Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν επειδή πολλά γράφονται γα τη δεσποινίδα, (28 δηλώνει, αλλά φαίνεται μικρότερη), να προσθέσω και τα δικά μου. Υποδοχή με μίνι μαύρο sexy φόρεμα και ψηλοτάκουνα, ωραίο πρόσωπο με μάτια της παλιάς ρωσικής σχολής (είναι μισή ρωσίδα) και αμέσως κατάλαβα ότι θα περάσω καλά. Πώς? με υποδέχτηκε με ένα βαθύ γλωσσόφιλο, οπότε για αρχή ήταν οτι έπρεπε... Αγκαλίτσες και σήκωμα του μικροσκοπικού φορέματος για να φανεί αυτό που εγώ τουλάχιστον αποκαλώ ο κώλος μοντέλου (προσωπικές είναι οι απόψεις..). κορμί όντως λεπτό, όχι όμως κόκκαλο, βυζί μικρό δεν θα ικανοποιήσει βυζολάγνους, εμένα όμως είναι πολύ του γούστου μου. Διάθεση εξαιρετική, φιλιά συνεχώς, πίπα πολύ καλή και γενικά νομίζω ότι η κοπέλα έχει πολύ καλή εμφάνιση, μπορεί να ικανοποιήσει και κάποια σκληρά γούστα, αλλά είναι περισσότερο της τρυφερότητας. Τώρα για το επίμαχο θέμα της τιμής... ναι είναι πολλά τα 250 την ώρα, αλλά τόσα παίρνει ένα μέσο ct από το οποίο η tania είναι καλύτερη εμφανισιακά. Στην κατηγορία των cg πάλι είναι ακριβή, έξοδα λέει ότι έχει το κορίτσι (γιατί βεβαίως να τα πληρώσουμε εμείς?).. Στα 180 ευρώ θα ήταν ευκαιρία λόγω εμφάνισης τώρα απευθύνεται σε κάποιον που ψάχνει να βρει ένα μοντέλο της βαλτικής σχολής (και μισή ρωσίδα ..επιμένω) με τίμιο service και προσπάθεια να δείξει ότι αξίζει τα λεφτά της. Για μένα που η εμφάνιση είναι πάνω από το 50% ήταν πολύ καλή. Αλλά και για την επικοινωνία της και την προσπάθειά της δεν έχω να πω κακό λόγο. Οπότε.. Να' σαι καλά κουκλίτσα και (αν πλουτίσω) θα τα ξαναπούμε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 25, 2011
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
8.565
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού