Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 46 10
Call-Girls 88866
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Για τριο πηγαινα αλλα δεν μου βγηκε .Η φιλη της η σονια εφυγε αλλα ευτυχως γιατι δεν νομιζω οτι θα τα εβγαζα περα.

Απο μονη της ειναι υπερ αρκετη
Η αληθεια ειναι οτι με ψαρωσε με το που την ειδα στη πορτα .
Μοντελε σωμα γυμνασμενο μαυρισμενο με ανοιχτοχρομα ματια σε ενα λευκο φορεμα οπου μαζι με τα τακουνια πρεπει να ειναι κοντα στα 2 μετρα ειναι απο μονο του μια εικονα επιβλητικη .
Ποσο μαλλον οταν μπηκε με αερα και μου σκαει ενα γλωσσοφιλο για να συστηθειΝτροπή.

Αψογη γνωση αγγλικων και ελληνικα που μπορεις να συννενοηθεις
Κορμι λαμπαδα με μικρο στηθος και σαρκωδη χειλη.
Για την πιπα της δεν χρειαζεται να πω πολλα αφου μου τον εξαφανισε και εβγαλε και γλωσσα για να γλειψει και τα αρχιδιαΜεγάλο χαμόγελοD:Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο:

Κατω εχει σαρκωδη χειλη επισης με αρκετα εως πολυ μεγαλη κλειτοριδα την οποια αν την χειριστεις καλα θα στο ανταπωδωσει στο επακρο.

Στο σεξ ειτε την αφησεις να σε καθοδηγησει ειτε προσπαθησεις να δωσεις εσυ ρυθμο η γκομενα παιζει φουλ επιθεση .
Αψογα στησιματα και καθαρα PSE συμπεριφορα οπου εφτασα σε σημειο να αρχισω να σκεφτομαι να εχω και υπογλωσσια μαζι μου για την επομενη φορα που θα την συναντησω .Money MouthMoney MouthMoney Mouth.
Η μαχη εφυγε απο το κρεβατι και περασε σχεδον ολη την επιπλωση δινοντας ρεσιταλ γνωσεων του KAMA SUTRA.

Οι διαφορες σε σχεση με τις φωτο ειναι το μαυρισμα και το μαλλι που το εχει ανοιξει σε χρωμα.

Για local καταστασεις για να μην πω οτι ειναι εκτος συναγωνισμου αλλα σιγουρα παιζει στη κορυφαια 5αδα.Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Μέλος
Εγγραφή:
19 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού