για όσους ενδιαφέρονται.
Στη συνέχεια, συνεχίζουμε με πίπα όπου έδωσε πόνο.. Χωρίς σκούφο, βαθιά κ επεκτάθηκε κ στην από κάτω περιοχή όπου φιλοξενούνται οι 2 όρχεις.
Καθ' όλη όμως τη διάρκεια αυτή, δεν είχαμε ανταλλάξει σχεδόν καμία κουβέντα.
Μιας και έφτανα στα όρια, της λέω να μου περάσει σκούφο, όπου κ κάνει κ στην πορεία με καβαλάει από πάνω σε cowgirl όπου εκεί έγινε κ η πρώτη κατάθεση..
Τελειώνουμε ξαπλώσουμε μαζί γ λίγο, έρχεται μόνη της δίπλα..
ωστόσο μιλιά δεν... Κάτι πάω να πω εγώ άλλα κ πάλι δεν.. εν μέρει λογικό άμα δεν ήξερε αγγλικά, άλλα το αναφέρω μιας κ το επικοινωνιακό κομμάτι για μένα τουλάχιστον παίζει σημαντικό ρόλο.
Πάω κανω ντουζάκι.. κ όταν βγαίνω την βλέπω πάλι στο κινητό να chattarei..
Με το που κάθομαι στο κρεβάτι το αφήνει.
Επειδή κλεφτοκοιταξα λιγάκι, έβλεπα καρδούλες κ τα σχετικά οπότε μάλλον μιλούσε με φιλη/φιλο κ Όχι με τον οδηγό.

- Θα μου πεις τι σε νοιάζει κ το αναφέρεις συνεχεια? Ναι οκ σωστά μεν.. Απλά το όλο κλίμα ήταν απόμακρο κ γενικά ενώ μεν δεν βαριόταν στο κρεβάτι. Μου έβγαζε το mood άντε να περάσει η ώρα να την κάνω..

Γύρος 2ος.. συνεχεια νεκρικης σιγής.
Αρχίζουμε πάλι μπαλαμουτι κ όταν είπα να πάω κάτω μου πε Όχι ξανά.. φτάνει μια φορά κ ότι την εγδαιρναν τα γένια μου.
Της είπα ότι έπρεπε να μου το χε πει απ την πρώτη φορά για να μουν πιο προσεκτικός. Απάντηση δεν πήρα.. πιθανόν να μην κατάλαβε κ τι της ειπα. Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!
Το προσπερνάω κ συνεχίζουμε με πίπα.. ωστόσο ξέχασα να αναφέρω ότι κ τις 2 φορές του στοματικού όταν το μόριο μου έβγαζε λίγα υγρά το πίεζε κ το σκούπιζε με ένα μωρομαντηλο.. καθώς το ίδιο έκανε κ στην γλώσσα της.. Όχι κ ότι πιο αισθητικό μεν αλλά το προσπέρασα κ Αυτό.Κουλ

Συνεχεια με πολυ καλο στησιμο στα 4, με φοβερή θέα τον τρομερό πωπο της κ την πλάτη της ,όπου είχε ένα μεγάλο tattoo..αν θυμάμαι καλά ήταν κάποιο κείμενο.. ωραίες κραυγές κ κινήσεις χεριών στα σεντόνια.. ωστόσο μια κ η 2η γύρα έγινε στα καπάκια σχεδόν (λόγω χρονου),δεν είχε γινει fully load το όπλο επομένως κ σιγά σιγά εγειρε προς τα κάτω..
Συνεχιζει με πιπα μπας κ τελειωσω όπου της βγάζω το καπέλο.. μέχρι κ τελευταία στιγμή έδινε πονο εκεί.. σε κάποια στιγμή σταματάει πάει στο κινητό κ μου λέει "u have 5 minutes. If u dont finish I have to go"
Συνεχιζει, αλλα μιας κ εβλεπα ότι δεν.. Της λέω να σταματήσει κ μπαίνω γ ντουζάκι να ετοιμαστώ κ γω..
Βγαίνω.. αρχίζει να ντύνεται. Εγώ είχα ετοιμαστεί κ την περίμενα να κατεβούμε μαζί, μιας μ θα έφευγε αυτή αλλά κ εγώ απ το δωμάτιο Αφού ήταν out call..
Νεκρική σιγή στο δωματιο.. Μιας κ είδα ότι δυσκολευόταν με τα παπούτσια τη ρώτησα αν θέλει βοήθεια μπας κ ανταλλάξουμε κ καμία κουβέντα αλλά μου αρνήθηκε ευγενικά..
Αποχωρούμε κ οι 2.. στη διαδρομή απ το δωμάτιο, διάδρομος, ασανσέρ, ισόγειο δεν αλλάξαμε ούτε μια κουβέντα μιας κ το 90% chattare με καρδούλες στο φβ κ μια δυο φορές που κοίταξε δεν είπε κουβέντα..
Βγαίνουμε απ το ασανσέρ, την καληνυχτώ κ φευγω.

Εν κατακλείδι, κουκλάρα σωματαρα πρόσωπαρα κλπ κλπ, πολύ καλό στοματικό ΑΛΛΑ τεράστιο θέμα στο επικοινωνιακό το οποίο σε εμένα προσωπικά με χάλασε αρκετά, μιας κ δεν έχεις την έξτρα κ**λα της κουβέντας.
-εκεί που άλλοι ίσως ξενέρωναν αρκετά, ήταν στο σκούπισμα με μωρομάντυλο που ανέφερα παραπάνω!

Αν βελτιώσει κατά πολύ το επικοινωνιακό τότε συνιστώ ανεπιφύλακτα.. διαφορετικά για εμένα δεν..
Εκτός αν δεν σας απασχολεί καθόλου αυτό το κομμάτι κ είστε βουρ στη μάχη. Τότε συνιστώ...

Υ.Γ. για όσους ενδιαφέρονται τα λεφτα μου τα ζήτησε η ίδια εξ αρχής.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, TurboLover, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2019
Διορθωση** ήθελα να βάλω 9 πρόσωπο κ 10 στο σωμα αλλά απ ότι φαίνεται εβαλα 8 και 8..
Όπως κ να χει από εμφάνιση δεν θα απογοητεύσει!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 180611
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1