Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 3 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Αν και έχω πολλά χρόνια που ασχολούμαι με το άθλημα είπα να ξεκινήσω να γράφω..τόσα χρόνια διαβάζω τις κρητικές επομένως ήρθε η ώρα να δώσω και εγώ τα φώτα μου..
Η κοπέλα δεν αξίζει ούτε μισό ευρώ..από τις κρητικές που διάβασα περίμενα κάτι δυνατό..είναι 30 χρονών ουκρανικο πρόσωπο και ατσουμπαλο σώμα..παρόλο που είναι αδύνατη έχει ραγάδες παντού Και βυζι 12 χρονης σαν αμύγδαλο...5 λεπτά την είχα στα 4 και κουράστηκε και έλεγε διάφορα μέχρι που σταμάτησε η ίδια...πίπα τέλος και καλό βράδυ...χρόνος συνάντησης 20 λεπτά συνολικά από την ώρα που μπήκα στο δωμάτιο καλο βράδυ σε όλους και ελπίζω να σώσω μερικούς..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Μέλος
Εγγραφή:
16 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
54
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, blizardeye, satyrus και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2018
Ατσουμπαλο σωμα και ραγαδες παντου?
Χμμμ;Χμμμ;

Σε αλλη πηγες ρε φιλε?
16 Ιουλίου, 2018
μπραβο ρε φιλε, εσωσες κοσμο, πολλοι εχουν χαμηλες στανταρντ και ολες τους φαινονται καλες.
η συγκεκριμενη σιγουρα δε μου φαινοταν για 25
16 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μεγάλη Περιφέρεια ανύπαρκτο στήθος και κοιλίτσα για petite δεν μου κάνει..ραγάδες είχε όλη η κοιλιά της ειδικά όταν ανέβηκε από πάνω..Και φίλε μου είναι εντελώς προσωπική κρητική
16 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε Ευχαριστώ να είσαι καλά!!κάτι τέτοιες βρίσκεις και με 30 ευρώ στα στούντιο που και εκεί κλαίμε για την ποιότητα που έχουμε..
16 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον δεν διαβασες σωστα τις δυο κριτικες και
πηγες με πολυ υψηλες προσδοκιες εμφανισης!!
17 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άμα ήταν να έχει πολύ χαμηλές η μέτριες προσδοκίες εμφάνισης θα πήγαινε στα μπουρδελα και θα γλυτωνε με 30€!!!
Στα 100€+ έχεις απαιτήσεις και ζητάς κάτι διαφορετικό από ένα απλό και τυπικό γαμησι μπουρδελου.
17 Ιουλίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοίτα πρέπει να έχουμε προσδοκίες και υψηλά στανταρ.υποτίθεται είναι συνοδός πολυτελείας..εσυ θα την κυκλοφορουσες έξω?αλλά να μην πηγαίνω μακρυά.παμε για να απολαύσουμε εκείνη την στιγμή Όχι να είμαστε ξεπετες και φυσικά να αντικρύσουμε κάτι ωραίο που εγώ δεν είδα!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7