Νέα

Βίτσια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Epicuros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 32
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
Μπύρες όμως?Πάρε και πίτσες να δείτε κανά ματσάκι  :2funny:
Βάλε καμιά σαμπάνια,έστω καμμιά τεκίλα καλοκαίρι καιρός.3 μουνάκια για σένα να τα φας ,μην κάνεις γυφτιές  


Υ.Γ. Λέτε αυτό να διάβασε ο άλλος που ρωτάει πως βγαίνουμε από το μπάνιο?  :think:
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
'Εχω μια φαντασίωση και θέλω να την κάνω πραγματικότητα: Θέλω να πάω σε γαμο-ξενοδοχείο με την δικιά μου κι άλλη μία μουνίτσα. Θέλω να παραγγείλω μπύρες και να έρθει μια μουνίτσα σερβιτόρα να τις φέρει, και να της ανοίξω την πόρτα γυμνός την ώρα που οι δικές μου παίζουν (ή να της ανοίξει γυμνή μιά από τις κοπέλες και εγώ να παίζω με την άλλη) για να μας πάρει μάτι. Δεν ξέρω αν μπαίνουν στο δωμάτιο αν γίνεται παιχνίδι. Ξέρει κάποιος συναγωνιστής καμιά τέτοια περίπτωση; Δεν θα με πείραζε να την πλήρωνα κιόλας...

Μ' αρέσει που το ρωτάς κιόλας ... Άν πληρώνεις όλα γίνονται ... Απλά πράγματα ζητάς ...
Και μ' αρέσει που οι άλλοι το θεωρούν πολύπλοκο ...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
άντε κάναμε και τις σρβιτόρες-καμαριέρες "πουτάνες¨". έμεινε καμμία απ έξω να την κατηγοριοποιήσουμε κι αυτή?
Γίνονται πολλά με τα λεφτά απλά ΟΧΙ ΟΛΑ
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
άντε κάναμε και τις σρβιτόρες-καμαριέρες "πουτάνες¨". έμεινε καμμία απ έξω να την κατηγοριοποιήσουμε κι αυτή?
Γίνονται πολλά με τα λεφτά απλά ΟΧΙ ΟΛΑ

Καλά , με συγχωρείς δεν μπορεί να φέρει κοπέλα απ' έξω και να την ντύσει καμαριέρα ... Είμαστε σε μπουρδελοσάιτ , αλλά μου φαίνεται ότι όλο τα ίδια και τα ίδια κάνετε στα μπουρδέλα και ότιδήποτε λίγο διαφορετικό σας φαίνεται απίθανο ... Τελικά τα μουρδέλα είναι πολύ χειρότερη ρουτίνα από τη μαλακία ...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
'Εχω μια φαντασίωση και θέλω να την κάνω πραγματικότητα: Θέλω να πάω σε γαμο-ξενοδοχείο με την δικιά μου κι άλλη μία μουνίτσα. Θέλω να παραγγείλω μπύρες και να έρθει μια μουνίτσα σερβιτόρα να τις φέρει, και να της ανοίξω την πόρτα γυμνός την ώρα που οι δικές μου παίζουν (ή να της ανοίξει γυμνή μιά από τις κοπέλες και εγώ να παίζω με την άλλη) για να μας πάρει μάτι. Δεν ξέρω αν μπαίνουν στο δωμάτιο αν γίνεται παιχνίδι. Ξέρει κάποιος συναγωνιστής καμιά τέτοια περίπτωση; Δεν θα με πείραζε να την πλήρωνα κιόλας...
Για ξαναδιάβασέ το φίλε μου
 

SIRSTEPHEN

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2010
Μηνύματα
2.698
Like
7
Πόντοι
16
Για ξαναδιάβασέ το φίλε μου

Δηλαδή κολλάμε στο ότι πρέπει να είναι αυθεντική του ξενοδοχείου και όχι απ' έξω ? Ας μας πει και ο τύπος που έβαλε το θέμα , να μην αυθαιρετούμε με τη φαντασίωση του , και μετά βλέπουμε πως θα πορευτούμε ... για όλα υπάρχει λύση ...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
43
Πόντοι
366
ΟΚ ας μη του χαλάμε τ όνειρο
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Αυτο το εργο τοχει γυρισει ο Σειρηνακηs
Παs να του φαs τα δικαιωματα μπαγασακο
 
OP
OP
E

Epicuros

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2007
Μηνύματα
97
Κριτικές
3
Like
62
Πόντοι
0
Για να λύσω απορίες: Τη μία τη διαθέτω μονίμως. Την δεύτερη πότε τη βρίσκω, πότε τη χάνω, Σε αναζήτηση πάντα για δεύτερη που την θέλει και η πρώτη, αλλά είναι σπάνιο είδος. Πιο εύκολο αν είναι επαγγελματίας, αλλά άλλο να είναι ερασιτέχνις. Τώρα, η μουνίτσα του ξενοδοχείου είναι το κλου του σενάριου! Και αυτήν δεν θέλω να τη γαμήσω, αλλά θα καυλώνω με τη σκέψη ότι ίσως καύλωσε με το θέαμα... Πολύπλοκα πράγματα, ε;
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
φίλε εσύ πρέπει να είσαι και οπαδός της επικούρειας φιλοσοφίας , έπρεπε να ήσουν στο κήπο του Επίκουρου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom