Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Πριν κανω το μεγαλο ταξιδι για Ταιλανδη ειπα να κανω ενα περασμα απο Κολομβια μερια μιας και ειναι ενας απο τους προορισμους που εχω για τα επομενα χρονια(ελπιζω να μην με ξεγελασει καμια ελλεινιδα και παντρευτω) Γερο-μύστης
Το γραφειο οπως παντα αψογο στα μηνυματα,οπως και στις ψευτικες φωτογραφιες που βαζει για τα κοριτσια του!!!
Ναι θα σας ξανακραξω γιατι η κατασταση εχει παραγινει στη Θεσσαλονικη!!Γαμήσου
Τους ζητησα σελφι και μου απαντησαν οτι οι φωτογραφιες ειναι απο το προσωπικο αλμπουμ της κοπελας και δεν εχουν καθολου φωτοσοπ,αρα δεν εχετε δει ποτε την κοπελα απο κοντα Μαλακία
Οι φωτογραφιες λοιπον πρεπει να ειναι της κοπελας αλλα τουλαχιστον 6-7 χρονια πριν,σε καμια περιπτωση δεν ειναι 26 χρονων οπως αναγραφουν Κεφάλι σε τοίχο!
Το ξενοδοχειο ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ αναθεμα αν εχει 2 αστερια Μαλακία
Ειχα μια επιφυλαξη γιατι ειδα οτι η κοπελα ειναι απο την Κολομβια,εχει βυζια με σιλικονη,περιμενα να δω και κανενα παπαρι γιατι ο φιλος Φακιρης με οσες εχει παει απο κεινα τα μερη,μονο παπαρι εχουν κατω Ντροπή
Ανοιγει η πορτα και βλεπω μια θειτσα απο το δενδροποταμο,ωρα για μεταβολη λεω,αλλα και που στο διαλο να πας?
Στα μπουρδελα οι ιδιες και οι ιδιες,εβγαλαν ριζες,τα ντεμεκ εσκορτ β,γ και δ διαλογης,αρα επιλογες μηδεν!!!
Λεω μεσα μου κατσε ισως βγει σε καλο Χμμμ;
Σωματαρα για την ηλικια της,βυζαρες με σιλικονη και ενας τεραστιος κωλος που κοιτουσε ψηλα Χμμμ; σε σχετικη ερωτηση αν εχει βαλει και κει σιλικονη πηρα αρνητικη απαντηση Εμμμμ
Λεει οτι ειναι απο το Μεντεγιν(οπως λενε οι Ουκρανεζες δλδ οτι ειναι απο Μοσχα)Μαλακία
Η ηλικια της πρεπει να ειναι καπου στα 36-40,τομη απο καισαρικη(πρεπει να της εβγαλε το παιδι κρεοπωλης)περα για περα Λύπη
Αγγλικα μηδεν,απορω με τους μπουφους του γραφειου που εβαλαν 3 αστερια Χμμμ;
Φιλια μονο επιφανειακα,οχι γλωσσα γιατι λεει θα ξερασει Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Αεροπιπα 2 λεπτων και παντα ειχε το χερι Θυμός
Πηγα να την γλυψω και γω και ενιωσα οτι ειχε μια γευση απο ιδρωτα και απλυσια,οποτε το σταματησα κατ'ευθειαν Μαλακία
Εβαλε τζελ λες και εβαζε κετσαπ σε πιτογυρο Μαλακία εκατσε απο πανω και ξεκινησε τα ψευτικα βογγητα,φυσικα η καλυτερη σταση ειναι στα 4 με την υπεροχη κωλαρα που εχει αλλα η γαμιολα εβαζε το χερι της στην γκραντε πουτσα μου(οπως ελεγε ολη την ωρα)για να μη την φαει μεχρι βαθια Θυμός
Την εβαλα απο κατω,παλι τα ιδια με το χερι και ψευτικα βογγητα Κεφάλι σε τοίχο!
Της λεω ελα θα τον παιξω και θα σε χυσω στα μουτρα,οχι μου λεει προσωπο μονο βυζια Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Τελικα της τα εδωσα στα βυζια και πριν τελειωσω με το αδειασμα μου ζητουσε χαρτι ΘυμόςΘυμός
Μπανιο και δρομο Σπασίκλας

Υ.γ Εκει στο γραφειο,σας το λεω δημοσια,θα εχετε θεμα μαζι μου την επομενη φορα που θα παω και δεν θα τηρηθει εστω και μια απο τις αναγραφομενες υπηρεσιες,οι μαλακες που ξερατε τελειωσαν,τα λεφτα που ειχε μαζεψει ο κοσμακης με το παλιο πασοκ το ορθοδοξο τελειωσαν,τωρα βγαινουν με αιμα και ιδρωτα και αμα εσεις και οι πουτανιτσες σας δεν τα σεβεστε θα δειτε την αναποδη πλευρα του πελατη!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
217
Likes:
17.590
Πόντοι:
38.177
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, thegun, doc_lin και 35 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2018
[Εβαλε τζελ λες και εβαζε κετσαπ σε πιτογυρο]

Έλιωσα στο γέλιο μεγάλε πρωινιάτικα!!!!Καπέλο

Μιας και είπες "Δενδροπόταμος" μήπως ήταν και οπαδός του ΠΑΟΚ;Γλώσσα
03 Αυγούστου, 2018
Στο είπα ότι παίζουν με τη νοημοσύνη μας. Στα έδειξα κιόλας. Κακώς κάθησες.
03 Αυγούστου, 2018
Αυτο με τα γραφεια της Θεσσαλονικης να μην μπορουν να συνηδητοποιησουν οτι οποιος δουλεψει σωστα θα μαζεψει ολο το χαρτι δεν το εχω καταλαβει ....Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Ισως καποια στιγμη ξυπνησουν
E
Excalibur
03 Αυγούστου, 2018
Χαχαχαχαχα
Γαμας ρε φιλε μπραβο εξερετικος
03 Αυγούστου, 2018
Ρε Άζα, εάν γουστάρεις μιλφ δεν ήταν ανάγκη να πληρώσεις.Έχω μια θείτσα μούρλια Γλώσσα
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5