Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 1 10
Call-Girls 3021
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταρχας το κοριτσι ειναι ιδιο ισως και καλυτερο απο αυτο των φωτογραφιων!!!

Πολυ γλυκο προσωπο και παρα πολυ ωραιο σωμα σφιχτο! 2 παρατηρησεις το στηθος δεν ειναι για βυζολατρες αλλα εχει αυτη την εφηβικη γλυκια αφη χαρακτηριστικη η πρωτη φωτογραφια!
και ο κωλος ειναι λιγο ποιο μεγαλος σε συγκριση με το υπολοιπο σωμα αλλα οχι κατι τραγικο και δυσαναλογο. Υψος 1.75!

Η κοπελα σε εμενα εβγαλε μια καθαρη GFE κατασταση που ειναι αυτο που προτιμαω...δεν λεει οχι σε κατι και χαρακτηριστικο η πιπα της που αν δεν τραβιωμουν θα τελειωνα ετσι!

Επικοινωνια συμπαθητικη καθοτι μιλαει περιορισμενα αγγλικα αρκετα ομως για να συνενοηθεις.

Ειναι αρκετα ηρεμη θα τη χαρακτηριζα ντροπαλη (πρωτη φορα στα μερη μας)

Δευτερη φορα διπλη εκσπερμάτωση μεσα σε 20 λεπτα!!!

2 στα 2 με το συγκεκριμενο πρακτορειο και αυτο ειναι ελπιδοφορο! Σιγουρα θα χαρακτηριστω προμοτορας περνωντας δευτερη φορα κοπελα απο το ιδιο γραφειο και γραφοντας καλη κριτικη αλλα ας ερθει καποιος αλλος να μου πει αν εχω αδικο απο τη στιγμη που οι φωτογραφιες σε ολα τα αλλα site ειναι τοσο επεξεργασμενες και εχω φαει τοσες φολες απανοτες...και επισης ολοι εκεινοι που ασκουν κριτικη ας κατσουν να γραψουν και οχι να τα περιμενουν ολα στο πιατο...να μαθει καποιος να κριτικαρει απο τη στιγμη που εχει ενεργη δραση.

Αυτα τα λιγα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
AmoKomA
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
4.066
Πόντοι:
11.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gpap@13, doc_lin, steveman7 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού