Λεπτομέρειες αξιολόγησης

3.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
3.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Τί να πρωτοπείς για αυτήν την συνάντηση.
Καταρχάς,όμορφη κοπέλα,μαλλί πιασμένη πίσω,ωραία μάτια,ηλικία 28-30 προς καυλομιλφ φέρνει,καλό σώμα αδύνατη με βυζάρες 4άρια μαλακά αλλά εντάξει ωραία.
Εδώ σταματάνε τα καλά.
Μπαίνει μέσα,δεν λέει απολύτως τίποτα(κυριολεκτικά) και αρχίζει να ξεντύνεται.
Βαριεστημένα,πολύ αργά σε ρυθμό ριπλέι,σα να είχε αρθριτικά έβγαζε τα ρούχα της.Συγχρόνως είχε μια έκφραση εντελώς ξινισμένη,όπως όταν αφήσεις ξινισμένο κουνουπίδι έξω από το ψυγείο το καλοκαίρι.
Παέι να έρθει στο κρεβάτι κι ενώ ειναι 3 μετρα μακριά μου λέει "dont touch ok?" και μου δείχνει τα βυζιά της!Εκεί έπρεπε να λήξω την συνάντηση,αλλά δεν το έκανα.
Ερχεται στο κρεβάτι,τα μάτια μισοκλειστά σαν νυσταγμένη-μαστουρωμένη,ξεκινάει μια τραγική πίπα ρηχή ατεχνη,συνεχώς σταματάει,κοιτάει στο υπερπέραν με τα ίδια ξινισμενα μούτρα διαρκώς.
Την λέω φύγε,παίρνει το γραφείο,ακολουθεί μια συνεννόηση μεταξύ αυτής και του γραφείου κωμικοτραγική(money...how much....10....20?)και τελικά την ξεφορτώθηκα και ησύχασα.
Δεν κάνει ούτε cif όπως γράφεται.

Συμπερασματικά,πολύ καλή εμφάνιση,ανύπαρκτη στα υπόλοιπα,εντελώς αρνητική σε όλα.
Ευγενέστατοι στο γραφείο,μου ζήτησαν συγνώμη.

Τελικά 0/3 έκανε το γραφείο σε αυτήν την παρτίδα.

υγ οι φωτογραφίες δεν έχουν καμία σχέση,είναι καλύτερη,αρκετά πιο αδύνατη,μεγάλο στήθος,αλλά τί να το κάνεις.
Αυτος ο κουκου ο Καβαλάρης έγραψε "κάνει τα πάντα για να περάσεις καλά΄".Δεν υπάρχει τίποτα πιο ανακριβές από αυτό.
Ακριβώς το αντίθετο ισχύει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ψεύτικες (δείχνουν άλλη κοπέλα)!
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, lalatos1979, Kimi13 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Φεβρουαρίου, 2017
αυτή είναι σύμφωνα με το γραφείο του κώλου "the queen of pipe" Μαλακία
M
mars_ch
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1