Νέα

Βοήθεια για Βενεζουέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RUMPIROZA
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 50
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HARD19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
11
Like
70
Πόντοι
246
Καλησπέρα σύντροφοι.. Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να επισκεφτώ  :dancing: σύντομα την Βενεζουέλα με βάση το Μαρακάιμπο.. Μήπως μπορεί να υπάρξει μία περισσότερο λεπτομερής περιγραφή για το τι παίζει από τις ήδη υπάρχουσες?
 

lagos

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2005
Μηνύματα
1.240
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
16

jeaneast

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
16
Like
24
Πόντοι
0
Καλησπέρα στους αναγνώστες , ναύλο Μάλτα-Βενεζουέλα . Άφιξη μέσα αυγούστου θερμό κλίμα με αρκετή υγρασία , Ελ παλίτο πρώτο λιμανι επίσκεψη σε τοπικό μπαρ la casa rosa αν θυμάμαι καλα .Μπαίνουμε μέσα και αντικριζούμε καμια 25 γυναίκες , πάθαμε κολούμπρα αλλα μώλις βρήκαμε το ταίρι μας ,2 ήμασταν , έσπασε ο παγος.Γενικά γουστάρουν φουλ τους Έλληνες και εχοντας τέτοια φήμη  δεν επρεπε να την χαλάσουμε . Μουσική , φαί και φουλ μπυρόνια γλεντι κανονικό ως που ηρθε η ώρα για το επιδορπιο για να κλεισει ωραια η βραδυά . Ξενοδοχειο ολοβραδύς με 2 λατίνες ο καθένας , στο κρεβάτι θα ελεγα οτι ηταν οι πιο θερμές που εχω πετύχει, μακραν ο'τι καλυτερο και εγω και ο συναδελφος απο Μαυροβουνιο μηναμε παγωτα . Το πρωι καναμε και το μπανιο μας στην παραλία λιγο πριν ξαναμπούμε στο βαπόρι . Το κουστουμι ηταν κανα 500$ για ολα, αλλα ουτε που το σκεφτηκα τετοιες εμπειρες μενουν αξεχαστες , οπως λενε τα λεφτά ή αναμνησεις γινονται ή επενδυσεις  Οσο αφορά την χώρα πολύ φτώχια , στρατός στους δρομούς αν και μας ειπαν οτι στο πουερτο λα κρουζ ηταν πιο ανθρώπινα δεν ηταν οπως εκει .
 

Savourogamhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
103
Κριτικές
12
Like
158
Πόντοι
291
Καλησπέρα στους αναγνώστες , ναύλο Μάλτα-Βενεζουέλα . Άφιξη μέσα αυγούστου θερμό κλίμα με αρκετή υγρασία , Ελ παλίτο πρώτο λιμανι επίσκεψη σε τοπικό μπαρ la casa rosa αν θυμάμαι καλα .Μπαίνουμε μέσα και αντικριζούμε καμια 25 γυναίκες , πάθαμε κολούμπρα αλλα μώλις βρήκαμε το ταίρι μας ,2 ήμασταν , έσπασε ο παγος.Γενικά γουστάρουν φουλ τους Έλληνες και εχοντας τέτοια φήμη  δεν επρεπε να την χαλάσουμε . Μουσική , φαί και φουλ μπυρόνια γλεντι κανονικό ως που ηρθε η ώρα για το επιδορπιο για να κλεισει ωραια η βραδυά . Ξενοδοχειο ολοβραδύς με 2 λατίνες ο καθένας , στο κρεβάτι θα ελεγα οτι ηταν οι πιο θερμές που εχω πετύχει, μακραν ο'τι καλυτερο και εγω και ο συναδελφος απο Μαυροβουνιο μηναμε παγωτα . Το πρωι καναμε και το μπανιο μας στην παραλία λιγο πριν ξαναμπούμε στο βαπόρι . Το κουστουμι ηταν κανα 500$ για ολα, αλλα ουτε που το σκεφτηκα τετοιες εμπειρες μενουν αξεχαστες , οπως λενε τα λεφτά ή αναμνησεις γινονται ή επενδυσεις  Οσο αφορά την χώρα πολύ φτώχια , στρατός στους δρομούς αν και μας ειπαν οτι στο πουερτο λα κρουζ ηταν πιο ανθρώπινα δεν ηταν οπως εκει .

Ρε συναγωνιστή, 500 δολάρια σε μια χρεωκοπημένη χώρα, γιατί έτσι?
 

jeaneast

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2019
Μηνύματα
16
Like
24
Πόντοι
0
Γινόταν και με λιγότερα μάστορα δεν αντιλέγω αλλα μας ειχε φάει η λαμαρίνα δεν σκεφτόμασταν τα χρήματα να περάσουμε καλα θέλαμε και με τα μισά ομως βασιλιάς ησουν
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896
Έχει πάει κανείς τα τελευταία τρία τέσσερα χρόνια;:think::think:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.778
Κριτικές
178
Like
39.329
Πόντοι
21.896

Rossonero1990

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2019
Μηνύματα
85
Κριτικές
4
Like
517
Πόντοι
280
Κάνεις ρε πουστη μου ;έστω κ για σοσιαλιστικους λόγους να έχει πάει ;;;:confused:
Εγω αδερφε ψηνομαι να παω ασχημα αλλα παντου διαβαζω οτι ειναι πολυ δυσκολα και επικινδυνα. βεβαια βλεπω οτι πολλοι ακομα πανε εκει. οπου και αν πας αν εχεις χρημα εισαι αρχοντας και σε αυτη τη χωρα θα τολμησω να πω αυτοκρατορας. Τα 500 που λεει ο πρωην συναδελφος παρα πανω ειναι απαραδεκτο ποσο. Μπηκα και εγω για τον ιδιο λογο. Να μαθω τπτ.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Δεν ειναι καλα πλεον μαγκες.
Ενα ζευγαρι βενεζουελανων που ειχα γνωρισει απο εξωτερικο, νεοι ανθρωποι ουτε 35 ετων, δεν εχουν πατησει εδω και πολυ καιρο στην πατριδα τους. Η κατασταση ειναι αρκετα αθλια, δεν μπορω να φανταστω ανθρωπο να κανει τουρισμο εκει. Φτηνη ειναι και η υπολοιπη λατινικη αμερικη, διαλεξτε κατι αλλο.

Εκτος αν εχετε δικο σας ανθρωπο σε καποιο καλο σημειο και σας δωσει το οκ και σας φιλοξενησει, εκει παω πασο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom