Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 8 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημεράκι και η ζέστη και η ανοία είχαν βαρέσει κόκκινο...μπαίνω στο site και βλέπω την κέλλυ. Δεν ήθελα τίποτα παράπάνω για να πειστώ...με 3 μηνύματα το ραντεβού κλείστηκε στο χώρο της στο μαρούσι...πολύ καθαρός και διακριτικός...χτυπάω την πόρτα και με υποδέχεται ένα υπέροχο μωρό, ψηλό, γυμνασμένο και με τέλεια διάθεση...φορούσε ένα μαύρο κοντό φουστάκι και ένα ωραίο προκλητικό διάφανο μπλουζί που τόνιζε το ωραίο στήθος της...λίγες κουβέντες για να σπάσει ο πάγος και μετά αμέσως μπανάκι...βγαίνω και την βλέπω γυμνή στο κρεβάτι...αμέσως με αρπάζει και μου αρχίζει κάτι υπέροχα γλωσσόφιλα πολύ ερεθιστικά...μετά μου έκανε μια απίστευτι πίπα, βαθία, υγρή non stop...αν δεν της έλεγα να σταματήσει ακόμα θα με έγλυφε... μετά τις ανταπέδωσα γλύφοντας το περιποιημένο της μουνάκι και στα καπάκια καπότα και άρχισε ο αγώνας...ακούραστη, με πολλές εναλλαγές στις στάσεις, με ωραίες φωνούλες και το μωρό έχει φοβερά στησίματα...το κωλαράκι της είναι ύπεροχο...το δέρμα της είναι πολύ απαλό...μετά από κάμποσο τελείωσα και μέτά χαλαρώσαμε κάνοντας ο ένας στον άλλο ωραίο μασαζάκι... την κοπέλα την έχω συναντήσει 2 φορές και πρόκειται να την επισκεφθώ στο μέλλον...
Κέλλυ έίσαι το αγαπημένο μου κορίτσι... c u love...Ντροπή
PS: Ο χαρακτήρας της κοπέλας είναι σπάνιος, με μεγάλη γκάμα ενδιαφερόντων και πρόθυμη να μοιραστεί εμπειρίες....

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 08, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.524
Πόντοι:
26.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού