Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπερα συναθλητες...λοιπον αφου ελειψα καιρο απο το σπορ γενικοτερα κ τις τελευταιες μερες αναλογιζομουν ποτε ηταν η τελευταια φορα που πηρα κωλο με το που επιασα καποια λεφτα ειπα σημερα ειναι η μερα.μιση ωρα πριν σχολασω εστειλα 2-3 μνμ κ συνεννοηθηκα με το πρακτορειο για διαθεσιμες κοπελες για πρωκτικο.με το που σχολαω λοιπον απο 13ωρη βαρδια παω βουρ στο ξενοδοχειο.η κοπελα ειναι αρκετα γλυκια κ προσχαρη αλλα κλασικα η επεξεργασια των φωτο μας εχει μαθει να κραταμε χαμηλα την μπαλα....η πιο σωστη της φωτο ειναι αυτη στην πολυθρονα με το μαυρο ριχτο απο πανω της...τεσπα αμεσως μπανακι εγω λογω πολλων ωρων δουλειας κ αμεση επιθεση με το που βγηκα...αρκετα ενεργη σε ολα εκτος απο φιλια που κ εγω δεν ειμαι φαν..πιπα συμπαθητικη χωρις ιδιατερο χερι αλλα κ ρηχη αρκετες φορες οποτε μολις ημουν ετοιμος της λεω ωρα να δοκιμασουμε τον κωλο σου αφου για αυτο κ μονο ενδιαφερομουν...ελαχιστο λιπαντικο σε φαση που της ειπα εισαι σιγουρη.?κ γυρναει απο πιπα ετσι πως ημουν ξαπλωμενος με κωλο θεα σε μενα κ προσπαθει να το βαλει μεσα της...παιδια απο τις πιο πορνοσταρικες μου στιγμες ονειρο.αλλαξαμε 2 3 στασεις οπου κ τελειωσα 1η φορα.παυση για ντουζ κ τσιγαρο κ δευτερος γυρος με αρκετα καλυτερη πιπα κ πιο ενεργη συμμετοχη πραγμα που με ξανακαβλωσε ακομα περισσοτερο....καβαλαει λοιπον για δευτερη φορα αλλα ξεκινησα με μουνακι γιατι λεω κριμα ειναι να υπαρχει κ να μην δοκιμαστει κ αυτο... γυρναει στα 4 κ συνεχιζω να δινω πονο ωσπου την βλεπω να πιανει παλι το λιπαντικο κ να βαζει στο δακτυλο της για να υγρανει την πισω πορτα....ε μην τα πολυλογω με το που βγηκε το δακτυλο μπηκα εγω κ αρχισα να κοπαναω σαν λυσσασμενος οχι μονο δεν ειπε τιποτα αλλα γουσταρε κ παραπανω...τελος να πω οτι ηταν πεντακαθαρη γενικα κ ειδικα εκει που επρεπε.καλη καταθεση εαν κ ειναι λιγο τσουποτουλα αλλα στα γουστα μου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
190€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
11 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
83
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, madrach, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού