Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
19 ετών σκυλί. Αυτόν τον χαρακτηρισμό θα χρησιμοποιούσα αν ήθελα να περιγράψω την πρώτη εντύπωση όταν την είδα.
Ευχάριστη και κοινωνική με μέτρια αγγλικά αλλά το παλεύει όσο καλύτερα μπορεί.

Μπαίνει μέσα και ξεκινάει μια εντελώς πρόστυχη συμπεριφορά του στυλ τα κάνω όλα κλπ, οπότε την κράτησα να δω περί τίνος πρόκειται.
Όταν την πρόσεξα καλύτερα είδα ότι έχει πρόβλημα με την τριχοφυΐα. φρύδι βγαλμένο μεν αλλά γκρι σαν γένι εκεί που έχει βγεί... τα ίδια και στο μουστάκι. το χεράκι λίγο τριχωτό, το ίδιο και η πλάτη χαμηλά. Έχει γούστο να είναι κανένα τραβέλι και να ξενερώσω. γδύνεται εντελώς και... ολα οκ προχωράμε λοιπόν!
Πίπα φιλότιμη αλλά οχι τιποτα φοβερο. Της λέω μετά από κανά δίλεπτο, "γυρνα για κώλο!" Έγινε μου λέει με ανεση το δεκαεννιάχρονο... Ωπα λέω, για να δουμε τι θα δούμε. Τι να δώ! Μια κωλοτρυπίδα με τρίχα φουλ. Πάμε για ένα ξυρισματάκι της λέω... δεν ξέρω αν κατάλαβε αλλα δεν με νοιάζει. στήνεται σαν επαγγελματίας (ουτε κρέμα ουτε σάλιο, τίποτα), βάζω δάχτυλο και παρατηρώ ότι είναι κλειστή πέτρα. Πού πας κορίτσι μου σκέφτομαι... τελος πάντων, την φτήνω μια για τα καλά, σαλιώνω την καπότα και πάμε! Τι πάμε δηλαδή που ήταν εμφανές ότι πονούσε κάργα! Δεν το είπε ομως οπότε πάμε πιο βαθιά, χώσε μου λεει με αυθάδια αλλά το σεντόνι το τραβούσε να το σκίσει. καυλώνω τέρμα και χώνω πιο βαθιά....
καλή λοιπον, αλλά όχι τόσο καλή ώστε να με απογειώσει. Έκανε και μια διακριτική κίνηση να αποφύγει τις διαδοχικές και βαθιές διεισδύσεις οπότε τελικά σε σύνολο παίρνει την μέτρια βαθμολογία του 6/10.

Κορυφαία στιγμή μακράν!!!!! Μετά το χύσιμο στον πάτο, βγαίνω και την κοιτάω να δω αντιδράσεις. Με κοιτάει με αινιγματικό ύφος, σηκώνει το χέρι ψηλά και μου λέει "κόλα το μεγάλε"-"έσκισες".
High five μετά από γαμήσι πρώτη φορά μου κάνουν!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
eponin 11
Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Αυγούστου, 2012
χαχααχχαχα πού καλή κριτική και με χιούμορ!!!Χαρά στο κουράγιο σου πάντως που γάμησες κωλοτρυπίδα με τρίχα!!!
01 Αυγούστου, 2012
Μεγάλο χαμόγελο "High five"!!!
01 Αυγούστου, 2012
Για όλα τα πράγματα υπάρχει η πρώτη φορά!!!!
01 Αυγούστου, 2012
ελιωσα στο γελιο με το high fiveΜεγάλο χαμόγελο
02 Αυγούστου, 2012
Το ότι γάμησες τριχωτή τρυπίδα δείχνει ότι είσαι σκληροπυρηνικός παίχτης.Μεγάλο χαμόγελο
2 στις 2 θετικές ψήφους από μένα.
L
lithin
02 Αυγούστου, 2012
Επρεπε να βγαλεις τσατσαρα και να κανεις χωριστρα! Money Mouth
N
nomercy
02 Αυγούστου, 2012
μου τύχει κ μένα να κάνω high five με κοπέλα και το αποτέλεσμα ήταν να λυθούμε και οι 2 στα γέλια....καλό πάντως αυτό γιατί δείχνει ότι η κοπέλα το γουστάρει...Γλώσσα
03 Αυγούστου, 2012
"κόλα το μεγάλε"-"έσκισες"

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ Μεγάλο χαμόγελο ΩΡΑΙΟΣ! ΑΚΟΜΑ ΓΕΛΑΩ!

Και μένα μου έχει τύχει να μου κάνει ιερόδουλη "High Five" σε σαλόνι στούντιο (συγκεκριμένα η Πένυ) και ακόμα το θυμάμαι και γελάω. Μεγάλο χαμόγελο

Τριχωτή κωλοτρυπίδα; χμ... τυχερούλη... μάστορας!Κουλ
O
Orestis_Kou
03 Μαρτίου, 2013
Ρε μάστορα, τα "χώσε-κόλλα το μεγάλε έσκισες-έγινε" σε τι γλώσσα σου τα είπε;; Χμμμ; Αφού μιλάει μέτρια αγγλικά σημαίνει ότι δε μιλάει καθόλου ελληνικά. Άρα τι σου είπε; "get in, gimme five" και "done"; Χαμόγελο
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9