Νέα

Ζητάνε ραντεβου για σεξ με κάρτες απο περίπτερο.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas237
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.713
Like
3.826
Πόντοι
506
αν θελει συναντηση,γινεται η φαση και τα λεφτα "κασερι"....συνηθως ειναι διαφορα πουστρακια απο πισω...αν σου ζηταει π.χ 50,πες της "σου δινω 100 κασερατα".....αν σε μπλοκαρει ή επιμεινει στην καρτα ειναι φεηκ....
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.163
Κριτικές
35
Like
4.487
Πόντοι
2.046
Καλησπέρα παιδιά,

μίλησα με 2 γυναίκες από site αγγελιών μέσω μαιλ (δεν είχαν καταχωρήσει κινητό τηλέφωνο)
και πριν μου δώσουν το τηλέφωνό τους και το μέρος για να κάνουμε συνάντηση λέγοντας ότι η συναντηση μπορει να γινει σπιτι τους (στο δικο τους χωρο), μου ζήτησαν πρώτα να πάρω μια κάρτα από περίπτερο για περαιτέρω πληροφοριες ώστε να παώ στο χώρο τους.

Τι παίζει ? είναι νέα μόδα ή απατεώνες ???
οτιδηποτε τετοιο ειναι fake
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.202
Κριτικές
35
Like
5.847
Πόντοι
6.796
Στείλε κάρτα τύπε και αν γαμησεις ποτέ έλα σφύρα μας
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.021
Κριτικές
94
Like
46.329
Πόντοι
17.311
και μετα μας φταιει το κουλι :confused:
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
564
Like
174
Πόντοι
6
Τρολαρεις τυπε? Τι ειναι αυτο που σε εκανε να δωσεις paysafe? Με ποια λογικη? Τι σου ειπε?
μου ειπε 15 πριν και 15 μετα για οσεσ ωρες θελω και οπωσ θελω στην αρχη μου ειπε 80 αλλα εριξα την τιμη και μολισ εστειλα παυσειφ με μπλοκαρε, δεν πειραζει καλο μου εκανε πρεπει να την παθεισ μια φορα για να βάλεις μθαλο
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.426
Like
4.067
Πόντοι
456
μου ειπε 15 πριν και 15 μετα για οσεσ ωρες θελω και οπωσ θελω στην αρχη μου ειπε 80 αλλα εριξα την τιμη και μολισ εστειλα παυσειφ με μπλοκαρε, δεν πειραζει καλο μου εκανε πρεπει να την παθεισ μια φορα για να βάλεις μθαλο

Μενεις Ελλαδα η εφυγες μεταναστης εξωτερικο?
 

panos.t

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2010
Μηνύματα
117
Κριτικές
6
Like
83
Πόντοι
1
Προλαβα μεγαλη απατη στο facebook dating μαγκες !!!!!!!!!!! Μου βρισκει το dating app ενα match ... μια ξενη και καλα βρετανιδα πιπινακι που εχει ερθει προσφατα Αθηνα και διαμενει ....λεω hi , μου λεει κι αυτη hi , την επομενη μερα της λεω γεια σου τι κανεις και τετοια και .......... μου στελνει σε μυνημα στο dating app τον αριθμο του whats app της ... και μου λει please add me to talk .... μου λεει διαφορες πιπες οτι στο facebook δεν πολυμπαινει συχνα επειδη της κλεβουν τα προσωπικα στοιχεια και τετοιες μαλακιες..... ο αριθμος που μου εστειλε ηταν Ηνωμενου Βασιλειου με +44 μπροστα ! Τις επομενες μερες την ρωταω ποια ειναι τα hobby σου .... και μου απανταει ''θελω να μαζεψω καμποσα λεφτα και να φυγω απο το σπιτι '' ...δεν απαντησα καν, λεω γω τρελη ειναι αυτη , τι λεει... την επομενη μερα κανοντας την παπια ρωταω παλι .. γεια σου τι κανεις... και μου λεει ... ''Μπορω να σε ρωτησω κατι ; '' ..ναι τις λεω ..ριχτο... και μου λεει... '' Θα θελες να επενδυσεις μερικα χρηματα σε μια πλατφορμα γνωστης μου εταιρειας ; '' ......Εκει ειναι το σημειο που σταματησε η γνωριμια μας εντελως μαχαιριιιιιι.... της ειπα κατι μαλακιες οτι παραβιαζει τους ορους χρησης του facebook dating και οτι απαγορευεται να τα κανει αυτα για να την τρομαξω λιγο αλλα συνεχιζε να λεει τις ιδιες μαλακιες και την εκανα αναφορα και στο facebook dating και στο Whats app και ηρεμησα....
Αυτα απο μενα ... θελει προσοχη μαγκες... δε νομιζω οτι εν ετη 2021 θα πρεπει να χρησιμοποιουμε το ιντερνετ ως μεσον γνωριμιας ουτε θα πρεπε ποτε να ασχοληθουμε..μονο εξω στον πραγματικο κοσμο:grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom