Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 4 10
Call-Girls 5802
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συναντηση με την Mairy την περασμενη εβδομαδα αργα το βραδακυ.Τηλεφωνο στο γραφειο και το παλικαρι ευγενεστατο και εξυπηρετικο...Σε μιση ωρα ειχε ερθει στο δωματιο η κοπελα.Εδειχνε λιγο κουρασμενη οπως και εγω η 1η εντυπωση που μου εδωσε.Το προσωπο της οπως στις φωτο απλα εχει καποια σημαδακια μαλλον απο ακμη οταν ηταν νεα γιατι η ηλικια της ειναι ανω των 30.Σωμα ωραιο στηθος με μεγαλη ρωγα σφιχτο κωλαρακι και με μεγαλα μουνοχειλα που ηταν για πολυ ρουφηγμα.Ειναι κανονικη στο υψος και κανονικη στα κιλα.Σου βγαζει κατι προστυχο..Μπανακι και βουρ για στοαματικο, μετριο θα ελεγα.Αφου την εγλυψα και εγω (πεντακαθαρη)σκουφακι και καρφωμα με εμενα απο πανω και σε λιγο ηρθε καβαλα οπου εγινε η 1η καταθεση μεσα στο καυτο μουνακι της..Μπανακι και ηθελε να μου κανει μασαζακι με λαδακι και αφου αρνηθηκα ευγενικα λιγο κουβεντουλα και εναρξη 2ου γυρου.Φιλακια χαδακια τσιμπουκακι και στα 4 για καρφωμα.Της ζηταω το κολαρακι το δινει προθυμα (μονο σε κανονικα μεγεθη)και εκει αφου μπηκα με χρηση λιπαντικου σιγα σιγα εδωσα πονο και εδειξε ναι μεν να ποναει στην αρχη μετα γουσταρε και καπως ετσι ηρθε το τελος...Πολυ καλη αισθηση της πισω οπης...
Συμπερασμα ΔΕΝ μου αρεσε που σε καποιες φασεις εβγαζε ψευτικες κραυγες και δεν ειχε και πολυ ορεξη για 2ο γυρο...
Ειναι καλο τυπακι ξερει ελληνικα αλλα δεν εχει ορεξη για πολλες κουβεντες...
Δεν θα την ξανασυναντουσα γιατι πρεπει να δοκιμαζουμε και αλλα κοριτσια...
Γενικα θα ελεγα καλη επιλογη αλλα εχω παρει και πολυ καλυτερες...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
men1975
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
348
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jim28

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Νοεμβρίου, 2018
Ευχαριστώ για την κριτική σου. Η Μαίρη είναι στα υπόψη μου από καιρό αλλά δεν έχει τύχει να το αποφασίσω. Υστερα απο την κριτική σου μέχρι τα Χριστούγεννα θα το κάνω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1