Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 138 10
Call-Girls 321519
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Προσφατη συνάντηση με την Ιόλη λοιπόν το ΣΚ που μας πέρασε σε γνωστή γαμηστρονα των νοτίων προαστίων , μετά από σχετική δυσκολία μιας και άργησα να πάρω απάντηση από το επίμαχο εμαιλ της , από εκεί και πέρα τα πράγμα έγιναν ποιο εύκολα με ένα τηλεφωνακι τα ραντεβού κανονίστηκε σε γνωστή γαμηστρονα των ΝΠ παραλιακή μεριά , μεσημβρινή ώρα . Παίρνω Room και μπαίνω σε διαδικασία αναμονής ,
Μετά από κανα μισάωρο ακούω το χαρακτηριστικό χτύπημα στην πόρτα , ανοίγω βλέπω ένα μικροσκοπικό κοριτσάκι όπου ήρθε με αθλητική περιβολή , λευκού χρώματος αρκετά επώνυμης μάρκας και casual παπούτσια , μπαίνει μέσα συστάσεις για γνωριμία να σπάσει ο πάγος γδύνεται για μπανακι σώμα petit στα όρια του εφηβικού προς το γυναικείο στήθος μικρούλη ως ανύπαρκτο , πρόσωπο απλής καθημερινής κοπέλας μεγάλα εκφράστηκα μάτια και καλοσχηματισμένα ζυγωματικά εκφυλοφατσα - καυλοφατσα δεν την λες , σε παραπέμπει περισοτερο σε φοβισμένη μαθήτρια που έχει πάει κρυφά να γαμηθει για πρώτη φορά . το καλύτερο φυσικά το άφησα για το τέλος κωλος κατασκευασμένος για ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης ατελείωτο λες και έχει κατασκευαστεί για αυτήν την δουλειά .
Μπαίνει για μπανακι εγώ περιμένω στο κρεβάτι βγαίνει και εδώ γεινεται διακοπή των λόγων και αρχίζει το έργο .
Ενώ είμαι ξάπλα πέφτει πάνω μου και αρχίζουμε τα φιλία και τα χαμουρεματα , αρχίζω εγώ να παίζω με την κλητορηδα της και αυτή αρχίζει να χαϊδεύει το πουτσο μου ξεκινάει από ψηλά και κατεβαίνει προς στα κάτω με ασθησιασιακα φιλία σε όλο το σώμα και ένα ελαφρό γαργαλητό αρκετά καυλωτικο μπορώ να πω ξεκίνησε μια πίπα αισθησιακή με άφθονα φτυσίματα και πολύ ωραίας μορφασμούς και εκφράσεις εγώ να κοντεύω να σκάσω από την καυλα γύρισαμε σε 69 καθότι ήθελα να της ανταποδώσω την απόλαυση ξεκίνησα ένα γλύψιμο τρελό στο οποίο το μουνακι και η κλειτορίδα της αν τόπο κρίθηκαν αμέσως , δεν στεκόμαι στις κραυγουλες που άρχισε να βγάζει , αυτό όλες το κάνουν στάθηκα ότι το μουνακι της άρχισε αμέσως να υγραίνεται και να φουσκώνει η κλειτορίδα της μάλλον η είχε καιρό να γαμηθει η είναι πολυοργασμικη .
Τη σηκώνω μας στην καυλα πέρασμα σκουφου και μπαίνω κύριος πιάτο όντας πλέον καυλωμενη την στήνω στα 4 να χαζεύω την κωλαρα της και να την χαστουκίζω σιγά σιγά έχει καυλωσει το μικρό και δε σταμάταγε να Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! πάνω στη πουτσα μου μετά από λίγο πρέπει να έχυσε μαλλον από ότι κατάλαβα μόλις ήρθε η δικιά μου ώρα μετά από λίγο έβγαλα το σκούφο και κατάθεση μέσα στο στόμα της όπου
με ρουφάνε την ώρα που έχυνα , ο πουτσος μου κόντεψε να σπάσει .
Πήγε διακριτικά στο μπάνιο να τα φτύσει .
Πήγαμε μαζί για μπανακι μετά από δίκη της παρότρυνση βγήκαμε και κάτσαμε για κουβεντούλα συζητήσαμε για τις καλοκαιρινές διακοπές μας και εγώ δεν χορτενα να χαϊδεύω το μεταξενιο και μαυρισμένο δερματακι της όπου είναι σαν μωρού παιδιού , μάζευα δυνάμεις για το δεύτερο ημίχρονο μια και είχα πονηρούς σκοπούς ΕμμμμΕμμμμ έναρξη β γυρου στο ίδιο ρυθμό μόνο είχα αποφασίσει να αλλάξω το κύριος πιάτο Κατσικογάμης
πίπα ωραία πάλι στο ίδιο αξιόμαχο Μπαλανς με τον πρώτο γύρο Τούρμπο εγώ πάλι αλλά το καλό το είχα για τον β γύρο πέρασμα σκουφου και μπρος για πίσω πόρτα .
Πέρασμα σκουφου τι γυρίζω πάλι στα 4 και καβαλάω στην κυριολεξία πάνω από την κωλαρα της να έχω το κέντρο του στόχου , μπαίνω στην αρχή με αργές και προσεκτικές κινήσεις μέχρι να πάρει τη φόρμα του πουτσου μου και αρχίζω να ανεβάζω στροφές σιγά σιγά το οποίο έδειχνε να το απολαμβάνει με χαστουκακια στα κωλομαγουλα Βραζηλιανικου τύπου η κατάθεση ήρθε μέσα στην κωλαρα της πήγαμε πάλι για μπανακι αφού είχα στάξει πραγματικά άλλες αντοχές ένα πιτσιρίκι άλλες εγώ κάτσαμε για κουβεντούλα πάλι είχαμε αρκετή ώρα ακόμα σκεφτόμουν εάν θα μπω στις καθυστερήσεις και για άλλο γκολ μετά κάποια ώρα μου λέει το μικρό θα πάμε για άλλο σκέφτηκα με ποιο λογική πλευρά λέω αστώ καλύτερα έχουμε και κάποια ηλικία άφησα την ώρα να περάσει με χαλαρή κουβεντούλα και κρασάκι .
Πέρασε η ώρα με χαλαρή κουβεντούλα και κρασάκι .
Συμπέρασμα μου τι είναι η Ιόλη και τι δεν είναι
δεν είναι τούμπανο γκόμενα φαντασμαγορική δεν είναι η πορνοστάρ που θα την δεις έξω και θα τρελαθείς
είναι ένα πιτσιρίκι απλό και καθημερινό και μαζεμένο σαν πρώτη εικόνα αλλά μόλις βγάλει τα ρούχα είναι σαν να βγαίνει ένας άλλος άνθρωπος

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 spyros9, chris1955, kelenor και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Σεπτεμβρίου, 2018
Που βρίσκω τηλέφωνο φίλε;
26 Σεπτεμβρίου, 2018
Φίλε πολυ καλη κριτική! Η Ιολη ειναι απο τα κορίτσια που δύσκολα τα αλλάζω Ναι!

ΥΓ ο κωλος της ειναι διαστημικός ΠροσκύνημαΝαι!
27 Σεπτεμβρίου, 2018
Τιμή 180 για 1,5 ώρα με κωλαράκι???
Γιατί πριν λίγο καιρό είχε ανεβάσει την τιμή Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
27 Σεπτεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks
S
sugar@Daddy
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4