Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα συναγωνιστές και από εμένα.Καλή Χρονιά εύχομαι σε όλους. Είμαι αρκετό καιρό μέλος στο site και χρόνια πολλά μα πολλά στο επάγγελμα. Λοιπόν την Gina την κυνηγάω από τον Ιούλιο του 2010 οπότε και πρωτοξεκίνησε για πρώτη φορά όπως μου είπε και κατάφερα να την συναντήσω το Νοέμβριο που μας πέρασε. Στο τηλέφωνο (αν και μετά από τόσους μήνες) η επικοινωνία για το κλείσιμο του ραντεβού έγινε πολύ γρήγορα στα Νότια Προάστεια σε ξενοδοχείο της παραλιακής. Συναντηθήκαμε στην reception του ξενοδοχείου. Η πρώτη άποψη που με το που εμφανίστηκε ήταν άριστη καθώς ήρθε τέλεια ντυμένη καθόλου προκλητικά ή πρόστυχα αλλά με τέτοια φινέτσα που πρόδιδε την οικονομική της κατάσταση. Θα σας πω γιατί παρακάτω. Πολύ ομιλιτική θέλει και η ίδια αλλά και εσύ να αισθανθείς άνετα. Ρολόι δεν υπάρχει επάνω της, δεν την ενδιαφέρει η ώρα κτλ. Μετά από καφεδάκι μπανάκι μαζί φιλιά και γλύψειμο στο ντουζ και συνέχεια στο κρεβάτι όπου και εκεί τα είδα όλα. Απίστευτα υγρή και βαθιά π... ακούραστη σχεδόν (35 λεπτά) όπου και της είπα να αναλάβει δράση. Καβάλα λοιπόν στο αλογάκι και εκεί ήταν που απογειώθηκα. Η γυναίκα εκστασιάστηκε. Το γουστάρει τρελλά το γ......ι της αρέσει αφάνταστα. Έσταζε σε όλη τη διάρκεια της δράσης μας. Στα τέσσερα μετά από 20 λεπτά και εκεί είδα και τον άλλο της εαυτό. Γουστάρει πραγματικά να την κάνεις σκουπίδι. Τέτοιο μπινελικι δεν πιστεύω να έχει φάει γκόμενα. Εν ολίγοις η κοπέλα αξίζει πραγματικά τα λεφτά της. Θα μπορούσα να γράφω αρκετή ώρα αλλά θα έμενα από λόγια. Θα την ξανασυντούσα σίγουρα. Τηλ. και άλλες πληροφορίες με pm πού ευχαρίστως. Κάνει 1-2 ραντεβού την ημέρα καθότι φραγκάτη όπως (έδειχνε από τα ρούχα και κλπ) ισχυρίζετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 24, 2010
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Petros30
Μέλος
Εγγραφή:
10 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
210
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού