Νέα

Υπάρχουν μέρη για παιχνίδια με άνδρες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Akis_val
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Akis_val

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Παιδιά, είμαι νέος στην ομάδα σας και προφανώς χωρίς γνώσεις, γιατί ήρθα πριν 3 μήνες για μόνιμη εγκατάσταση στην Θεσσαλονίκη. Είμαι παντρεμένος αλλά έχω διάθεση να πάω και με γυναίκες εκτός του γάμου μου αλλά έχω δώσει και πίπα σε άνδρα. Η ερώτηση μου είναι, υπάρχει κάποιο ζευγάρι ώστε να γνωριστούμε εδώ μέσα και μια δεύτερη ερώτηση,στην δυτική Θεσσαλονίκη, υπάρχουν κάποια μέρη που μπορώ να πάω για παιχνίδι; Έχω μάθει το blue vision και το X-Play αλλά μιλάω για εξωτερικούς χώρους να πάω με το αυτοκίνητο η κάπου με τα πόδια; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη εάν σας ενοχλεί η αναζήτηση μου.
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
Καλησπέρα σε όλη την παρέα. Παιδιά, είμαι νέος στην ομάδα σας και προφανώς χωρίς γνώσεις, γιατί ήρθα πριν 3 μήνες για μόνιμη εγκατάσταση στην Θεσσαλονίκη. Είμαι παντρεμένος αλλά έχω διάθεση να πάω και με γυναίκες εκτός του γάμου μου αλλά έχω δώσει και πίπα σε άνδρα. Η ερώτηση μου είναι, υπάρχει κάποιο ζευγάρι ώστε να γνωριστούμε εδώ μέσα και μια δεύτερη ερώτηση,στην δυτική Θεσσαλονίκη, υπάρχουν κάποια μέρη που μπορώ να πάω για παιχνίδι; Έχω μάθει το blue vision και το X-Play αλλά μιλάω για εξωτερικούς χώρους να πάω με το αυτοκίνητο η κάπου με τα πόδια; Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων και συγγνώμη εάν σας ενοχλεί η αναζήτηση μου.
Υπαρχουν... Αν πας στο ποδοσφαιρο.... Παιχνιδια γινονται...
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
576
Κριτικές
8
Like
443
Πόντοι
306
OP
OP
A

Akis_val

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Κάθε γνώμη, είναι ευπρόσδεκτη παιδιά!! Ερώτηση κάνω και θα ήμουν ευγνώμων εάν με κατατοπίσει κάποιος ώστε να απολαύσω τα γούστα της όμορφης Θεσσαλονίκης!!
 

tarzan71

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2019
Μηνύματα
122
Like
326
Πόντοι
21

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816

DayStalker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
2.245
Like
4.891
Πόντοι
456
Γινε μέλος στη ΝΔ Θεσσαλονίκης. Όλα τα ΛΟΑΤΚΙΑ και οι τράβελοι εκεί μαζεύονται.
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
433
Κριτικές
9
Like
2.444
Πόντοι
481
Η Λεωφορος…☘️☘️
 

Markelos.

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2019
Μηνύματα
552
Like
604
Πόντοι
86
Τωρα που ημουν Ελλαδα περασα απο το πεδιο αρεως και εχουν βαλει σεκιουριτι:2funny::2funny: Παλια ανετα εβρισκες πακιστανικο κωλαρακι με 2-5 ευρω και ενα σουτβλακι να το πηδηξεις η με ενα 20ρικο,τωρα δεν ξερω που ειχε εταιριες σεκιουριτι αν εχει χωμενους στο δασος πανω,ειχε και κατι σινεμα στο κεντρο τα περισσοτερα κλεισανε εβρισκες αραβικες ψωλες και κωλαρακια γερων :2funny::jerking:
 
OP
OP
A

Akis_val

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2024
Μηνύματα
13
Like
10
Πόντοι
0
Για την πόλη της Θεσσαλονίκης εννοώ φίλε μου..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γινε μέλος στη ΝΔ Θεσσαλονίκης. Όλα τα ΛΟΑΤΚΙΑ και οι τράβελοι εκεί μαζεύονται.
Λες;;!! Πλάκα έχει!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom