Λεπτομέρειες αξιολόγησης

4.3 1 10
Call-Girls 2180
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημερομηνία της συνάντησης είναι ενδεικτική. Μετά από αδυναμία να βρω κάποια από τις "γνωστές" κοπέλες στη μεσημβρινή ώρα που μπορώ, αποφάσισα να προκαλέσω την τύχη μου με τη συγκεκριμένη, λόγω κλικ που μου έκανε από τις φωτογραφίες. Η συνάντηση ορίστηκε σε ξενοδοχείο στα βόρεια για 1 ώρα (140 ευρώ). Η κοπέλα ήρθε με 10 λεπτά καθυστέρηση (κανένα πρόβλημα). Μιλούσε ελάχιστα αγγλικά. Εμφανισιακά στο σώμα ήταν πολύ κοντά στις φωτογραφίες, ωστόσο είχε μία αρκετά γαμψή μύτη που χαλούσε το κατά τα άλλα "καλό" πρόσωπο. Μετά το μπάνιο ήρθε γυμνή στο κρεβάτι και με εντελώς μηχανικό τρόπο (τόσο στην πίπα / αερόπιπα) όσο και στο sex εξελίχθηκε η συνάντηση. Σε ένα σημείο, σε αλλαγή στάσης διαπίστωσα αίμα στο προφυλακτικό (περίοδος) και φυσικά (δεν γουστάρω καθόλου) ολοκληρώθηκε η συνεδρία (σύνολο 20 λεπτά). Επικοινώνησα με το γραφείο όπου εξήγησα τα πάντα και η απάντηση ήταν αντί 140 να δώσω 120 ευρώ (γιατί η πράξη έγινε).
Χωρίς να θέλω να μπλέξω το έκανα, αλλά από εδώ και πέρα ΜΑΥΡΟ στο γραφείο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
44
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 satyrus, old boy, nikos708 και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2018
Πουθενάδες είναι, μην περιμένεις τίποτα από αυτούς. Από Θεσσαλονίκη έφυγαν νύχτα και με καημό και παράπονο...Μαλακία
10 Μαρτίου, 2018
η τυπισσα ειναι σα νυφιτσα!! Δε βλεπεται η μουρη της!!! Κεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2