Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 60 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο Δρακουλας διψουσε για νεανικο κωλο και αφου εχω σταμπαρει τα πιπινια που κυκλοφορουν την ειχα στην λιστα.
Ο σκοπος αγιαζει τα μεσα και το προγραμμα ειναι μεχρι τον Ιουνιο να γαμαω ανα 2 βδομαδες οτι πιπινι ερχεται στην Αθηνα μεχρι να τελοιωσουν τα λεφτα και αυτο γιατι ακουσα οτι η γυναικα θελει λεφτα για καλοκαιρινα ψωνια, αμ δε !
Απο την αρχη της ημερας στην δουλεια ειχα στο μυαλο μου μονο να γαμησω εναν κωλο και σε συγκεκριμενη σταση.
Παρολο που γαμησα την γυναικα μου στην κουζινα την προηγουμενη νυχτα πανω στο τραπεζι δεν χορτασα, λιγο η ανοιξη, λιγο η κριση , λιγο τα πουτανακια που κυκλοφορουνε εξω με σορτσακια.
Διαβαζοντας προηγουμενη κριτικη απο συναγωνιστη εκλεισα κατευθειαν Veronika
Vour στο γνωστο ξενοδοχειο διπλα στην δουλεια και αναμενω την νεαρα με κρασια και σαλαμοτυρια καθως δεν ειχα φαει τιποτα.
Χτυπαει η πορτα και αντικριζω ενα κοντοπουτανο καυλοραπανο με μεσογειακα χαρακτηριστικα με υπεροχο κωλο και προσωπακι για να το χυνεις ασταματητα το οποιο ηταν χαμογελαστο με ανεβασμενη διαθεση.
Πρωτη φορα βλεπω ρωσιδα με τοσο μεσογειακα χαρακτηριστικα. της εδωσα το κρασι της εδειξα τα σαλαμοτυρια και την ρωτησα για το μαυρισμα μιας και το καλοκαιρι δεν εχει ερθει ακομα.
Εκει γελασε και με ρωτησε με τι ασχολουμε και αρχισε να γυριζει στο δωματιο πριν καταληξη στο παραθυρο να δει την θεα.
Την πλησιασα απο πισω και αφου επιασα τον κωλο της και γελασε λιγο αμηχανα αρχισα να την φιλαω στον λαιμο και να της βγαζω τα ρουχα.
Το καυλοραπανο εχει ενα υπεροχο σωμα τσεπης καθως ειναι κοντουλα, ειναι πολυ μαυρισμενη, ειναι εντελως αβυζι σε σημειο που μου θυμησε μια Φιλιππινεζα babysitter που γαμουσα στο παρελθον και εχει ενα καλο προσωπακι οτι πρεπει να το χυνεις, εχει εναν φανταστικο κωλο και ειναι καθαρη και μοσχομυριστή απο τον κωλο μεχρι το μουνι και τι μουνι, σφιχτο μουνι, μουνι ταναλια.
Το γεγονος οτι ειναι παντελως αβυζι με κυριευσε κυριολεκτικα και για καποιο λογο ηθελα να την γαμησω απο τον κωλο χωρις πολλα πολλα για να ξεχασω αυτο το βυζι
Καθησαμε λιγο στον καναπε και αρχισε να κανει επιθεση στα σαλαμοτυρια και στο κρασι αλλα εγω δεν εχασα χρονο και της επιανα συνεχως το μουνι το οποιο ειναι θεοσφιχτο και περναγα τα ζουμια απο το μουνι στο κωλο, εκει μου ειπε στα αγγλικα εχεις ορεξουλες και της απαντησα ορθα κοφτα θελω να σε γαμησω απο τον κωλο.
Αφου γελασε δεν μου εδωσε σαφη απαντηση αλλα με πηρε μαζι της χορευοντας προς το ντουζ χωρι ιχνος ντροπης εδω θελω να το τονισω, το συγκεκριμενο καυλοραπανο ειναι ο ορισμος της πορνης οχι μονο στο επαγγελμα αλλα και στην ζωη απο την μια εχει φατσα αθωας κοπελας απο την αλλη ειναι το μεγαλυτερο πουτανακι που εχει περασει.
Αγαπαει την πουτσα και δεν το κρυβει, δεν ντρεπεται δεν εχει ενοχες και δεν νιωθει αμηχανα.
Καθως δεν εχω χρονο για αναλυτικη περιγραφη ( σκεψου και να ειχα ) θα εστιασω στα σημαντικα.
Ναι τον παιρνει απο κωλο και της αρεσει. την γαμησα στα ορθια απο κωλο καθως σπρωχναμε τον καναπε με μανια.
Εβαλε τζελ και με αφηνε να τον βαζω μια στον κωλο μια στο μουνι και παραλληλα γυρνουσε καθε φορα που της τον εβαζα στον κωλο με κοιτουσε με λαγνο βλεμμα και κατι ψελλιζε στα ρωσικα.( παιζει και να με εβριζε ) τις τραβαγα λιγο τα μαλλια καθε φορα που εβριζε για να ισιωσει.
Το μουνι της ειναι στενο και εχει ωραια αισθηση και το επαιζα σε ολη την διαρκεια που της γαμουσα τον κωλο.
Σε καποια φαση ειπε οτι θα χυσει με εβγαλε απο τον κωλο και με εβαλε στο μουνι της οπου ενιωσα οτι εχυσε με συσπασεις και μετα απο λιγο με εβαλε παλι στον κωλο της και νομιζω παιρνει αριστα μονο και μονο γιαυτο,ενα καθαρο δεκαρι γιατι εαν την αφησεις, κανει τα παντα μονη της.
Οταν ημουν ετοιμος να χυσω εβαλε το χερι της στο ενα κολομαγουλο μου με κοιταξε και με κρατησε εκει σπρωχνοτας με πιο βαθεια ωστε να χυσω μεσα στον κωλο της καθως με κοιταγε με αποτελεσμα να χυσω σαν να μην υπαρχει αυριο.
Οτι της λειπει σε υψος και σε βυζι το εχει στην ψυχη γιατι ξερει να γαμιεται και πως να σε κανει κανει να περασεις ομορφα σε σημειο που και μαλακας κολογερος να εισαι θα τα κανει ολα μονη της.
Οπως παντα θελω πιπα πριν σφυριξει το χρονομετρο και της την ζητησα ορθα κοφτά.
Εδωσε και εκει ρεσιταλ με αποκορυφωμα οτι σταματαγε και κοπαναγε το καυλι στην γλωσσα καθως με κοιτουσε παλι με το ιδιο λαγνο ανωμαλο βλεμμα, ετσι ειπα να ζητησω και κατι ακομα καθως ηταν πραγματικα θετικη σε ολα.
Της ζητησα να τελοιωσω καθως γλυφει τον κορμο απο το καυλι με κοιταξε με χαμογελο και μου απαντησε ευκολο ( easy baby ) και εγλυφε πανω κατω τον κορμο μεχρι να χυσω οπου λιγο πριν το τελος με το ενα χερι τον τραβουσε μεχρι κατω σφχιτα με αποτελεσμα να χυσω σαν ηφαίστειο που πεταει λάβα σε σημειο που μας επιασε νευρικο γελιο και τους δυο.
εν κατακλείδι , μπορει να ξεχασε τα βυζια της στο σπιτι αλλα ειναι πολυ ευχαριστο ατομο που πραγματικα κανει οτι της ζητησεις χωρις πολλα μα μου, φου, του, και γιαυτο της βαζω αριστα
Τα τιμαει τα γαμηδια τα λεφτα πιο πολυ και απο την γυναικα μου!!!!!!









Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Black Driller
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
464
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 Antonis_Greece4, TOMCRUISE, james034 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Μαΐου, 2023
Δεν μας τα λες καλα οταν λες τον εβγαζε απο τον κωλο και τον εβαζε στο μουνι.Απιθανο να το εκανε πρωτον.Εαν τολμησε να το κανει ειναι απλα επικινδυνη και για το εαυτο της και για εμας
review reaction 1 Johnstef, srek7, HoneyVoskos και 3 άλλα μέλη
10 Μαΐου, 2023
Πολύ ωραία κριτική φιλαράκο με έβαλες σε πειρασμό να την δοκιμάσω κ εγώ από κωλο.
Καλά να περνάμε!
review reaction 1 hornyasfuck, Black Driller
10 Μαΐου, 2023
Φοβερή ανάλυση φίλε μου!! Μου άρεσε επίσης και αυτό που είπες για το πώς αυτή εκτιμάει περισσότερο τα χρήματα από τη γυναίκα σου!
review reaction 1 review reaction 3 Καβαλαρης!!!, hornyasfuck
10 Μαΐου, 2023
Κώλος μουνι χωρίς αλλαγή ελαστικών ... Χμμμ;
review reaction 1 hornyasfuck
10 Μαΐου, 2023
Oi Ρουμάνες έχουν παράδοση στο να γουστάρουν εναλλαγή στις τρύπες τους...
review reaction 3 hornyasfuck
10 Μαΐου, 2023
Εσύ παλικάρι αρχιδακο, είσαι για καμία Ουρσουλινα, από την μια πας με εκδιδόμενες από την άλλη αγχώνεσαι εάν τον έβγαζε από τον κωλο και τον έβαζε στο μουνι, δηλαδή το ότι έχει πάει με το μισό πλανήτη δεν σε πείραξε !!!!
Το οτι ρουφαγε εναν χοντρομπαλα 300 χρονων σαν τον yoda πριν απο σενα με μισο τονο παρασημα πανω του απο μολυσματικη τερμινθο μεχρι γονοροια και κονδυλωματα δεν σε πειραξε !
Το σπορ εχει τα καλα του εχει και τα κακα του , μην εισαι χεστης και μι μου απτου !!!!
Σε θελω πολεμαρχο !! οχι χεσττη του γλυκου νερου !!!
review reaction 1 review reaction 3 Καβαλαρης!!!, hornyasfuck
10 Μαΐου, 2023
Να χαρώ εγώ οικογενειαρχη
review reaction 3 hornyasfuck
11 Μαΐου, 2023
´Επος,αδερφέ πάντα τέτοια καλύτερα να στα τρώνε οι πουτάνες !!!!!!!!!!!!!!!!?
review reaction 1 Stef68, argyrotoxos, Καβαλαρης!!! και 1 ακόμα μέλος
11 Μαΐου, 2023
Και η φαντασία πάει σύννεφο.

Χεχε!
review reaction 1 Johnstef, srek7, HoneyVoskos και 1 ακόμα μέλος
11 Μαΐου, 2023
Σέ "πιστέψαμε" τώρα!
review reaction 1 review reaction 3 srek7, HoneyVoskos, bigmountain89
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2