Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 211 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Λοιπόν την Μαρίνα την πρωτοσυνάντησα τον περασμένο Μαιό και απο τότε είναι απο τα στανταράκια μου.Η γυναίκα είναι απλά απίστευτη,
της αρέσει αυτό που κάνει το απολμβάνει και το δείχνει.Αν όλο αυτό είναι προσποιητό είναι υποψήφια για πρώτο γυναικείο ρόλο στα OSCAR,Golden Globe BAFTA και δεν συμμαζευεται....
Με το που μπαινει στο δωμάτιο δεν χάνει δευτερόλεπτο.Εμένα μου έπιασε κατευθείαν τα...μπαλάκια, γονάτισε και τον πηρε στο στομα Σοκαρίστηκα......Μετα σηκωθηκε και λέει "τωρα αφου γνωριστηκαμε παω να κανω ενα μπανακι...". Στα του αγώνα, σίγουρα δεν ειναι για αγαπούληδες.Ειναι καθαρά PSE,γαμάτε γιατι χανόμαστε!!!Μόλις την ακούσετε να τα λέει στην μητρική της γλώσσα είστε σε καλό δρόμο Γλώσσα
Κορμί απίστευτο, στεγνό και πολυ ωραία πόδια επίπεδη κοιλια ουτε ίχνος κυτταρίτιδας,στήθος φτιαγμένο αλλά καλούτσικο.Της αρέσει στα 4, εκει τα δίνει όλα και γουστάρει, αντέχει ανελέητο σφυροκόπημα( συνήθως εκει ακους τα ...ουκρανικα...Γλώσσα ).Χύσιμο στο στοματάκι, στο πρόσωπο όπου την βρείτε.Την τελευταία φορά μετα την δεύτερη φορά νόμιζα πως θα πάθω έμφραγμα Γερο-μύστης
Σε γενικές γραμμές κατ'έμέ ότι πιο τίμιο κυκλοφορεί εκεί έξω,μίλια μακριά απο τις άλλες σε αυτό που προσφέρει.
Και να προσθέσω ως τελευταίο και σημαντηκότερο πως είναι και γαμώ τα τυπάκια,κανένα τουπέ,δήθεν κτλ.
Καλά Κατσικογάμης σε όλους!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
andonis21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2013
ρε παιδια πος την βρησκετε ενα μινα την περνο κ ολο κλιστο το εχι.. εχι αλαξη τηλ???
19 Ιανουαρίου, 2013
οποιος μπορει να μου στειλει το τηλ με πμ? ευχαριστω!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2