Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλα θα πει το πιστο μου κοινοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο, ο delipas γραφει κριτικη για στανταρακι ???Χμμμ;Χμμμ; κι όμως γυριζει !!! εεεε γραφει ηθελα να πω….
Το κανω εν θερμω …γιατι για στανταρακια …ο ντελιπας δεν γραφει
Γιατι γραφει ??? αφου οντως η κορασιδα είναι στανταρακι τολμω να πω για ολους τους συναγωνιστες…
Γιατι αυτην την φορα , μετα από ένα υπεροχο γαμησι ειχαμε ένα τεταρτο να πουμε πολλα.
Εκθειαζω την νοοτροπια της , γι αυτην που βριζω , που μ εξοργιζει για καποιες πονηρες και για καποιους που για ασχημα ραντεβου μιλανε αν ειμαστε ομορφοι αν συμπεριφερθήκαμε καλα και άλλες τετοιες μαλακιες..
Θεωρω – τα χρονια μου στο χομπι μου μου το επιτρεπουν – ότι οι περισσοτεροι από μας ειμαστε προσεχτικοι απεναντι στα κοριτσια και εξοργιζομαι για κακα ραντεβου.
Λοιπον σ ολους απ’ ότι μου ειπε – και την πιστευω – φροντιζει να βγαζει τον καλυτερο της εαυτο…και πιστεψτε με πηδας ένα μπουμπουκι παιρνωντας τους χυμους της νιοτης της…
Τα γραφω εγω που δεν μπορω τοσα χρονια ν αποβαλλω το αγχος πριν το ραντεβου και αν δεν νιωσω θέρμη από την παρτενερ, παω ακλαφτος….
Ισως τωρα που το διαβαζεται το μηνυμα να ψαχνω τροπο να το διαγραψω
Μοντελο δεν το λες αλλα τσολια στ ανακτορα σιγουρα….φρεσκαδουρα
Απαραδεκτη αν σε ραντεβου ειχε ιδρωσει και μυριζε…
7 σχεση αποδοσης τιμης λογω κρισης
Σε μενα δεν μυριζε τιποτα ασχημο, αλλα θα προτιμουσα να ειχε βαλει μια λοσιον καρυδα βανιλια ή ότι άλλο βαζουν άλλες κοπελες

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 22, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
delipas
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
9.742
Πόντοι:
24.351
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Johnny Red2, Διαγραμμένο μέλος 163859, TOMCRUISE και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού