Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 61 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα και από μένα,
ημερομηνία τυπική, ίσως ήταν και αρχές Απριλίου. Λοιπόν, να ξεκινήσω από τα θετικά η κοπέλα έχει απίστευτο σώμα στητό στήθος, δυνατό κώλο, ούτε ίχνος κυτταρίτιδας, απαλό δέρμα. Μιλάει αρκετά για τα γούστα μου αλλά είναι επικοινωνιακή και γενικά σε κάνει να νιώθεις άνετα από κοντά.
Πάμε τώρα στα αρνητικά, πρόσωπο μέτριο ούτε κάτι όμορφο ούτε σε καυλώνει. Συμμετοχή οκ, έχει, και φωνάζει αλλά παιδιά ακόμα προσπαθώ να θυμηθώ μια φορά να πήρε μια πρωτοβουλία να έκανε κάτι που να πω ουαου, απλά αν θέλεις κάτι και είσαι καθαρός κλπ, θα στο κάνει αλλά γενικά γλάστρα μου φάνηκε. Αυτό που θεωρώ απαράδεκτο ότι η τύπισσα απαντάει στα μηνύματα με τουπέ λες και στέλνω στη μόνικα μπελούτσι και λες και δε θα την πληρώσω κιόλας. Επίσης, αυτό που της λείπει σε μεγάλο βαθμό είναι η πουτανιά, είναι λες και κάνω σεξ με τύπισσα που είναι σχεδόν παρθένα (και επίσης άνω των 30 και ας λέει κάτι για 25 γελάει ο κόσμος).
Σε όσους θα πουν βλακείες ότι η τύπισσα δεν περνούσε καλά και γιαυτό ήταν έτσι, μια χαρά και έχυνε και όλα, οπότε λογικά αυτό είναι από τα καλύτερα που θα μπορούσε.
Αυτό που θέλω να πω γενικώς και ίσως το ανοίξω και thread, είναι το εξής πως ανεχόμαστε στην Ελλάδα μια τύπισσα με πολύ καλό σώμα μαζί σας, να παίρνει 200 ευρώ χαλαρά 1 ωρίτσα ενώ δε λέει κάτι ιδιαίτερο; Βγάζουμε τόσα λεφτά ρε μάγκες στην Ελλάδα και επιτρέπεται αυτή σε 5 ωρίτσες να βγάζει μισθό που ο άλλος θα γαμηθεί να βγάλει; Πραγματικά απογοητεύτηκα και σχεδόν λυπήθηκα που δεν τα έπαιξα όλα στοίχημα που δεν έχω παίξει ποτέ στη ζωή μου. Και δεν είμαι ταλιρογλείφτης απλά κάπου όπα ρε μάγκες έχει παραγίνει το κακό και εμείς φταίμε γιατί αν δεν είχε πελάτες δε θα είχε ταρίφα 200. Οπότε, υποθέτω με τις τιμές που παίζουν γίναμε Ελβετία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 31, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιουν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
532
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 txar, bixterious, jasmlez και 45 άλλα μέλη

Σχόλια

17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2023
Αφού τα έδωσες μετά κλαις
Άμα κάποιοι σαν και σένα πληρώνουν σαν Ελβετοί όπως λες, αυτή θα τα ζητάει.Γιατι όχι.
review reaction 1 old boy, srek7, professor x και 2 άλλα μέλη
04 Μαΐου, 2023
όχι, δεν γίναμε Ελβετία, ακόμα Μπανανία είμαστε ή αλλιώς hell-ass! Μην ξεχνάτε να βλέπετε ειδήσεις στα μεγάλα κανάλια και να ψηφίσετε!

Σολωμός (όχι το ψάρι, ο άλλος): Δυστυχισμένε μου λαέ καλέ και αγαπημένε. Πάντα ευκολόπιστε και πάντα προδομένε.
review reaction 1 Rensten, old boy, Accountant και 2 άλλα μέλη
04 Μαΐου, 2023
Μπράβο στην κριτική σου φίλε .
Εάν κάποια δεν σέβεται τα λεφτά που της δίνουμε τουλάχιστον να σεβόμαστε ο ένας τον άλλον .
Μπράβο σου και παλι
review reaction 1 jasmlez, srek7
04 Μαΐου, 2023
Εσυ να γαμησεις πηγές ρε φιλαράκι η να κανείς Τσεκ στα ποσά βγάζει η κάθε κοπέλα .
Εξάλλου ήξερες από πριν ποσά θα ζητήσει και παρά ταύτα πηγές .
Επόμενος αλλά λόγια να αγαπιόμαστε . Η ηλικία τώρα είναι σχετικό ένας αριθμός είναι απλά 25 και παρθένα δεν θα την βρεις στο μπουρδελα άμα θελουμε τέτοια πάμε να βγάλουμε γκομενα έξω .
Άσε που η πλειοψηφία πλέον έχει φάει και αυτή τρένα .
review reaction 1 Iso13
04 Μαΐου, 2023
Απαντώ στο ερώτημα του φίλου. Μην την πάρεις δε φίλε, όπως δεν την παίρνω εγώ. Τα κορίτσια, στην συγκεκριμένη περίπτωση η Τζίνα , μπορούν να ζητούν όποιο δωράκι θέλουν, δε σε υποχρεώνουν να τις πάρεις και να πληρώσεις αυτά που ζητούν. Η ζήτηση διαμορφώνει τις τιμές των κοριτσιών. Η κριτική σου βοηθάει πολύ, όπως και οι κριτικές των άλλων φίλων, για να αποφασίσει ο άλλος τι να κάνει.
Άντε να περνάμε όλοι καλά.
review reaction 1 baroc
04 Μαΐου, 2023
Συμφωνώ απολυτα με την κριτική την ειχα συναντήσει και εγώ πριν 2 χρονια, ισχύουν αυτά που γράφει. Απλα πληρώνεις για να γαμησεις μια πολυ ωραία γυναίκα με δυνατο κορμι. Αυτό είναι το δυνατο της χαρτί θα έλεγα. Βέβαια δεκτική σε οτι θες να της κάνεις και καλο παιδί κατά βαθος, ασχέτως αν βγάζει μια ντίβα προς τα εξω.
review reaction 1 linear
04 Μαΐου, 2023
Συμφωνώ απολύτως !
Δεν κάνουμε τσεκ στο τι ζητάει η καθεμία αλλα στο τι προσφέρει !!
Επειδή τη συγκεκριμένη την έχω πάρει πριν χρόνια με 150 φουλ με κωλο κλπ να πω ότι είναι ακριβώς ότι περιέγραψε .
Τα λεφτά ειδικά τα παραπάνω απο 120€ τα δίνεις για το πακέτο υπηρεσιών και της παροχής κάθε φαντασίωσης του καθενός για την ικανοποίηση του !
Αυτό πρέπει να κανει κάθε εργαζόμενο κορίτσι που σέβεστε τον πελάτη , τουπέ κλπ πάει για μαύρο !!!
04 Μαΐου, 2023
Μπορει και ανωτεροι απο Ελβετια να ειμαστε,γιατι οχι ? Βγαινω στο δρομο και καθε τεταρτο αυτοκινητο θα ειναι καινουργια Μερσεντες η ισοδυναμο, και μιλω για πολλα αυτικινητα ημερησιως. Φιλε μου, ενα συμπερασμα εχω βγαλει, μην βασιζομαστε ποτε σε επισημες στατιστικες και λοιπες μαλακιες η στημενες ψευτιες. Τα ματια μας ειναι ο μονος κριτης της πραγματικοτητας. Δυστυχως η ευτυχως.
review reaction 1 makao, linear, Stef68
04 Μαΐου, 2023
Πιο ψεύτικη και πιο βαλτη κριτικη δεν έχω ξαναδιαβασει! Και ειναι και η πρωτη που γραφεις ΜαλακίαΜαλακία
review reaction 1 kostas_koidis, james034, Mouxtikos
04 Μαΐου, 2023
η συγκεκριμενη κοπελα ειναι πολυ ακριβη επιλογη , ειδικα για ανεξαρτητη !!! Οποιος τα εχει ομως τα δινει και ολα καλα !!!
Καλα εκανες και εγραψες την αποψη σου ο καθενας παιζει οπως θελει στο αθλημα, καποιοι περναμε καλα και χωρις τα 200/ωρα
review reaction 1 Accountant, srek7
17 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2