Νέα

Βίντεο στο tik tok για κριτικές στο bou!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα steveman7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
3.612
Κριτικές
1
Like
5.923
Πόντοι
2.306
Για αυτόν με το αγγούρι δεν ξέρω αλλά ο τελευταίος είναι σίγουρα μέλος δίνει οδηγίες για τους οίκους
Και η προτελευταια να ειναι η Πενταγιωτισσα? Καπως ετσι την εχω πλασμενη στη (νοσηρη) φαντασια μου….:confused:
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Και η προτελευταια να ειναι η Πενταγιωτισσα? Καπως ετσι την εχω πλασμενη στη (νοσηρη) φαντασια μου….:confused:
Θα μπορούσε αλλά δεν είναι.Αυτη είναι η Αφροδίτη από το big brother 300 κιλά φάλαινα που πλέον νομίζει ότι κάνει καριέρα στο τικ τοκ,όταν έχω ανακατοσουρες στη κοιλιά μου βλέπω μερικά βίντεο της που ανεβάζει για να κάνω εμετό να ξαλαφρωσω
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Ρε σεις δεν ειναι μονο τυποι σαν τον red dragon και τον εθνικο σταρ.... Μιλαμε βλεπεις μαναδες παντρεμμενες να κανουν ξεφτιλικια και να μιλανε για πουτσους σε βιντεο και πιτσιρικες κατω απο 18 να μιλανε για γαμησια....
 

akatastatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2013
Μηνύματα
867
Κριτικές
7
Like
1.197
Πόντοι
486
Το τικ τοκ, αν το βαλεις να σου δειξει 5 βιντεο με ξυλοκατασκευες, αυτο θα σου δειχνει και θα σου προτεινει για μηνες μετα ακομα και αν αλλαξεις χομπι και πας στο ψαρεμα πχ!

Αν εσυ βλεπεις μονο μουναρες και πατους, ειναι γιατι αυτο εψαχνες και η πλατφορμα σε βομβαρδιζει με οτι της ζητησες και κυριως με βιντεο, παρομοια αυτων που εχεις δει ΟΛΟΚΛΗΡΑ

δεν το εμαθες απο μενα αυτο το πραμα, οκ?
πλακα κανεις; Mε το που μπηκα μεσα απευεθειας απο μονο του μου εβγαζε βιντεακια με πιτσιρικες να χορευουν με τα βυζια εξω το "οποια ερθει στο νησι μας ξερει να καλοπερναει" και παροιμοια.... Μεσα σε ολα εχει και κατι life coachers.... Νεα μοδα και αυτοι.

Για μενα πρεπει να ποινικποιηθει η εφαρμογη αυτη....
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
αφου αυτα παιζουν περισσοτερο στην περιοχη σου, στην ελλαδα, αυτα θα σου ξεκινησει το app... ο σκοπος του οπως και του FB και του youtube ειναι να σε κρατησει κολλημενο. τωρα αν νομιζεις οτι φταιει το μεσο και οχι οι χρηστες, ε τι να σου πω?
 

Paliotsarkadoros

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2006
Μηνύματα
611
Κριτικές
26
Like
3.545
Πόντοι
7.185
Χαζεύοντας στο τικ τοκ έπεσα πάνω σε αυτό το βιντεάκι!
Πολλα σχόλια από κάτω κοροϊδευτικά κάποιοι δεν ήξεραν το site και μπήκαν να δουν και άλλοι εύχονται να είχαν την ικανότητα μας στην Έκθεση!Ποιό μέλος σας έρχεται στο μυαλό με τις βαθυστόχαστες και καλλιγριφικες κριτικές του;

Μιας και το clip μοιάζει να είναι από το death note, Να υποθέσω πως υπονοεί, ότι η κριτική ήταν χοντρό θάψιμο κοπέλας, που δεν ξαναείδε πελάτη, μετά από τέτοια κριτική?
 

cost2001

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.876
Like
8.507
Πόντοι
2.306
Ρε σεις δεν ειναι μονο τυποι σαν τον red dragon και τον εθνικο σταρ.... Μιλαμε βλεπεις μαναδες παντρεμμενες να κανουν ξεφτιλικια και να μιλανε για πουτσους σε βιντεο και πιτσιρικες κατω απο 18 να μιλανε για γαμησια....
Όλα αυτά τα φιντανια που βρισκόντουσαν πριν το τικ τοκ ? που ακριβώς ζούσαν σε σπηλιές κάτω από τη γη σε κατακόμβες πραγματικά αναρωτιέμαι , εντάξει βλέπαμε μερικά στην Αννίτα αλλά τώρα βλέπω ότι είναι χιλιάδες!!
 

Upogeios

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.189
Κριτικές
2
Like
705
Πόντοι
96
Όλα αυτά τα φιντανια που βρισκόντουσαν πριν το τικ τοκ ? που ακριβώς ζούσαν σε σπηλιές κάτω από τη γη σε κατακόμβες πραγματικά αναρωτιέμαι , εντάξει βλέπαμε μερικά στην Αννίτα αλλά τώρα βλέπω ότι είναι χιλιάδες!!
ε νταξ... επιμενεις!
ρε τυπε, αν στο τικ τοκ βαλεις 10 βιντεο με μπαρτσα, ολο τη μπαρτσα θα σου δειχνει, τι θα πει αυτο? δεν υπαρχουν αλλες ομαδες περα απο αυτες που παιζουν με την Μπαρτσα? ξεκολα τελος παντων ή μην ξεκολησεις, αλλα να ξερουμε οτι εισαι κολλημενος!

βαλε τωρα καναν πατο να χαζεψουμε στο ρημαδι!
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.548
Πόντοι
3.346
Αργά ή γρήγορα σε τέτοιες πλατφόρμες θα μαζευτεί όλος ο απόπατος της ανθρωπότητας, τα έχουμε δει τα εχουμε ξαναδει, έτσι έγινε με το φβ, μετά με το ίνστα και τώρα με το τικ τοκ. Βέβαια, οι 2 πρώτες πλατφόρμες αξιοποιήθηκαν από επιχειρήσεις και "σώθηκαν" σε ένα βαθμο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Αργά ή γρήγορα σε τέτοιες πλατφόρμες θα μαζευτεί όλος ο απόπατος της ανθρωπότητας, τα έχουμε δει τα εχουμε ξαναδει, έτσι έγινε με το φβ, μετά με το ίνστα και τώρα με το τικ τοκ. Βέβαια, οι 2 πρώτες πλατφόρμες αξιοποιήθηκαν από επιχειρήσεις και "σώθηκαν" σε ένα βαθμο.
καθε κατεργαρης στον παγκο του. ινφλουενσερ ινσταγκραμ. πουτανες ονλυφανς. fb μπουμερς και memes. twitter δηλωσεις. streamers twitch. βιντεο youtube. μουσικη spotify. τικ τοκ αυτιστικοι. :tooth:
 

Απολλύων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
5.713
Like
3.826
Πόντοι
506
Αργά ή γρήγορα σε τέτοιες πλατφόρμες θα μαζευτεί όλος ο απόπατος της ανθρωπότητας, τα έχουμε δει τα εχουμε ξαναδει, έτσι έγινε με το φβ, μετά με το ίνστα και τώρα με το τικ τοκ. Βέβαια, οι 2 πρώτες πλατφόρμες αξιοποιήθηκαν από επιχειρήσεις και "σώθηκαν" σε ένα βαθμο.
...και μετα λενε οτι ο αποπατος ειναι μαζεμενος στο μπου.
 

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.307
Κριτικές
21
Like
9.548
Πόντοι
3.346
OP
OP
steveman7

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.607
Πόντοι
30.573
Μιας και το clip μοιάζει να είναι από το death note, Να υποθέσω πως υπονοεί, ότι η κριτική ήταν χοντρό θάψιμο κοπέλας, που δεν ξαναείδε πελάτη, μετά από τέτοια κριτική?
Εγώ κατάλαβα ότι κοροϊδεύουν το γεγονός ότι υπάρχουν άτομα που γράφουν σελίδες ολόκληρες για την εμπειρία τους με ιερόδουλες.
 
OP
OP
steveman7

steveman7

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Δεκ 2017
Μηνύματα
163
Κριτικές
207
Like
10.607
Πόντοι
30.573
Όλα αυτά τα φιντανια που βρισκόντουσαν πριν το τικ τοκ ? που ακριβώς ζούσαν σε σπηλιές κάτω από τη γη σε κατακόμβες πραγματικά αναρωτιέμαι , εντάξει βλέπαμε μερικά στην Αννίτα αλλά τώρα βλέπω ότι είναι χιλιάδες!!
Και όσο πιο τρας είναι κάποιος τόσο μεγαλύτερη αποδοχή και βγάζουν και λεφτά από δώρα σε αγώνες που παίζουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom