Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αφιερωμένη η κριτική μου στο εκλεκτό μέλος και φίλο Jim75jim,με τον οποίο μας συνδέουν κάποια κοινά στην ιδιοσυγκρασία μας.
Τον τίτλο θα τον καταλάβετε στο τέλος.

Τι μουνί είναι αυτό μόρτες μου!!!! Πυρ(κ)αυλάκι τσέπης που έχει τον τίγρη μέσα της! (και σε tattoo στη δεξιά ωμοπλάτη).
Περιγραφή θάνατος! Ήρθε με μαύρο χιαστή μπλουζάκι που τόνιζε το μαγευτικό της στήθος και σορτσάκι κυριλέ μαύρο πάνω σε απίστευτα παπούτσια που της έδιναν χαλαρά 20 ποντάκια.

Ακούστε ή μάλλον διαβάστε τι θα δείτε… Μακρύ ίσιο μαύρο μαλλί υγιές (!!!!) φυσικότατο. Μούρη λίγο πιο άγρια από τις φωτό με ασιατικά χαρακτηριστικά και τιμπουκοχειλάρες για ρούφηγμα! Φτιαγμένες μεν ωραίες δε. Λίγο η τσιγαρίλα της με χάλασε αλλά το διόρθωσε εντέχνως.

Όταν κατέβηκε απ’ τους κοθόρνους την έχωσα στην αγκαλιά μου και άρχισαν τα πρώτα γλωσσόφιλα. Γράφω και καβλώνω με το μουνί αυτό!
Μεσούλα δαχτυλίδι, όμορφα άκρα, επιδερμίδα σουέτ και διάθεση φρεσκαδούρας με ισχυρές δόσεις χιούμορ και σεξ απήλ! Εμφανισιακά σχεδόν αψεγάδιαστη… Λίγο το πωπάκι της να ήταν πιο τουρλωτό και το 10άρι το’χε χαλλλλλαρά!

Μη βιάζεσαι……θα πάω και στο βυζί…. Μουνί μικρό με εξαίσια ανατομία! Χειλάκια έντονα και ευερέθιστα, λαστιχένια, όχι όμως συκωταριές και αηδίες. Γεύση;;;; Άλλο πράμα!!!

Βυζί, οπτικό και αισθητικό αριστούργημα, αν και οι τομές είναι ορατές . 3άρια γεμάτα με νεανικές θηλές και λαστιχένιες ρωγίτσες που ορθώνονται εύκολα!
Ρε μπαγάσες θα σας δώσω και τη μαγική στάση που λες να πεθάνω εδώ! Βάλτε την στα 4 και γλύψτε τη θεσπέσια μουνάρα της σε θέση ύπτια, χαμηλά, να βλέπετε κάτω από τα πόδια της αυτές τις τορπίλες!!!! Χύνω και ξανάρχομαι…..Money MouthΝαι!

Δε λέω… ήταν χαλαρή και η χημεία μας πήγε σούπερ. Στο τέλος με στόλισε με κολακευτικά σχόλια και έκανε κέφι κι αυτή και γενικώς πρόκειται για τυπάκι αστεράτο χαμογελαστό που στάζει κάβλαααααα!!!!!!Προσκύνημα

Μόλις βγήκε απ’το ντους γονάτισε μπροστά μου και μου πήρε ένα βασιλικό τσιμπούκι. Το πώς αυτές οι χειλάρες αγκαλιάζουν το πουτσοκέφαλο μιλάμε για έργο τέχνης! Και κάποιες άλλες τον πιάνουν σα να κρατούν τυρόπιτα με χαρτοπετσέτα!!!Θυμός

Τον βύθιζε όλον μέσα στο στοματάκι της, τον σάλιωνε, τον κατάπινε! Πλήρες ρεπερτόριο!!!
Μου τον μούλιασε και της ανταπέδωσα ένα γλυφομούνι από τα καλά των νιάτων μου, τότε που έστελνα τα γκομενάκια στον ψυχίατρο. Την έφτιαξα με το κόλπο μου με το νερό και λίγο πριν φύγει μου είπε ότι αυτό την τρέλανε και την διέγειρε τρομερά! ( αυτό δεν σας το λέω… ας κρατήσω και κάτι για μένα..)Σπασίκλας

Με σκούφωσε και με καβάλησε αλλά είναι λίγο άγαρμπη στο cow. Ο πούτσος μου υπέφερε στα κοπανήματά της αλλά η κάβλα έλεγε κι άλλο!! Μουσκέψαμε στον ιδρώτα και ένιωσα μετά από πολύ καιρό εργάτης του μουνιού! Έβαλα το προγραμματάκι dexino και για 50’ απόλαυσα σεξ με πάθος και τρέλα!

Το πισωκολλητό διόρθωσε την αρχική μου άποψη για το μη τουρλωτό κωλί της. Εκεί μάγκα μου το τουρλώνει τέζα και απολαμβάνεις θέα και αίσθηση στις απίστευτες διεισδύσεις που δεν έχουν στοπ και τέρμα!Γλώσσα

Στο τσακ κρατήθηκα να μην της ράνω το στοματάκι παρόλο που το προσπάθησε. Πήρε ισχυρή σπερματοδόση στις βυζάρες της και τα πασάλειψε με τρελή ικανοποίηση!
Ξέρω ότι θα γίνει full booked αλλά της αξίζει. Τζιμ γερά όρμα στα βαθιά!!!!Γερο-μύστης

Μεσιέδες μου τέτοια μουνέτα ΔΕΝ χάνονται!!! Εμένα η συλλογή μου έχει πλέον το αστέρι Αντζελίνα στις πρώτες θέσεις επάξια.
Προμοκριτική λοιπόν αφού δεν έχει κάτι μεμπτό! Δε σκέφτηκα στιγμή να τη γράψω όταν θα έχει αριβάρει η νεαρά γιατί συνηθίζεται το θέμα από πολλούς εδώ μέσα και είναι δώρο άδωρο. Εδώ είναι η μούνα και δε βλέπω την ώρα να την ξανακλείσω αν και θα είναι δύσκολο πλέον λόγω κοσμοπλυμμήρας!!Λύπη


Προμότορες γατάκια….σας τσάκισε ο Μυστήριος!!!!Γαμήσου

Κι ύστερα ήρθαν κι οι μέλισσες……Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
12.216
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, borbi2525, NICK TRIVE και 36 άλλα μέλη

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2018
Μας καβλωσες τώρα. Ίσως δοκιμάσω σε κανένα 2ωρο που θα γυρνάω από τη δουλειά.
Το κόλπο με το νερό είναι παγωμένο νερό στο στόμα και σπατουλαρισμα;
Αν ναι είχα μια γκόμενα στα 15 που ψωφαγε γι'αυτό το πράγμα
20 Μαΐου, 2018
Συγνωμη ρε φιλε αλλα ουτε το joker να ειχες πιασει δε θα εκανες ετσι ...
Οκ ναι την ειδα κ εγω . Ενα οκ κοριτσι ειναι οπως τα περισσοτερα του glamour.
Μαλλον κακο κανεις με αλλαλαγμους κ σε εκεινη κ στους συμπαικτες που θα πανε να δουν το μουνι του αιωνα οπως τα περιγραφεις ...
20 Μαΐου, 2018
Σ’ευχαριστω φίλε mysterious! Καπέλο
Ξερεις ότι η μεγαλύτερη ευχαρίστηση μου είναι ότι πήρες το 100% της Angelina...!!! Ναι! Ναι! Ναι!
Μπράβο σου!!!
20 Μαΐου, 2018
Αγαπητέ Feragamo δεν θα κάνω τον δικηγόρο κανενός αλλά εχω δυο εντελως φιλικά σχόλια για σένα:

1) γιατί δεν εγραψες κριτική αφού την συνάντησες;;; Money Mouth (είσαι από αυτούς που γράφουν συχνά)
(για να φιλτραριστουν οι απόψεις σας και να έχουν καλύτερη άποψη οι συναγωνιστές)
Μόνο ερθεσαι και σχολιάζεις μια «προσωπική άποψη» ενός συναγωνιστη!!

2) έχεις την εντύπωση ότι όλοι εμείς που γαμαμε πουτανακια παίρνουμε παντοτε το «καλύτερο» από αυτές;;;
Με άλλες το καταφέρνουμε, με άλλες όχι και με άλλες τρώμε και τα μούτρα μας!

Οποτε γιατί ξαφνιαζεσαι... Χμμμ;Χμμμ;

Γράψε λοιπόν την κριτική σου! Καπέλο
20 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Απαντώ:
Αν έπιανα το joker δε θα ήμουν εδώ!
Ερμηνεύεις ως αλαλαγμούς τα θαυμαστικά μου; Ναι μεσιέ, προσωπική εκτίμηση παραθέτω. Αν δε θέλει κάποιος να παρασυρθεί απλά δε διαβάζει.
Δεν ανέφερα πουθενά το μουνί του αιώνα πολύ απλά γιατί δεν υπάρχει. Πέρασα super όπως και αυτή και είπα να μοιραστώ την εμπειρία μου.
Μη χαλιέσαι και γράψε και συ τη δική σου αν και αμφιβάλλω... Θα την είχες γράψει πρώτος.
Αλήθεια από την εμπειρία σου, πως είναι τα περισσότερα κορίτσια του Glanour;;;;
21 Μαΐου, 2018
η γκομενα παντως ειναι φτηστη η Μαντυ απο την γερμανικη αλυσιδα Χμμμ;
21 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σου επαναλαμβανω ... ενα ωραιο κοριτσακι που εφτιαξε χειλια κ βυζι και εχει περασει και απο κυπρο ...
Δεν θυμαμαι κατι αξεχαστο για να γραψω κριτικη .
Ας μας πουν οι υπολοιποι που θα τη δουν .
Εχω παει με πολυ καλυτερες οπως και πολυ χειροτερες οπως ολοι μας . Βαριεμαι να γραψω .
Καπέλο
21 Μαΐου, 2018
Απολαυστικότατη η κριτική σου, ωραίος! Καπέλο
Πάντα τέτοια
22 Μαΐου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ερμηνευω σαν αλλαλαγμους το τετοια μουνετα δε χανονται , η μουνα ειναι εδω , το βασιλικο τσιμπουκι και οτι θα γινει κοσμοπλυμμηρα. Αν δεις το υφος της γραφης σου κακο κανεις και στην κοπελα κ στους υποψηφιους Αληθεια ποσα γκομενακια εστειλες στον ψυχιατρο δεν μας ειπες ???
Αυριο ειναι η κοσμοπλυμμηρα ? Να ξερω να κατσω μεσα ...Μαλακία
23 Μαΐου, 2018
Φιλτατε. Στιν επικοινωνία της πως είναι? Μιλάει αγγλικα? Έχεις βάλει 8 μεν, αλλά άλλοι βάζουν 7-8 για κοπέλες που δεν μιλάνε λέξη.
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2