Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το γραφείο πάντα ευγενικό και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει .Κλείσιμο με ένα τηλεφώνημα.
Το κορίτσι ήρθε εξαιρετικά καθαρό με καλό ντύσιμο και καλό μακιγιάζ.Σαν πρώτη εικόνα έχω ένα πολύ όμορφο πιπίνι και όχι κάτι σαν mistress που παρουσιάζει στις φωτογραφίες .Στο social είναι ένα ευγενικό μαγκάκι που του μιλάς άνετα για ώρες.Πολύ όμορφο πρόσωπο,ελαφρά βυζόπτωση (χωρίς να χαλάει πολύ) και λίγο κυτταρίτιδα στους γλουτούς.
Δυνατά φιλιά παντού που περνούν σε μια πολύ καλή πίπα μετά σ΄ ένα 69 (στη θέα της υπέροχης πίσω τρυπούλας Προσκύνημα της μου ήρθε η όρεξη για πρωκτικό,ατύχησα όμως) και το τέλος έρχεται αυνανίζοντας ο ένας τον άλλο ενώ ταυτοχρόνως φιλιόμασταν.Πέρασε αρκετή ώρα στο μπάνιο (ίσως λίγο παραπάνω απ΄το αναμενόμενο Χμμμ;).Το δεύτερο μέρος: όλες οι στάσεις του πρόσθιου και τέλος στο προφυλακτικό σε στάση cowgirl την ώρα που ξεζούμιζα τα βυζιά της
Ξέρει το σπορ , συμμετέχει και σε normal size τον παίρνει καλά χωρίς φοβάται βάθος και πλάτος.Μεγάλο χαμόγελο
Για παράταση (μια ώρα ακόμη) είπε όχι γιατί είχε άλλο ραντεβού,και επειδή μου είπε ότι βιάζονταν την άφησα να την κοπανήσει 2'-3' προ λήξης Μαλακία ,όμως παρ' όλα αυτά δεν με άγχωσε ούτε με πίεζε για τον χρόνο.Λύπη
Για 120 ευρώ είναι μια καλή εμπειρία .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 24, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Littlejohn
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
544
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, kwstasxat, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Ιανουαρίου, 2019
όχι τυπε χωρις γλωσσατο φιλι, χωρις πρωκτικο, 120, ΔΕΝ είναι μια καλη εμπειρια.

άλλες γαμιουνται απο τον κωλο και φιλαν γλωσσατα με 50-60-80 ή και 20 στην Αθήνα.


όταν πληρωνεις μερσεντές θες επιδοσεις μερσεντές, αλλιως τα φιατακια κανουν 30 ευρω στην θεσσαλονικη μας
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 172663
06 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμένα δεν μου αρέσει με γλώσσα.Δικό μου λάθος (δεν ξέρω πως να το γράψω).
Στην Αθήνα κυκλοφορούν εκατοντάδες και όχι δεκάδες όπως στη Θεσσαλονίκη .Απ' την άλλη στο εξωτερικό οι «μερσεντές» πάνε 300-500 ευρώ ,άσε που μπορεί να σου αρέσουν τα «στενάχωρα» αμάξια ...Η τιμή έχει να κάνει περισσότερο με την τσέπη του καθενός ,λιγότερο με την προσφορά-ζήτηση,αλλά πιο πολύ με το κύριο «περί ορέξεως κολοκυθόπιτα» (ψέματα δεν λέω μου άρεσε πολύ η συγκεκριμένη «κολοκυθόπιτα»).Για να καταλάβεις : Της ζήτησα 1 έξτρα ώρα ,είπε όχι .Κάποιος άλλος θα μπορούσε να της πει «πάρε 1500 και φεύγεις αύριο το πρωί» ... κάπως έτσι είναι στημένη η ιστορία ...
Στη Θεσσαλονίκη οι επιλογές είναι 10-15 κορίτσια το μήνα από 3 γραφεία που κάνουν στοιχειωδώς (δεν θυμάμαι από πότε έχω να δω μαύρη ...Χμμμ;) τη δουλειά τους (οι υπόλοιποι άλλοι ξέρουν το σύνθημα 100 την ώρα,τα άλλα έξτρα,και ότι σου 'ρθει) χωρίς ποικιλία που να καλύπτει όλα τα γούστα ή ακόμα τα κορίτσια τους δεν είναι επαγγελματίες (άλλο κάθομαι από παντού άλλο είμαι του επαγγέλματος και εμφανίσιμη,συμφωνείς φαντάζομαι ...) .
Και γιαυτό μου άρεσε η μικρή .Είναι εμφανίσιμη και του σπορ.Αυτό λείπει γενικά από τη Θεσσαλονίκη .Αλλά αν δεν μένουν να γίνουν περισσότερες μπας και πέσουν οι τιμές ... (πάντως για τη συγκεκριμένη δεν βλέπω να τις ρίχνει ...).
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2