Νέα

Τυνησία 2024 ταξίδι- η μοναδική Αραβική χώρα με Red Light District έως το 2020

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sex volcano
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936
Μια από τις πιο φιλελεύθερες μουσουλμανικές χώρες περίπου όπως η Τουρκία σε βαθμό κοσμικοτητας. Οι κάτοικοι είναι ήπιοι ενώ αντίθετα Μαροκινοί και Αλγερινοί είναι πιο aggressive και απρόβλεπτοι.
Nαι στην τουρκια ηταν τοσο φιλελευθερα που ο ιμαμης γκαριζε 3φορες την ημερα απο τις 6πμ. και οι γυναικες ηταν ντυμενες σαν τα κρεμυδια, λογω ισλαμικης μ@λακι@ς . Η πιατσα ταξιμ ενας τεραστιος @@ καμπος. Και ολα αυτα στη Πολη φαντασου πιο μεσα τι γινεται.:confused:
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
656
Like
254
Πόντοι
26
Τύποι όσον αφορά τις Τυνήσιες οι περισσότερες και καλές έχουν φύγει για Γαλλία και Καναδά. Eπίσης υπάρχει και αριθμός σεβαστός εδώ Αθήνα. Λόγω της τρομερής οικονομικής κρίσης κάνουν τα πάντα για να φύγουν για άλλους τόπους. Κάτι που δεν ίσχυε στον τρομερό βαθμό που ισχύει τώρα πριν κάποια χρόνια (προ κορονοιού).
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.111
Πόντοι
496
Μπατζανάκη, του δεξιού δικηγόρου, θα συνεχίσεις να μας γράφεις στη ντούντα σου;
Ανέβασε και καμμιά φωτογραφία από κανένα ποδοσφαιρικό γήπεδο σε όποια χώρα πας, τουλάχιστον να καυλώνουμε βλέποντας γήπεδα εμείς οι τζογαδόροι και θα ποντάρουμε σκορ μπας και δώσουν πολλά φράγκα για να τιμήσουμε τα κορίτσια...
25Ε για μισή ώρα με ακάπ πίπα;
@Παραλιώτης μας έχουν πιάσει τον κώλο στη Μεσσήνη :confused: βέβαια θες και εισητήρια για εκεί κάτω δεν πας με βάρκα σαν λαθρομετανάστης αλλά πορνομετανάστης :confused:
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.111
Πόντοι
496
Επόμενος σταθμός
(συνεχίζω εγώ)

θα είναι η Μογγολία για το Μπατζανάκη της Πατριότας, ποντάρω 1 ακάπ με full περιποίηση...
Αλλά θα έχει κορασίδες εκεί στην Ουλάν Μπατόρ ή θα μπατιρίσει άδικα :think: :confused:
 
OP
OP
sex volcano

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.777
Κριτικές
178
Like
39.316
Πόντοι
21.896
(συνεχίζω εγώ)

θα είναι η Μογγολία για το Μπατζανάκη της Πατριότας, ποντάρω 1 ακάπ με full περιποίηση...
Αλλά θα έχει κορασίδες εκεί στην Ουλάν Μπατόρ ή θα μπατιρίσει άδικα :think: :confused:
Πληροφοριακά λέω ότι το ταξίδι Μογγολία με 15 μέρες τουρνέ σε γιουρτες( Καλύβες ) σε φεστιβάλ γεράκια θέλει 6 χιλιάρικα ...είναι από τα ακριβότερα παγκοσμίως
Ο μπατζανακης ούτε μέχρι τα Κιούρκα δεν πηγαινει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Μπατζανάκη, του δεξιού δικηγόρου, θα συνεχίσεις να μας γράφεις στη ντούντα σου;
Ανέβασε και καμμιά φωτογραφία από κανένα ποδοσφαιρικό γήπεδο σε όποια χώρα πας, τουλάχιστον να καυλώνουμε βλέποντας γήπεδα εμείς οι τζογαδόροι και θα ποντάρουμε σκορ μπας και δώσουν πολλά φράγκα για να τιμήσουμε τα κορίτσια...
25Ε για μισή ώρα με ακάπ πίπα;
@Παραλιώτης μας έχουν πιάσει τον κώλο στη Μεσσήνη :confused: βέβαια θες και εισητήρια για εκεί κάτω δεν πας με βάρκα σαν λαθρομετανάστης αλλά πορνομετανάστης :confused:
Ντούντι μου είμαι ένα μήνα καθαρός...
Μια φορά έχω πάει φέτος (50€)
Πέρσι δεν θυμάμαι να πήγα πάνω από 4 φορές (200€) [ίσως 190€, δεν θυμάμαι πότε ανέβηκαν οι τιμές]
Έχω να δω την κοπέλα μου από τον Ιούνιο...
 

Ντουνταράς

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2020
Μηνύματα
1.522
Κριτικές
9
Like
2.111
Πόντοι
496

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
18.817
Κριτικές
8
Like
24.384
Πόντοι
6.336
Μπατζανάκη, του δεξιού δικηγόρου, θα συνεχίσεις να μας γράφεις στη ντούντα σου;
Ανέβασε και καμμιά φωτογραφία από κανένα ποδοσφαιρικό γήπεδο σε όποια χώρα πας, τουλάχιστον να καυλώνουμε βλέποντας γήπεδα εμείς οι τζογαδόροι και θα ποντάρουμε σκορ μπας και δώσουν πολλά φράγκα για να τιμήσουμε τα κορίτσια...
25Ε για μισή ώρα με ακάπ πίπα;
@Παραλιώτης μας έχουν πιάσει τον κώλο στη Μεσσήνη :confused: βέβαια θες και εισητήρια για εκεί κάτω δεν πας με βάρκα σαν λαθρομετανάστης αλλά πορνομετανάστης :confused:
Άκου λέξη ντούντα....
:confused:
Ρε αρβανίτης από τα Σουλιμοχώρια είσαι?

:confused::confused::confused:
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Nαι στην τουρκια ηταν τοσο φιλελευθερα που ο ιμαμης γκαριζε 3φορες την ημερα απο τις 6πμ. και οι γυναικες ηταν ντυμενες σαν τα κρεμυδια, λογω ισλαμικης μ@λακι@ς . Η πιατσα ταξιμ ενας τεραστιος @@ καμπος. Και ολα αυτα στη Πολη φαντασου πιο μεσα τι γινεται.:confused:
Προφανώς η Τουρκία δεν είναι σαν κάποια ευρωπαϊκή χώρα έτσι, σίγουρα από μουσουλμανικές ίσως είναι η πιο φιλελεύθερη. Δε γνωρίζω πότε πήγες τελευταία φορά πάντως υπάρχουν περιοχές όπως το Μπεμπεκ, το Μπεσίκτας,το Ορτάκιοϊ,το Ιστινιε,το Ρουμελι Καβαγλι,γενικά οι Γλυφάδες τους οι Βουλιαγμένες τους το Κολωνάκι τους,εκεί παίζει πολύ μαγαζί με αλκοόλ κ πολλές με Φουστιτσες με βυζους έξω στρινγκ κτλπ. Οι μεριές της παλιάς πόλης κ οι λαικες συνοικίες ναι ειναι συντηρητικές κ αρχιδοκαμποι ακόμη κ σε μαγαζιά με καλλυντικά δουλεύουν αντρες ταμία κ τίποτα με μαντίλες πωλήτριες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.296
Κριτικές
6
Like
10.316
Πόντοι
3.936

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Tο 2018 με μ@νεσση τουρς ειδαμε αρκετα πραγματα στην Πολη μεσα σε μερικες ημερες, αλλα δεν θα ξαναπηγαινα ουτε με σφαιρες.
Κοίτα κατά τη δικιά μου άποψη η πόλη είναι πανέμορφη και έχει το κάτι διαφορετικό αρκεί να ξέρεις που να πας και το κόστος θα σου βγει 10 φορές κάτω στα ίδια πράγματα τεράστιες διάφορες ποιότητας κ τιμης κ θεωρώ ότι τα οργανωμένα είναι 1-2-3 τυποποιημένα, πχ εμένα τις πρωτεσ φορές γνωστο γραφειο μ είχε δώσει ξενοδοχείο εισητηρια κ τα βρήκα μόνος μου εισητηρια χοτελ ίδιων αστέρων περίπου 500€ κάτω . Έχω πάει κάποιες φορές τελευταία πήγα τώρα τον Οκτώβριο έκατσα 2 βδομαδες, έχω άτομα εκεί σαν συγγενείς μπορείς να το πεις , δε μενω σε ξενοδοχείο τις τελευταίες φορές. Τελοσπάντων η ουσία είναι ότι υπάρχουνε μέρη στην Πόλη όπου και παιχνίδι γίνεται κ ξεκωλα έχει απλά θέλει λίγο περισσότερο τα μάτια σου ανοιχτά.
ΥΓ: Σουλταναχμέτ,Σιρκεσι,Εμινονου μες στη βρωμα κ γενικά το ιστορικό κέντρο,αν κ Εμινονου έχει μια περίεργη ομορφιά
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.781
Πόντοι
3.786
Προφανώς η Τουρκία δεν είναι σαν κάποια ευρωπαϊκή χώρα έτσι, σίγουρα από μουσουλμανικές ίσως είναι η πιο φιλελεύθερη. Δε γνωρίζω πότε πήγες τελευταία φορά πάντως υπάρχουν περιοχές όπως το Μπεμπεκ, το Μπεσίκτας,το Ορτάκιοϊ,το Ιστινιε,το Ρουμελι Καβαγλι,γενικά οι Γλυφάδες τους οι Βουλιαγμένες τους το Κολωνάκι τους,εκεί παίζει πολύ μαγαζί με αλκοόλ κ πολλές με Φουστιτσες με βυζους έξω στρινγκ κτλπ. Οι μεριές της παλιάς πόλης κ οι λαικες συνοικίες ναι ειναι συντηρητικές κ αρχιδοκαμποι ακόμη κ σε μαγαζιά με καλλυντικά δουλεύουν αντρες ταμία κ τίποτα με μαντίλες πωλήτριες.
Περιγράφεις μέρη που χρειάζεται χοντρό πακέτο.Σε πολλές ευρωπαϊκές πόλεις βρίσκεις μουνάκια σε νορμάλ περιοχές.Πολύ όμορφη η Πόλη,αλλά μόνο για τα αξιοθέατα
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.326
Πόντοι
736
Περιγράφεις μέρη που χρειάζεται χοντρό πακέτο.Σε πολλές ευρωπαϊκές πόλεις βρίσκεις μουνάκια σε νορμάλ περιοχές.Πολύ όμορφη η Πόλη,αλλά μόνο για τα αξιοθέατα
Ναι ρε συ προφανώς δεν είπα ότι η Τουρκία είναι παράδεισος του μουνιού, απλά σχολίασα ότι υπάρχουνε μέρη που τα λες και πιο ευρωπαϊκά σε συμπεριφορές και μαγαζιά. Η αλήθεια είναι ότι είναι λίγο ακριβά εκεί πέρα που λέω. Οι τουρκάλες βέβαια κάποιες είναι πολύ δυνατά μουνιά, η πλειοψηφία όμως είναι απεριποίητες θα έλεγα, όπως είπες η πόλη δεν είναι για μπαράκια και ποτά είναι για άλλη φάση βολτούλες φαγητό άλλου είδους διασκέδαση.
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.086
Like
2.894
Πόντοι
506
Οι αλγερινοί και Μαροκινοί είναι πιο αυστηρών ηθών βασικά.
Eγω ενα μαροκινο ηξερα.
Δουλεψε 20 χρονια στην Ολλανδία πήρε βασικη σύνταξη 1500 ευρώ και πήγε μαροκο πληρωνε διατροφή και δυο αλλες γκομενες. Βρήκε και μια τρίτη απο εξωτερικό και τις ζηταγε συνεχώς λεφτά και εννοείται το παιζε μονογαμικος.
Και γαμω τα αυστηρά ήθη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom