Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 10 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας γράψω τώρα που πήρα φορα και για τη melody. Η ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική. (Δεν χρειάζεται να καρφωνομαστε ποιοι είμαστε, αν το πρακτορείο διαβάζει.) Κοπέλα ψηλή, 1.72-175. Εννοείται χωρίς τακούνια. Πρόσωπο ίσως λίγο περίεργο, αλλα για εμένα συμπαθητικό. Κορμι πολυ καλο. Κάτι μου είπε για γιόγκα, οπότε καταλαβαινετε ότι ειναι και flexible. Στήθος πολυ ομορφο, φυσικό. Η τουφιτσα πολυ ερεθιστική. Πολυ γλυκια, ευγενική και έξυπνη κοπέλα. Καθαρή. Στον αγώνα παλεύει μέχρι τη τελευταία στιγμή. Προσφέρει τα πάντα ( σε λογικά πλαίσια εννοείται ) απλόχερα. Δείχνει να της αρέσει αυτο που κάνει, οπότε το κάνει και καλα. Εμένα ηταν gfe, τώρα για αγρια πράγματα δεν ξερω, αν και δε μου φάνηκε. Αν μπορούσα θα βαθμολογούσα γενική συμπεριφορά 9 επικοινωνία 8 διάθεση/συμμετοχή στο sex 9 σχέση απόδοσης/τιμής 9. (Τα πάντα βέβαια ειναι θέμα χημείας και υποκειμενικά. Γι' αυτο προσπαθώ να γράψω πρώτα τα μάλλον αντικειμενικά, σωματομετρικα χαρακτηριστικά, κάποια ενδεικτική περιγραφη, συνεννόηση και καθαριότητα. Για τα υπόλοιπα, λέω αδρά ότι έγινε με εμένα και ο καθένας παίρνει τα ρίσκα του.)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
15 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
20
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tallman, TurboThor, old boy και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού