Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 12 10
Call-Girls 27592
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Το λες και πιπινακι...


Επικοινωνία με το γραφείο και κανονίζω ραντεβού με τη Βίκυ, ήθελα να είναι από Ελλάδα και να είναι πιτσιρικά αλλά πρόστυχη.

Το γραφείο με συμβούλεψε πως τηρεί αυτά που ζιτησα και βγάζει γούστα γενικά.
Κλείνουμε το ραντεβού σε γνωστό ξενοδοχείο ημιδιαμονης για μια ωριτσα και για άλλη μια φορά η κοπέλα εφτασε στην ώρα της με ακριβεία δευτερολεπτων...

Καλοντυμενη, βαμμένη πολύ ωραία και σεξυ και περιποιημενη τελείως, από μαλλί, βαψιμο, δαχτυλάκια μέχρι τα ενδωτερα.
Μπανακι και έρχεται στο κρεβάτι... Φιλάκια και χαμόγελα όλο ναζί, ρογουλες για δαγκωματακια και ένα μουνακι τελείως μούσκεμα... Έπαθα πλάκα. Τελείως υγρό..

Πότε πρόλαβες της λέω χαριτολογοντας, και μου απαντάει όταν θέλω.. Είναι όλη μέρα έτσι...

Πως να μην κοντεψω να χυσω μόνο που μου έλεγε αυτό και είχα τα δαχτυλάκια μου μέσα της να σταζουν???

Πιπα καλή, με πάθος και αρκετά υγρά που μερεσει, Και μπαλάκια...επίσης πολύ καλή μαλάκια όσο γλύφει τα αρχιδια με πολύ καλό συγχρονισμό.
Την ώρα που πιπωνει σε κοιτάει κιόλας με ένα βλέμμα πολύ πρόστυχο.

Στη συνεχεια στο γαμησι, πολύ καλή συμμετοχή.
Στήσιμο να βλέπεις το κωλαράκι της, πολύ ωραία επιδερμίδα, με υπέροχες τρύπες μπρος πισω..
Το σώμα της στο γαμησι περνει πολύ ωραίες στάσεις και δειχνει να το γουστάρει αρκετά.

Στην ώρα του τελειωματος γύρισε μόνη της, κάθισε στα γόνατα γρήγορα μπροστά μoυ και μου είπε θέλω να με χυσεις όπου γουστάρεις εσυ.
Πριν καν τελειώσει αυτό που έλεγε, μόνο που γονάτισε μπροστά μου, τελείωσα... Σχεδόν παντού πάνω της.

Δυστηχως λόγο θέματος δικού μου, βαραγαν συνέχεια τα τηλέφωνα μου, δε μπόρεσα για δεύτερη φορά αν και η Βίκυ δεν βιαζόταν καθόλου και ήθελε να με ευχαριστήσει με το παραπάνω μέχρι και στο τελευταίο φιλί της που μου λέει θέλω να φιλήσω και αυτον, μαζί με σένα για το αντίο μας...

Ελιωσα..

Σύντομα θα ξανακλειστει ραντεβού μετά τις γιορτές.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Σπουδαίος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.839
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, Ρεμαλι, mick11 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού