Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την μαρίνα της συνάντησα στις αρχές Δεκεμβρίου. Μετά από πάρα πολλές προσπάθειες και άπειρες αναπάντητες κλήσεις καταφερα να κανονίσω συνάντηση με την μαρίνα. Αν θέλει να την συναντήσει κάποιος πρέπει να έχει πραγματικά γαϊδουρινι υπομονή. Θα μου κάποιος ή κάποιοι ότι πήραν την μαρίνα τηλέφωνο και το σήκωσε αμέσως. Οκ αυτοί οι τύποι είναι κολοφαρδοι αλλά κατά κατά μεγάλο ποσοστό χρειάζεται επιμονή μέχρι να την συναντήσεις. Από κει και πέρα είναι αυτό που λέμε ότι το καλό πράγμα αργεί να γίνει γιατί πολύ απλά ανταμοιφθηκα (και με το παραπανω, εξου και ο τίτλος) που περίμενα μέχρι να κανονίσουμε ραντεβού. Συγκεκριμένα ήρθε ακριβώς στην ώρα που συμφωνήσαμε. Με το άνοιξε η πόρτα με πλάκωσε στα γλωσσοφιλα λες και ήταν η γκομενα μου. Φορούσε ένα μαύρο φόρεμα όπου δεν φόραγε εσώρουχα από μεσα. Εκεί έγινα τούρπο πήγαμε για μπάνιο μαζί όπου ταυτοχρονα φιλιομασταν λες και δεν υπήρχε αυριο, και αφού βγήκαμε από το μπάνιο ξεκίνησε το πρώτο ημίχρονο με γλύψιμο στο φτιαγμένο αλλά ωραίο στήθος και με μερικά επιπλέον γλωσσοφιλα Στη συνέχεια μου πήρε πιπα όπου τον πήρε όλο μέσα στο στόμα της κάνοντας και περιποίηση στη γύρω περιοχή, με καβάλησε αλλά επειδή ήμουν φουλ καβλωμενος εχυσα στο 10 λεπτο μέσα στο στόμα της όπου τα φτυσε μετά στον καθρέπτη του ξενοδοχειου. Μπανακι, κουβεντούλα και έναρξη δεύτερου ημιχρόνου. Χαμουρεματα, πιπα,και ιεραποστολικο. Μετά το ιεραποστολικο μου ζήτησε να την πάρω στα τέσσερα, (εννοείται της έκανα το χατήρι ΚατσικογάμηςΜεγάλο χαμόγελο). Μετά από αφτο δεν άντεξα και την ξαναεχυσα στο στόμα και εκεί τελείωσε το ματσ.
Συνοπτικά ήταν μια τέλεια συνάντηση
Υ.Γ. Μου είπε και για μια φίλη της την Αντιγόνη, και με την πρώτη ευκαιρία θα τις συναντήσω και τις δύο. Επίσης αν με άφηνε το σύστημα θα έβαζα 10 στη διάθεση για σεξ

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
7.957
Πόντοι:
8.236
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, chris1955, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού