Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Έλλη την είχα τσεκάρει πολυ καιρό αλλά οι αντιφατικές κριτικές της μου κινησαν την περιέργεια να βάλω και γω το δαχτυλο στο μελιΣπασίκλας. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και η κοπέλα έφτασε ακριβώς στην ώρα της! Ανοίγω πόρτα περιμένοντας να συναντήσω ενα μπαζακι αλλα αυτο που είδα δεν ήταν πολυ καλύτερο απο τις φωτογραφίες στα σοσιαλ. Γλυκό προσωπάκι, καθημερινο. Σωματακι αδύνατο με φτιαγμένες βυζαρες και κωλαρακι για γούστα. Αν σας αρέσει ο συγκεκριμένος σωματοτυπος τοτε η Έλλη ειναι πολυ επιλογή. Αν σας αρέσουν οι μπαμπατσικες τοτε δύσκολα θα μπείτε. Αυτο που με κέρδισε αμέσως όμως ειναι το ζεστό χαμόγελο, η καλη διάθεση και η ευγένεια της κοπέλας. Για να ειναι ειλικρινής περίμενα ενα ψωνισμένο ωραιοπαθές κορίτσι αλλα με διέψευσε περίτρανα. Οσο μιλούσαμε έβγαζε το καυτό σορτσάκι της και το γαλάζιο άνευ στηθοδεσμου τοπακι και πήγε για ντουζακι. Η τύπισσα εχει ίσως το πιο καυλιαρικο άρωμα που έχω μυρισει. Μύριζε σαν την πρώτη μερα της άνοιξης Ναι!. Ξάπλωσε διπλα μου και αρχίσαμε τα φιλάκια, τα χαδάκια της αγκαλίτσες. Φιλάει πολυ ωραία. Παθιαρικα σαν να είσαι με το καυλακι που γνώρισες πριν λιγο στο κλαμπακι και αποφασίσατε οτι θα ρίξετε ενα γρήγορο... Όλο ναζι αφου με είδε τουρμπο με ρώτησε κοιτάζοντας όλο νόημα το καυλωμενο πουλάκι μου "και τώρα τι θες να κανω" η απάντηση ήταν σαφής. Παρτον στο στόμα σου να δουμε τι πουλια πιάνεις Ματάκι Και η αλήθεια ειναι ότι πιάνει... Φυσικό ταλέντο η κοπέλα γλύφει και ρουφάει με πολυ όρεξη. Μολις την σταμάτησα για να της σκίσω τη μουναρα στήθηκε μονη της στα 4Ναι! Με τέτοιο τρόπο που τα πατουσακια της χαιδευαν τα αρχιδια μου όσο την εσκιζα. Πολυ καυλα το σκηνικό. Γουστάρει αγριο σκίσιμο σε υψηλές στροφές και το μουνι της γίνεται μούσκεμα. Όπως ήταν την ξάπλωσα μπρούμυτα της άνοιξα τα κωλομερια και συνέχισα σε ιδιους ρυθμούς. Η τύπισσα την κατάβρηκε και μας άκουσε όλος ο όροφος. Σαν να τη γαμουσε λεγεωνα αλλα δεν ήταν καθόλου ψεύτικο απλα φωνάζει στο σεξ. Μολις τελειωσα με στράγγισε μεντη μουναρα της και κάναμε ντουζακι. Μιλήσαμε λίγο αλλα ήμουν πολυ καυλωμενος απο τον πρώτο γύρο και σύντομα βρέθηκε πάλι με τον πουτσο μου στο στόμα της. Αραξα και απόλαυσα την πίπα της και της είπα οτι θελω να την πάρω στα όρθια μπροστά στον καθρέφτη! Εκει μου άστραψε ενα χαμόγελο σαν να της έκανα δωρο για τα Χριστούγεννα και σηκώθηκε αμέσως να μου στηθεί. Η μουναρα της έχυνε σαν τρελη όσο τον έτρωγε στα όρθια.Ναι! Γούσταρε όμως γιατι είχε γίνει βεντούζα στον πουτσο μου για να τον πάρει όλο μεσα... Την πηγα στο κρεβάτι και την έστησα παλι μπρούμυτα για κωλαρακι αλλα ήταν πολυ στενή και δεν τον προσπάθησα παραπανω. Γαμησα ξανά τη μουναρα της βλέποντας με να την σκίζω απο τον πλαινο καθρεφτη. Οταν τελειωσα η μουναρα της είχε κανει μούσκεμα όλο το σεντονιΝαι!... Συμπερασματικά εγω πέρασα πολυ καλα με την κοπέλα. Πολυ πρόσχαρη, ομιλητική, έβγαλε γούστα, δεν ειπε οχι σε τπτ, εμφανιση οτι βλέπεται και ίσως ακομα καλύτερη αλλα πρωκτικό δύσκολα. Πολυ στενή για να παρει κανικο μέγεθος (δεν ειμαι αραπης για όσους αναρωτιούνται Εμμμμ) Ίσως ο δρόμος μας ξανασυναντηθεί γιατι πέρασα πολυ καλα μαζι της

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
8.010
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anatoliz, chris1955, Ettore και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2018
Μας κατακαυλωσες !!!! Καπέλο Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1