Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 49 10
Call-Girls 132230
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Δυσκολεύομαι να γραψω κριτική...
Η κοπέλα αξίζει καλες κριτικές μονο και μονο γιατί είναι ολοσωστη σε συμπεριφορά, επαγγελματίας και σωστό παιδί.
Αντικειμενικά:
1. πολύ καλη πίπα μεχρι εξαφάνισης, οχι όμως και η καλύτερη που μου έχουν παρει. Αναζητησε και μονη της το χυσιμο στο στόμα
2. πολυ καλη επικοινωνιακά
3. κριμα για τα χείλη της που έχουν παραφουσκώσει αλλά οχι και λαγοχειλο και άλλες τετοιες παπαριες που έχουν γραφτεί
4. μικρό στήθος
Υποκειμενικα:
1. δεν τρελάθηκα με την απόδωση που περιγραφουν άλλοι
2. Μετριο αναλ στυσημο
3. Αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες είναι μια ομορφη κοπέλα που σίγουρα θα γυρνούσες στον δρόμο να κοιτάξεις και θα ήθελες να βγείς ένα ραντεβού οπωσδήποτε. Αυτό που είναι όμως είναι μια εντυπωσιακή νταρντάνα που δεν τρελαίνομαι περα απο ενα one night stand.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 09, 2012
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
eponin 11
Μέλος
Εγγραφή:
4 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
0
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Ιανουαρίου, 2012
διορθωση τιμής 170,-
11 Ιανουαρίου, 2012
Ο νεαρός γάμισε την μια μέρα την Μελίσσα και την επόμενη την Αλεξάνδρα. Οταν έρθει η σειρά μας να μας το πείς ρε φίλε να βάλουμε τσίγκινα σλιπάκια. Ποιά ανταγωνίστρια πουτάνα κρίβεται πίσω απο αυτή την μπόχα ? Αντε για . Σε καταλάβαμε μπέμπα
12 Ιανουαρίου, 2012
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κρεμεζακο, εχω ξαναπει οτι σαν ημερομινια συναντησης βαζω παντα αυτην του σχολιου η την προηγουμενη, η την πρωτη του μηνα για ευνοητους λογους! Αν η κριτική μου ηταν καλυτερη ομως φοβαμαι οτι δεν θα σε ενοχλουσε η ημερομινια συναντησης... Κοιταξου στον καθρεπτη και μετα μιλα για τους αλλους.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3