Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Call-Girls 8371
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειλικρινά δεν ξέρω από που να αρχίσω...ακόμα προσπαθώ να συνέλθω...

Και για να μην παρεξηγηθώ ας τα πάρουμε από την αρχή...

Η κοπέλα είναι πανέμορφη για τα δικά μου δεδομένα...παρα πολύ γλυκιά...πολύ γήινη...δεν έχει αυτό το Μοντελε των φωτογραφιών (που την κανουν απροσιτη) αλλα αντίθετα ένα νεανικό αεράτο πρόσωπο που σε καμια περίπτωση δεν έχει τα ουκρανικά χαρακτηριστικά...

Μιλάει άπταιστα τα Αγγλικά χωρις την βαρια προφορα και είναι κοσμογυρισμένη...επικοινωνιακά έχεις να πεις παρα πολλά πράγματα και είναι πανέξυπνη!!! Ξερει πως να σε χειριστει και το κανει με τρομερη μαεστρια!!!!

Σώμα νεανικό με όμορφο στήθος 2,5 πολύ ωραία μαυρισμένη επιδερμίδα και απίστευτα θετική αύρα...χαμογελαστή με όρεξη σε σημείο να λες ότι άνετα θα μπορούσες να την ερωτευτείς γιατί δεν εχει καμια απόλυτος σχέση με τις κοπέλες που έχω γνωρίσει όλα αυτά τα χρονια και κανουν το συγκεκριμενο επαγγελμα!!!!

Στο sex αφέθηκα στα χερια της και πέρασα καταπληκτικά!!

Φιλαει βαθιά με γλώσσα!

Πίπα ακαποτη σαλιωμένη αισθησιακή και μέχρι το κόκαλο!!!!

Το ζει και θελει να περασει καλα!!!

Αν δεν ειχα καποια κοληματα ετοιμος ημουν να την γλειψω και εγω αλλα ευτηχως πρυτανεψε η λογικη!!

Θα εβαζα ενα τεραστειο ΔΕΚΑΡΙ γιατι πραγματικα τιμαει αυτο που κανει και το κανει καλα!!!!!

Προλαβετε γιατι δεν θα μενει πολλες μερες!!! Θα περασει και απο Συμπρωτευουσα!!!!

Αν ημουν 10 χρονια νεωτερος ειλικρινα και με ολη τη σοβαροτητα θα της ζητουσα να μεινει μαζι μου για διακοπες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
AmoKomA
Ανώτατος
Εγγραφή:
7 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
77
Likes:
4.066
Πόντοι:
11.396
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ANALoga, doc_lin, chris1955 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Μαρτίου, 2018
Μπράβο ρε φίλε που πέρασες καλά ! Μια ερώτηση μόνο ...αυτός ο κωλος τούμπανο υπάρχει ? Και αν ναι είναι σφιχτός ?
30 Μαρτίου, 2018
Φιλε μου ειναι πολυ κοντα σε αυτο που βλεπεις...απλα εγω ειχα χασει τη μπαλα...κανονικα δεν ηξερα τι να κανω....
01 Απριλίου, 2018
Για να δούμε πόσα απίδια πιάνει ο σάκος...Είμαι καθ'οδόν για εκεί..ελπίζω να είναι όπως τα λες...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3