Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 88 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Άννα είναι μια πολύπειρη πουτάνα που έχει τον τρόπο της να με καυλώνει Έρωτας -ακόμα και μετά από 2ή3 συνεχή γαμήσια. Δεν πήγα για 4ώρο, αλλά προέκυψε. Κάτι οι γαλυφιές, το σουπερ καυλωτικό μασάζ και το ότι "τα βρήκαμε" στα λεφτά που πλήρωσα, έμειν 4 παρά κάτι ώρες.
Δεν είναι ο μούναρος που γυρίζουν τα κεφάλια, ή σηκώνονται τα ΄κάτω κεφάλια, στο περασμά της. Μια μιλφ μέτρια είναι εμφανησιακά. Στο κρεβάτι μεταμορφώνεται σε αχόρταγη σπερματορουφήχτρα.... Χωρίς να καταλάβω έχυσα στο τσιμπούκι. Τα κατάπιε και συνέχισε πίπα γλείψιμο οσχεολειχία... παντού!!! Σύντομα ξανακαύλωσα ή μάλλον επανήλθε σκληρότητα ικανή για κάρφωμα- αφού ποτέ δεν ξεκαύλωσα πλήρως απ το τσιμπούκι. Κωλοδάχτυλο(α) να την ανοίξω από πίσω και την είπα να καρφωθεί στον πέοντα. Ξάπλα εγώ και να παλλινδρομεί η Αννα, με πνιχτές καυλωτικές κραυγούλες. Στα 4 την ξεκώλιασα βαθιά και δυνατά.... με πολλά κωλοχάστουκα στην τρομερή κωλάρα, δάχτυλα στο στόμα, μαλλιοτράβηγμα..... Ακολούθησε μεγάλο διάλειμα με καφέ, τσιγάρο, κουβεντούλα. Δεν είναι το δυνατό της σημείο η συζήτηση, κάπως απόμακρη, αλλά ποιός νοιάζεται?
Μπάνιο μαζί, με αλληλοσαπούνισμα και κάρφωμα στο όρθιο από μούνα τώρα. Πολλά βρωμόλογα χαστούκια μαλιοτράβηγμα κι αλλα pse τύπου. Είχε κατακαυλώσει η Άννα -δείγμα πως της αρέσει η βία- και βγήκα πριν χύσω στη καπότα, πέταξα τη καπότα και τη γονάτισα γαμώντας το στόμα της. Τον έχωσα βαθιά στο λαρύγγι της και δάκρυσε. Εκεί κατέθεσα.
Στο κρεβάτι κατόπιν μου έκανε μασάζ, σώμα-με σώμα, φιλιά, τσιμπούκωμα, γλειωιμο ρούφηγμα όρχεων. Ανασταίνει πεθαμένο το μασάζ τησ Άννας!! Έκατσα στην πολύθρόνα -καρεκλάτο- κι ανάλαβε η κοπέλα. Δεν είχα άλλο κουράγιο εγώ. Πάνω-κάτω, Κατσικογάμης Κατσικογάμης πάνω-κάτω, εναλαγές οπών μουνί-κώλος....
Το τέλος δεν ήρθε ποτέ, αλλά η απόλαυση περίσσεψε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
4 ώρες
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, danni, GIORGIO222 και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2018
Η Άννα είναι από τις καλύτερες κωλοπεριπτώσεις
Κατσικογάμης
26 Φεβρουαρίου, 2018
SUPER
Το τηλ. που το βρίσκουμε?
26 Φεβρουαρίου, 2018
Πως θα βρω το τηλεφωνο της ?
26 Φεβρουαρίου, 2018
Τσιμπουκι μέχρι δακρύων ΕΥΓΕ Καπέλο
27 Φεβρουαρίου, 2018
Δεν μπορώ να στείλω pm ακόμα ως νέος. Και απο δω δεν επιτρεπεται.
P
PEODAS
28 Φεβρουαρίου, 2018
Προς κυρίους διαχειριστές :
Γράφω εδώ, γιατί δεν μπορώ να σας στείλω pm.
Ma τι συμβαίνει? Δυό κριτικές μου δεν έχουν ακόμα εμφανισθεί, καθώς και κάμποσα πόστ....Χμμμ;

Παρακαλώ ελέγξτε το.
Ευχαριστώ και συγχαρητήρια για το ενημερωτικό και αγαπημένο σάιτ!!
Καπέλο
P
PEODAS
15 Ιουλίου, 2018
κανενα τηλεφωνακι ρε παιδια... , δεν το βρισκω πουθενα.... ειμαι ακομα νεος και δεν παιζουν pm..
ελεηστε....Κεφάλι σε τοίχο!Γερο-μύστης
16 Ιουλίου, 2018
Ρε παίδες, μήπως σταμάτησε το μωρο?????
08 Αυγούστου, 2018
Τηλεφωνακι;
21 Σεπτεμβρίου, 2018
Όντως ήταν από τις καλύτερες του χώρου. Κρίμα που σταμάτησε.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10