Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 1 10
Call-Girls 3859
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με το που διάβασα το όνομα Barbie μου ήρθε στο μυαλό σαν ξανθιά λυγερόκορμη ασπρουλιάρα κούκλα… αλλά βλέποντας και την άλλη της την έκδοση, την μελαχρινή δεν το πολυσκέφτηκα και πήρα τηλέφωνο στο γραφείο για ραντεβού. Ήρθε στην ώρα της η Barbie ανεβασμένη στις πλατφόρμες της με ένα κοντό στενό μαύρο φορεματάκι σκέτη καύλα!...
Πέρασε στο δωμάτιο δίνοντάς μου ένα γρήγορο φιλάκι και ένα χαμόγελο. Μιλάει αρκετά καλά αγγλικά και είναι πρόσχαρη κοπέλα. Η κοπέλα είναι σε τουρ και είναι η δεύτερη φορά που έρχεται Ελλάδα και έχει πολύ καλές αναμνήσεις… Αν και θα μπορούσε να εκμεταλλευτεί την περιέργειά μου για το άτομό της και να συζητάμε με τις ώρες με έκοψε με ένα φιλί λέγοντας με time for sex … και ξεκινήσαμε με χαλαρά γλωσσόφιλα και εξερεύνηση του κορμιού της από τα χέρια μου.
Έχει όμορφο, σφιχτό σοκολατένιο κορμί που δεν αρκέστηκα στα χέρια αλλά ήθελα να το χαρώ και με το στόμα ξεκινώντας από τα βυζιά της που είναι επάξια του ονόματός της και η ρώγα της τσιτωμένη να βγάζει μάτι… Πεντακάθαρο το μουνάκι της, αποτριχωμένο και ήδη υγρό όταν έφτασε η γλώσσα μου που δεν αρκέστηκε μόνο σε αυτό αλλά πήγε και στο κωλαράκι της όπου δεχόταν την γλώσσα μου ευχάριστα…
Τέλεια τα χαμουρέματα και η Barbie τα γουστάρει αλλά η ώρα περνάει και το μωρό θα φύγει, τι να προκάνεις σε μία ώρα όταν έχω φάει ένα δεκάλεπτο σε κουβέντα… (όχι πως δεν ήθελα)
Φοράω σκουφάκι και πάω… Πρώτη μου στάση από πίσω της ξαπλωμένοι πλάγια, το αριστερό μου χέρι την έχει αγκαλιά χουφτώνοντας το ένα της βυζί και το άλλο να κρατάει το δεξί της πόδι ψηλά… επόμενη στάση την είχα από πάνω μου και χοροπηδούσε δίνοντάς την μπατσάκια στα κωλομάγουλα κίνηση που την έκανα και στο πισωκολλητό ΄γιατί το γουστάρισε..
Τελείωσα μία φορά στο προφυλακτικό μέσα της μετά από έντονο σφυροκόπημα στο πισωκολλητό… Είχε περάσει η ώρα και η Barbie έπρεπε να φύγει ντύθηκε γρήγορα μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί σαν αυτό που μπήκε λέγοντάς μου ότι θα ήθελε να το ξανακάνουμε αλλά να έχουμε τουλάχιστον δύο ώρες… πράμα που με βρίσκει απόλυτα σύμφωνο άμα θέλω να έχω και καλά χαμουρέματα!...
Στο ρεζουμέ η Barbie είναι μια όμορφη μελαχρινή πιτσιρικά από Ρωσία πρόθυμη να ικανοποιήσει
γούστα και ορέξεις !... θα ήθελα να την ξαναδώ αν και δεν είμαι των επαναλήψεων αλλά με την Barbie πέρασα καλά και δεν άκουσα όχι, μη, δεν θέλω, κτλπ...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 01, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Panaghss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
879
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TPE7365 , gkazakos, doc_lin και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού