Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.1 2 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Γερο-μύστης 42 χρονών πιά, το μάτι μου αλλοιθωρίζει επικίνδυνα όταν βλέπω τέτοια ζουμπουρλούδικα κορμάκια. Η Σαμάνθα είναι αφράτη αλλά και σφιχτή, ένα χανουμάκι κατευθείαν από το χαρέμι του μερακλή πασά, με γλυκό προσωπάκι, όμορφα ματάκια και μεγάλο φυσικό στήθος. Είναι έτσι γιατί είναι πολύ μικρή, 19 χρονών, από τα κορίτσια που κοιτάς στον Σχοινιά με τα μαύρα μπικινάκια τους και τα διεγερτικά ντεκολτέ τους και αναστενάζεις, σιωπηρά, κοιτάζοντας παράλληλα με νόημα τον πιτσιρικά γκομένο λέγοντας από μέσα σου "α ρε μάγκα ξέρεις να το γαμάς αυτό το εργαλείο που έχεις στην κατοχή σου, ή το χαραμίζεις?" Κανείς δεν θα μάθει.
Το γραφείο είναι ίσως το καλύτερο γραφείο που έχω συννενοηθεί ποτέ (δεν είμαι γενικά τακτικός πελάτης CG) και ενώ ήταν πρώτη φορά επικοινωνίας συννενοηθήκαμε πολύ αποτελεσματικά για τη συνάντηση. Ήρθε. Όταν τα ρούχα βγήκαν, ήταν αυτό που περίμενα. Είχα το ζουμερό χανουμάκι στη διαθεσή μου. Και εδώ αρχίζουν τα μειονεκτήματα μίας τέτοιας περίπτωσης. Η Σαμάνθα έχει μεγάλη έλλειψη εμπειρίας, την οποία θα την συμβούλευα να προσπαθήσει να αποκτήσει το συντομότερο! Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες γιατί πέρασα ωραία γενικότερα, αλλά Σαμάνθα μου χρειάζεται να ξεκινήσεις να είσαι πιο κινητική, να στήνεσαι καλύτερα κάνοντας χρήση του όμορφου σωματός σου και των καθρεπτών του εκάστοτε δωματίου για να προσφέρεις έτσι όλες τις όμορφες όψεις σου στον πελάτη σου. Πρέπει επίσης να παίρνεις πρωτοβουλίες, και να χειρίζεσαι τον χρόνο έτσι ώστε η συνάντηση μίας ώρας να μην καταλήγει να τελειώνει "στουντιακά", τυπικά σε 20 λεπτά και μετά να ντύνεσαι βιαστικά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
S
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιουνίου, 2015
θα συμφωνήσω απώλητα με την κριτική ,και εγώ έκανα συνάντηση με την 19χρονη με τα ίδια προβλήματα του συναγωνιστή.
δεν έχω προλάβει να ανεβάσω κριτική αλλά πάνω κάτω τα ίδια .
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1