Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
4.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Ολια θα ηταν διαθεσιμη κατα τα ξημερωματα και επειδη δεν ηθελα να δωσω δικαιωματα διαλεξα την Αρινα. Πανω κατω οτι λενε και οι συναγωνισται της Αθηνας στο προφιλ της απο το πρωτευουσιανικο πρακτορειο. Εμφανιση μετρια με προσωπο σαν να εχει κανει πλαστικη σε χειλη και μαγουλα, βυζι 2αρι φυσικο πεσμενο λιγο με ωραιες ρωγες και κωλαρα ποιημα ολοστρογγυλη με ωραια τρυπουλα που δυστυχως δεν την δινει. Αν και πηγαινω παντα μπανιαρισμενος μου ζητησε να ξανακανω, δυσανασχετισα για το εξτρα χασιμο χρονου αλλα το εκανα. 1ο κακο μου δινει πετσετα μικρη προσωπου! που ουτε καν τυλιγοταν γυρω απ τη μεση μου, σκουπιζομουν ποση ωρα με την τοση δα πετσετα, την ρωταω "δεν εχεις αλλη;" Ηταν μια ακομη κρεμασμενη μεγαλουτσικη οπως την εβλεπα. "Ααα, αυτη ειναι της φιλης μου που μενουμε μαζι!" Εεε ρε γλεντια.... Αντε μη σχολιασω λεω και περναω στον αγωνα. Δεκτικη γενικη σε ολα και αφθονα φιλια και χαστουκια στον κωλο αλλα τα βυζια πονουσαν, μη ρουφας δυνατα μου ειπε. Αρχισα να χανω το ενδιαφερον μου καπου εκει, πιπα αδιαφορη πολυ αργη και ουτε την μιση επαιρνε αρκετα μονο το κεφαλι. Αλλαζουμε 2-3 στασεις μεχρι το πρωτο τελος και πεταγεται στο μπανιο για να κανει γαργαρες με το αντισηπτικο. Μιλαμε λιγο χαζομαρες λεμε, μιλαει αγγλικα αλλα δειλα δεν ειχα θεμα στη συννενοηση, την ρωτησα γιατι δεν κανει πρωκτικο και λεει οτι δεν κανει καλο στην υγεια. Καλα κρασια δεν το συνεχισα και περασα στον 2ο γυρο ο οποιος δυστυχως δεν ειχε τελος λογω κουρασης μου. Τυπικη στην ωρα, με ενημερωσε οτι σε 10 πρεπει να τελειωσουμε και να εχουμε κανει και μπανιο. Αυτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 28, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
4.245
Πόντοι:
6.817
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makhswrx, satyrus, George Mitsibonas και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2018
Συναγωνιστή έχω δύο απορίες:
1) Οι φωτογραφίες της είναι όντως ακριβέστατες;
2) Γράφεις ότι έδωσες 110€ για πρόγραμμα 1 ώρας, ενώ στο site λέει 140€. Το γραφείο ξεκίνησε τις εκπτώσεις; Χμμμ;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1