Νέα

Τρανς στην καθημερινότητα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα katjageor
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
Μάγκες σας έχει τύχει ποτέ να αναγνωρίσετε αλλά και να σας αναγνωρίσει τρανς στην καθημερινότητα σας? Και αν ναι τι κάνατε και πως αντιδράσετε? Δεν μιλάω για το προφανές να είστε με κόσμο ή ξέρω γω με την γυναίκα αλλά στην περίπτωση που είστε μόνοι.

P.S. θα με διαβάσει αυτή για το οποίο το έχω γράψει τώρα και θα έχει κλάσει στο γέλιο!
 

amfi852

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2022
Μηνύματα
108
Like
205
Πόντοι
1
εχω απορία. οι τρανσ στην καθημερινοτητά τους τι κανουν. Δουλευουν? εχουν ταυτοτητα με αντρικο ονομα?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: 968

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
εμενα μου την επεσε πριν κανα 2μηνο μια τρανς σε καφετερια και επαθα ταχυκαρδια...απο μεσα μου ελεγα ω να σου γαμησω φυγε πανε αλλου...τελικα την ειπα με τροπο οτι δεν ενδιαφερομαι...
Αλλα ηταν πολυ ασχημη καμια σχεση με θυληκοτητα, 1η φορα στην ζωη μου ειδα 48 νουμερο μποτα με τακουνι...χαχα
Αντρας με περουκα και 2 πορτοκαλια για βυζια...σχεδον στην κυριολεξια...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Μάγκες σας έχει τύχει ποτέ να αναγνωρίσετε αλλά και να σας αναγνωρίσει τρανς στην καθημερινότητα σας? Και αν ναι τι κάνατε και πως αντιδράσετε? Δεν μιλάω για το προφανές να είστε με κόσμο ή ξέρω γω με την γυναίκα αλλά στην περίπτωση που είστε μόνοι.

P.S. θα με διαβάσει αυτή για το οποίο το έχω γράψει τώρα και θα έχει κλάσει στο γέλιο!

Βασικά κρύβεις τον κώλο σου δίχως δεύτερη σκέψη!
Από κει και πέρα εάν έχετε πελατειακή σχέση κάνεις τον Κινέζο ΜΗΝ σου κρεμάσουν κουδούνια!

509236.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Δεν υπάρχουν "καθημερινοί" τρανς.
Όσοι γίνονται είναι αποκλειστικά για την πορνεία.

εδιτ: (άλλο ρώτησε ο νηματοθέτης)
 

sirodoht

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2019
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
596
Πόντοι
81
Μερικές φορές το μόνο που χρειάζεται να κάνετε είναι
Μένω εκεί μένω ψύχραιμος σκέφτομαι θετικά.
Περιμένω...και δεν χρειάζονται άλλες συμπεριφορές πανικού
:tooth:
 
OP
OP
katjageor

katjageor

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
473
Like
120
Πόντοι
1
Μάγκες το χάσατε. Επαναλαμβάνω, δεν μιλάω για την προφανή περίπτωση να είστε με κόσμο. Μιλάω να είστε μόνοι και να σας πετύχει τρανς, καύλα τρανς και όχι πανηγύρι οπως γράφει ο φίλος πανω, που και την αναγνωρίσατε και σας αναγνώρισε. Σε αυτή την περίπτωση λέω τι θα κάνετε.
 

kikoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
9
Like
87
Πόντοι
0
Πριν αρκετό καιρό είχα επισκεφθεί μια trans πρωί προς μεσημέρι . Η φάση μας τελείωσε γύρω στις 1200 και δίπλα στο σπίτι της είχε ένα μεγαλό φούρνο - καφενείο και μπήκα να φάω κάτι πριν ξαναπιάσω τιμόνι για το ταξείδι μου. Μετά από 10-15 λεπτά και πριν πληρώσω να φύγω, μπήκε και η t-κοπέλα για να πάρει καφέ. Χωρίς να το καταλάβει της πλήρωσα τον καφέ - όταν με είδε και κατάλαβε τί έγινε και κάπως πήγε να αντιδράσει τη χαιρέτησα και έφυγα.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
εμενα μ χει τυχει μ κρος και η αληθεια ειναι οτυ ταραχτηκα γιατι ειμουν και μ κοσμο ..αυτη ομως ταραχτηκε ποιο πολυ απο μενα και μ αποφυγε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom