Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 42 10
Call-Girls 83755
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεν ξερω απο που να ξεκινησω για αυτο το πλασμα..Παντα ηθελα να την συναντησω αλλα παντα κατι γινοτανε και δεν..Παιρνω τηλ το σηκωνει η νικολ της λεω θελω κατι δυνατο να μπει μεσα και να με αρπαξει να μην μαφησει..Μου λεει πεγκυ αλλα μετα της 11 μπορει..Λεω οκ κατσε και βλεπουμε.Το σκεφτομαι ξαναπερνω τηλ μετα απο ωρα το σηκωνει η Ατζυ και μου λεει θα παρεις πεγκυ θημυσου με ειναι μια μικρη Σαντρα αφου σε ξερω..Δε χανω χρονο και κλεινω το μωρακι για τις 11..Χτυπαει η πορτα ανοιγω και βλεπω ενα κοντοπουτανο μωρο να με κοιταει στα ματια με κατι γυαλακια μυωπιας και ειχα καβλωει ηδη οσο δε πηγαινε..Μπαινει μεσα με αρπαζει με αρχιζει στα γλωσσοφιλα βαθια δε με αφηνε..Παιρνω λιγο ανασα λεμε δυο πιπες τις βγαζω τα ρουχα κα ιαρχισα να γλειφω με μανια τηις βυζαρες της οπου ειναι σιλικονατες αλλα εχουν ωραια υφη..Γουσταρε τρελα και μου ελεγε ρουφα πιο δυνατα και αλλο καβλωνω..Τι να καν και εγω δε της χαλασα χατηρι..Πεσα στο κρεβατι πεταξα τα ρουχα μου και αρχισε μια πιπα αλλο πραγμα με φτυσιματα ρουφηγματα ολο μεσα τον επαιρνε η ατιμη και γουσταρε πολυ..Την γυρναω σε 69 οπου την εγλυψα με μανια υγρανθηκε αμεσως και βογγαγε,επεσε και λιγο δαχτυλοσκοπιση της πισω τρυπας..Συνεχιζε να με ρουφαει με μανια οπου της τα πεταξα ολα σε στηθος σωμα δε ξερω και εγω που..Εκεινη παρολα αυτα εκει εργατρια συνεχιζε..Μετα απο λιγο μπανακι τσιγαρακι και λιγο κουβεντα..Η κοπελα μιλαει σπιστα ελληνικα λεει οτι γεννηθηκε τσεχια και μεγαλωσε σερβια αλλα δε με νοιαζει κιολας,σπουδαζει καποιε μερες σε ιεκ και της αρεσει το σεξ και φαινεται..Ειναι για μενα κουκλαρα καθως εχει και πολυ γλυκο προσωπο..Μετα απο κανα δεκαλεπτο ξεινησε ο δευτερος γυρος οπου παλι επεσε με μανια και αρχισε να με τσιμπουκωνει..Λεω απο μεσα μου μεγαλε αραξε λιγο για να γαμησεις κιολας μηη χυσεις αμεσως..την Γυρναω περναω προφυλακτικο καιαρχιζω να την γαμαω δυνατα ιεραποστολικα πρωτα οπου δεν εβγαλε αχνα και μετα αυτη απο πανω να κουνιεται σα τρελη..Μετα απο κανα πενταλεπτο τελειωσα μεσα της δε προλαβα να κρατηθω αλλο οπου την ειδα κια ψιλοξενερωσε λιγο γιατι ειχε αρχισει να περνει μπρος..Με λιγα λογια η κοπελα συστηνεται ανεπιφυλακτα ειδικα για αυτους που θελουν pse φαση οπως εγω..Ειναι μια πιτσιρικα φοιτητρια οπου της αρσει το σεξ και σιγουρα εξω αν εισαι για ποτακι θα γυρισεις να δεις αυτο το κοντοπουτανο..Αν και γενικα δεν μαρεσει να Βλεπω τις ιδιες κοπελες με αυτην και με την σαντρα μεχρι τωρα κανω την εξαιρεση..Δοκιμαστε αξιζει και απορω που εχει μια κριτικη μονο..Καλα γαμησια παιδια..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 05, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Andy Dufresne, chris1955, Black1978 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού