Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 18 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να γραψω και εγω καποια πραγματακια για την κοπελα..Δε βλεπω μια προσφατη κριτικη και απορω γιατι καθε φορα που ηθελα να βρεθω μαζι της ητανε κλεισμενη...γιατι ρε παιδια γραφτε δυο λογακια για την κοπελα..Εχοντας πολυ κρυο και μολις ειχα γυρισει απο την δουλεια παιρνω την το γραφειο..Παντα ευγενεστατο και στο τηλεφωνο η αντζυ..Γνωριζοντας το γουστο μου μου προτεινε την Ασημινα αλλα μου λεει ειναι διαθεσιμη αργα της λεω για τωρα κατι???μου απανταει παρε την ωρα που σου πα την ασημινα και θα με θυμηθεις..Α ρε Αντζυ ποσο δικιο ειχες...Οτι μου χεις προτεινει εχεις πεσει μεσα..Παμε τωρα να πουμε δυο λογια για το μωρακι.ειναι μια Ελληνιδα κοντα στα 28 με σιλικονατα βυζι κωλαρα σκουλαρικι στον αφαλο και καποια τατου σε χερι και κωλο..Γενικα εχει φατσα εκφυλη και ειναι για pse καταστασεις..Ειναι αυτη που θα δεις στο κλαμπακι και θα ιες να την σκισεις..Εσκασε μυτη με κολαν λεοπαρδαλε τακουνι μαυρο και μεσα στην αυλα..αμεσως να με βαλει εξω να μου τον πεταξει και να τον ρουφιξει με πολυ σαλιο και φτυσιμο και ολο μεσα και αντεχε πολυ...Ουτε πνιγηκε ουτε τιποτα..Στο σεξ απλα τα δινει ολα δε λεει οχι σε τιποτα γαμιεται αγρια και το γουσταρει πολυ φωναζει λεει προστυχολογα πολλα αντεχει και τα παιρνει παντου στο σωμα στη μουρη στο στομα οπου θες..Η επικοινωνια μας αψογη ειναι χαβαλετζου και της πιατσας ξερει να σε ικανοποιει και ειναι κυριως για αγριες καταστασεις....Μου εκανε εντυπωση οτι γαμιομασταν για κανα 40λεπτο και δεν ειπε τιποτα ισα ισα γουσταρε..Πρωκτικο μου το αρνηθηκε ευχγενικα λεγονττας μου οτι τον εχω μεγαλο...Παντους αν και ηθελα δε χαλαστηκα με καλυχχψε σε ολα τα αλλα..Εχει και κατι τσιμπουκοχειλα σιλικονατα αστα να πανε....Εν κατακλειδι μια παρα πολυ καλη συνατηση με ενα προστυχο αλογο το οποιο αντεχει σφυροκοπημα ια σου βγαζει γουστα λες και γαμας σε τσοντα..Οσοι πιστοι προσελθετε..Εγω θα την ξαναδω σιγουρα γιατι ειναι του γουστου μου..Αυτα απο μενα να γαματε παιδια και καλη χρονια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 05, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, Reporter, chris1955 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού