Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.9 3 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπόν κύριοι κώλο δεν επήραμε... από τα πιο στενά κωλοτρυπιδια που έχουμε συναντήσει, παρ' όλη την καλή διάθεση της μικράς για δακτυλοσκοπηση, αμφιβάλλω αν έχουν μπει σοβαρές ψωλές σ 'αυτήν την μικρή τρυπούλα και βέβαια αμφιβάλλω σοβαρά ότι υπάρχει περίπτωση να της αρέσει...
αλλά ας πάρουμε τα πράγματα από την αρχή...
η δεσποινίς Ανίτα... http://www.athensgoldenangel.com/#!anita/cpvd είχε μπει στο στόχαστρο εδώ και δυο εβδομάδες όταν πρόσεξα την μαγική λέξη anal στην περιγραφή των υπηρεσιών της... όπως καταλαβαίνετε με το που μπήκε για τεστ έτρεξα σούμπιτος... η συνεννόηση με τον μαντ και το γραφείο πήρε ευρωπαϊκούς χρόνους δυο ημερών αλλά όταν δόθηκε το πράσινο φως για το 50 % και μετά από ολιγόλεπτη συνομιλία με την τηλεφωνήτρια σε μισή ωρίτσα η Ανίτα βρισκόταν στο δωμάτιο μου...
Οι φωτογραφίες 100% ακριβείς, ηλικία 18 θα μπορούσες να την κάνεις και 16... σώμα στενό χωρίς καμπύλες, στήθος πολύ όμορφο φυσικό 1,5ρι (με μεγάλες θηλές τύπου Traci Lords για τους παλιούς...) το ύψος 1,65 το πολύ, όσοι περιμένουν το 1,80 που αναγράφεται στην ιστοσελίδα, θα απογοητευτουν....
όσοι λοιπόν καταλαβαίνουν τις προτιμήσεις μου στο σεξ... δηλαδή βρώμικο σκληρό PSE με πρωκτικά, γλωσσόφιλα που ξεριζώνουν την γλώσσα, τρελές κωλογλυφαδες και χυσίματα πατόκορφα... σίγουρα θα περιμένουν ότι την πάτησα, ή ότι ήμουν ο λάθος άνθρωπος για να γράψω για την συγκεκριμένη κοπέλα... ίσως...
αλλά υπάρχουν και οι ανατροπές...!!!
η μικρά με τον άγουρο και άμαθο τρόπο της, με άγαρμπη πίπα (αλλά με τρελή δυνατότητα να γίνει η άπαιχτη πίπα) χωρίς κώλο, χωρίς φιλιά, χωρίς χύσιμο στο στόμα...
με έκανε να χύσω δυο φορές μέσα σε 40 λεπτά μέσα στο μουνί της... απλά πρωτοφανές...!!!
Έχω την εντύπωση ότι αφέθηκα στην φαντασίωση οτι πηδάω την ανήλικη κόρη του γείτονα, η οποία παρ' όλο που δεν ξέρει να γαμιέται έχει όλη την διάθεση να μάθει και να πλημμυρίσει το κρεββάτι με τα χύσια της στο μεταξύ... Μακάρι να την είχα από κοντά κάνα τρίμηνο να την γαμάω κάθε μέρα... ξύπνησε μέσα μου ο δάσκαλος.
γι' αυτόν τον λόγο και σε συνδυασμό με το γεγονός οτι λόγω τεστ πλήρωσα μειωμένη τιμή... δεν πρέπει να πάρετε αντικειμενικα την κριτική μου...
Θα προσπαθήσω λοιπόν να συνοψίσω σε δυο γραμμές
Αν θέλετε να ζήσετε την φαντασίωση οτι πηδάτε την άγουρη συμμαθήτρια της κόρης σας πάρτε Ανίτα,,, ακόμα και ένας σκληροπυρηνικος ξεκωλακιας σαν και μένα λύγισε... αν θέλετε να γαμάτε ωραίο κώλο δοκιμάστε την ομοσταυλη Στέλλα, ή για την Hoover πίπα την ομόσταυλη Ιζαμπέλα... στα μείον του γραφείου η πολιτική του +20 κλπ κλπ παλαιότερα που δοκίμασα Στέλλα πήγε να με φτάσει με τα + + στα 180...
σας ευχαριστώ για την υπομονή σας...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
clonarius
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
28
Likes:
20.119
Πόντοι:
5.946
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 n.smirni76, ZeroTolerance, satyrus

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού