Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 23 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Κι εδώ λοιπόν ο κανόνας επιβεβαιώνεται. Όταν άλλα μέλη έχουν γράψει μόνο θετικότατες κριτικές για το Ελλάκι, μπορεί ένας μυστήριος να τις αναιρέσει? Επιβεβαιώνοντας με τη σειρά μου τους συναγωνιστές, καταγράφω στις θετικότατες εμπειρίες μου αυτήν με την Έλλη.
Μπράβο κατ'αρχήν στον Μάριο, για την ευγένειά του και την κατανόησή του στο πρόβλημα που μου προέκυψε αιφνιδίως, όταν μπλοκαρίστηκα οδηγώντας προς τον Πρίαμο, αφού είχαν κλείσει όλοι οι γύρω απ'το Στάδιο δρόμοι, λόγω της τελετής έναρξης των Special Olympics. Μου πρότεινε να το ακυρώσουμε κι επειδή δεν ήθελα, μου απάντησε πως την επόμενη φορά θα έχω επιπλέον μισή ώρα μιας και θα την έχανα τώρα. Παράδειγμα προς μίμηση, μαζί με τον Κώστα από naughty. Πρώτη φορά που νίκησα τον Μέρφυ και τον κολωνόμο του και χωρίς να το καταλάβω βρισκόμουν στο σημείο μόνο με μισή ώρα καθυστέρηση. μου άνοιξε την πόρτα της σουίτας η Έλλη και είδα μια καλλίγραμμη Ελληνίδα με το χαμόγελο στα χείλη, έτοιμη να κάνει τα πάντα για να περάσουμε όμορφα. Ντουζάκι και βουτιά στην αγκαλιά της...φιλιά παθιασμένα,χάδια ερωτικά, και πανέτοιμη για μία στάση πριν το 70! Πεντακάθαρες οι τρυπούλες της, έγιναν το αντικείμενο του πόθου της γλώσσας μου..το απολάμβανε δίνοντας ρεσιτάλ πνευστού! Αν, βρε παιδί μου, η γυναίκα κάνει κέφι την ενασχόληση με τον πέοντα, τότε το τσιμπούκι γίνεται έργο τέχνης... Όποια στάση κι αν επιλέξαμε, ήταν μοναδική και ταιριάξαμε πολύ καλά στην ερωτική χημεία. Παρά το άγχος του λιγοστού χρόνου και γνωρίζοντας ότι δεν έχει δεύτερο κοκό, προσπαθούσα ν'απολαύσω το κάθε λεπτό που περνούσε, ενώ εκείνη έδειχνε ότι συμμετέχει στην απόλαυση αυτής της συνεύρεσης. Το τέλος ήρθε ενώ με είχε στο στόμα της, ακόμα και αρκετά λεπτά μετά την έκρηξη! Ακολούθησε μια συζήτηση όπου συμπέρανα το κοινωνικό της επίπεδο και χαίρομαι γιατί είναι ένα αξιόλογο πλάσμα με ωραία κουλτούρα και αρκετό χιούμορ. Είναι από τις γυναίκες που γνωρίζεις και λες ακόμη κι αν δε τακιμιάσουμε, μου αρκεί να τα λέμε που και που. Πέρασα πολύ καλά, παρά την αρχική απογοήτευση λόγω της καθυστέρησης. Τιμά με το παραπάνω τα χρήματα που δίνεις και σε κάνει να νιώθεις άρχοντας στα χέρια της. Μακάρι να είχαν κι άλλες Ελλεεινίδες την αύρα της.
Ελλάκι να είσαι πάντα καλά και να χαμογελάς!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 11, 2025
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
191
Likes:
12.325
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 NICK TRIVE, Sproxe Garsia, Jim25jim

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουλίου, 2011
Εδώ υπάρχει ένας ΕΡΩΤΑΣ μεγάλος.... κι εσύ μιλάς για κάτι πράγματα μικρά(Κόστος συνάντησης 150)....
LOL
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1